Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Piotrków Trybunalski
Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Piotrkowie Trybunalskim!

W tym oddziale zapraszamy na lekcje ONLINE.

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Nasze usługi kierujemy także do małych grup oraz małych i dużych firm. Istniejemy na rynku od 1994 roku posiadając nieposzlakowaną opinię i zatrudniając ponad 1000 lektorów każdego roku!

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem języków obcych. Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy przygotowują do egzaminów maturalnych czy też uczą najmłodszych na najwyższym poziomie. Nasi kursanci osiągają najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Przygotowujemy także do egzaminów typu FCE i CAE. Uczymy również słownictwa biznesowego czy specjalistycznego żargonu, który pozwala na pracę czy prowadzenie biznesu na całym świecie. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

Powstaliśmy w 1994r. we Wrocławiu. Od tego czasu mamy już blisko 100 oddziałów w całym kraju. Umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki języka ludziom z mniejszych miejscowości.

Jeżeli chcecie uczyć się w domu, w bezpiecznych warunkach to zapraszamy do nauki. Nasza kadra to najlepsi lektorzy, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, mają także duże doświdczenie w prowadzeniu ciekawych lekcji online.

Nasz program nauczania tworzony jest indywidualnie na potrzeby każdego Ucznia. Dopasowujemy styl nauki oraz terminy do możliwości ucznia, co sprawia, że osiągamy świetne efekty. Jesteśmy w stanie przygotować kurs na każdym poziomie zaawansowania.

Przygotowujemy Uczniów do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE etc. a nasi lektorzy mający duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi oraz przygotowanie pedagogiczne potrafią uczyć dzieci w każdym wieku, także poprzez zabawę.

Nasi kursanci zdają z sukcesem wybrane przez siebie certyfikaty lub egzaminy z języka obcego. Szkolimy także wielu pracowników firm z języka biznesowego, by podnosili swoje kompetencje.


Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Piotrkowie Trybunalskim. Nauczymy Cię mówić w krótkim czasie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji