Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych Piotrków Trybunalski - kursy językowe dostosowane do Twoich potrzeb

Szkoła językowa MOOSE - Piotrków Trybunalski to filia renomowanego centrum językowego, które wspiera uczniów w nauce języków obcych od ponad 25 lat. Ogólnopolski zasięg działania szkoły pozwala nam dotrzeć do mieszkańców ponad 100 miast - zarówno tych dużych, jak i niewielkich, w których dostęp do nauki języków jest często utrudniony.

Korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego prowadzone są przez kadrę liczącą ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów. Indywidualne podejście do każdego ucznia i dostosowanie sposobu oraz metody nauczania do jego oczekiwań i umiejętności pozwala naszym kursantom na osiągnięcie wspaniałych rezultatów i realizację marzeń. Szczycimy się każdym sukcesem naszych uczniów i jesteśmy dumni, gdy po ukończeniu naszych kursów z uśmiechem wyruszają na podbój świata.

Korepetycje z angielskiego w Piotrkowie Trybunalskim - rozwiń umiejętności swoich pracowników

Chcesz zadbać o swoich pracowników i zaoferować im dodatkowe świadczenie, które podniesie komfort wykonywanej pracy? Zależy Ci na podniesieniu umiejętności językowych zespołu zajmującego się obsługą klienta anglojęzycznego i zmotywowaniu jego członków do podnoszenia kompetencji zawodowych? Twoich oczekiwań z pewnością nie zawiedzie nauka angielskiego w ramach oferty korporacyjnej.

Szkoła języka angielskiego MOOSE oferuje wsparcie specjalnie wybranego doradcy korporacyjnego oraz opiekę lektora, który poprowadzi zajęcia z języka biznesowego i specjalistycznego. Zakres programu dydaktycznego zostanie w pełni przystosowany do wskazanych wymagań i oczekiwań tak, by odzwierciedlić specyfikę danego sektora biznesowego i odpowiedzieć na potrzeby Twoich pracowników. Możesz mieć pewność, że korepetycje z angielskiego będą najlepszą inwestycją w rozwój pracowników, która szybko przyniesie zwrot w postaci poprawy jakości pracy.

Kurs języka niemieckiego - zadbaj o swoją karierę

Twoja wymarzona praca wymaga znajomości języka niemieckiego, ale Ty nigdy nie miałeś/aś z nim styczności? Marzy Ci się awans na stanowisko koordynatora sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych, ale język ten pamiętasz mgliście z lat szkolnych? Znasz już podstawy niemieckiego, ale brak Ci swobody podczas komunikacji z klientami z Wiednia? Postaw na korepetycje z niemieckiego!

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na zajęcia indywidualne lub grupowe, stacjonarne lub zdalne oraz wybrać długość trwania zajęć (zazwyczaj 60-90 minut) i ich częstotliwość. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu szybkich rezultatów, dobrym wyborem będzie intensywna nauka niemieckiego (nawet do kilkunastu zajęć w miesiącu) - pozwoli Ci szybko opanować dużą partię materiału i zyskać praktyczną wiedzę, którą z łatwością wykorzystasz w sferze zawodowej.

Szkoła języka angielskiego - wybierz kurs idealny dla siebie

Chcesz zapisać się na kurs języka angielskiego, ale nie masz pewności, jakie zajęcia wybrać? Interesuje Cię angielski dla dzieci i szukasz korepetycji, które będą najlepsze dla Twojej pociechy? W szkole językowej MOOSE zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich kursów językowych.

Określenie właściwego poziomu znajomości języka często stwarza wiele problemów, dlatego pomożemy Ci w wyborze kursu o odpowiednim stopniu zaawansowania. Mając na uwadze Twoje cele i oczekiwania doradzimy w wyborze formy i częstotliwości uczestnictwa w zajęciach. Wykwalifikowany lektor stworzy dla Ciebie indywidualny plan nauczania, w którym uwzględnione zostaną Twoje umiejętności i potrzeby. Dzięki temu będziesz mieć świadomość, jakich rezultatów oczekiwać na koniec kursu i jak monitorować swoje postępy. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wątpliwości, tak abyś był/a w pełni zadowolony/a z podjętej decyzji! Twoja satysfakcja jest dla nas największym sukcesem.

Wszystkie korepetycje w Piotrkowie Trybunalskim


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka