Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Gdynia

MOOSE to renomowana szkoła języków obcych, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach biznesowych dla szefów i pracowników
firm ze wszystkich branż.

Centrum Języków Obcych MOOSE powstało w 1994 roku we Wrocławiu. Prężny rozwój naszej firmy po paru latach przyniósł rozszerzenie działalności na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie.

Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku tworzymy oddziały naszej szkoły w systemie franczyzy i do tej chwili powstało ich ponad 50 w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Jesteśmy niezwykle elastyczną szkołą językową, otwartą na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Nasz program to indywidualna ścieżka każdego Ucznia, przez którą prowadzi go doświadczony lektor. Przygotowujemy do matury lub egzaminów takich jak: FCE czy CAE. Nasi kursanci doskonale radzą sobie też na egzaminie gimnazjalnym z języka obcego. Nauczymy Cię również słownictwa niezbędnego do pracy za granicą. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 min czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Potwierdzeniem naszej metody nauczania jest tysiące zadowolonych kursantów, którzy wychodzą z pod naszych skrzydeł każdego roku. Razem przekraczamy granice i bariery językowe, sprawiając, że świat staje przed Wami otworem!

Informujemy, że na terenie Gdyni oferujemy także kursy języka szwedzkiego, norweskiego, chińskiego i japońskiego. Ze względu na specyfikę tych języków, na kursy prowadzone w tych językach obowiązuje odrębny cennik. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji