Szkoła językowa Gdańsk


MOOSE Gdańsk - profesjonalna szkoła językowa

MOOSE to innowacyjna szkoła języków obcych o ugruntowanej pozycji na rynku. Funkcjonujemy od 1994 roku i obecnie zatrudniamy blisko 1000 lektorów. Specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach grupowych, dedykowanym firmom (np. popularny kurs niemieckiego w Moose Gdańsk). Każdorazowo dopasowujemy najskuteczniejszą formę kursu z uwzględnieniem celów i potrzeb klienta, aby nauka była efektywna i przynosiła wiele satysfakcji.

Naszą pierwszą lokalizacją był Wrocław, ale obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku,
Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również licznych przedstawicieli na terenie całej Polski — już w ponad 100 miastach! W ten sposób chcemy sprawić, aby każdy miał dostęp do skutecznej i profesjonalnej szkoły języków obcych oraz wykwalifikowanych nauczycieli po renomowanych uczelniach.

Nauka języka angielskiego (i innych) w Gdańsku

Szkoła językowa Moose oferuje dużą elastyczność w wyborze rodzaju kursów i sposobów ich prowadzenia. Stawiamy na indywidualne kształcenie uczniów lub pracę w niewielkich grupach zajęciowych, z czego chętnie korzystają firmy lub np. grupy znajomych.

Dlaczego warto wybrać Moose? Oto nasze zalety:

Dwutygodniowy okres próbny, podczas którego zdecydujesz, czy nauka języka angielskiego w Moose Gdańsk (lub jakiegokolwiek innego) jest właśnie tym, czego szukasz.
Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania, np. możemy poprowadzić kurs języka niemieckiego w Gdańsku od podstaw albo kurs skupiający się wyłącznie na słownictwie technicznym i negocjacjach z klientami zagranicznymi.
Szeroki wybór języków do nauki. W naszej ofercie znajduje się m.in. angielski, hiszpański, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców czy niemiecki w Moose Gdańsk.
Przygotowujemy do każdego egzaminu: FCE, CAE, matura, egzamin ósmoklasisty i inne.
Kursanci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60, 90 min lub dłużej) i miejscu, w którym będą się one odbywały.
Nasi lektorzy dojeżdżają do domów lub siedzib firm kursantów, dzięki czemu nasi uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Zajęcia mogą się też odbywać w naszych salach zajęciowych lub w domach kursantów, a nawet zdalnie.
Nauka przez Skype. Jeśli marzy Ci się np. kurs włoskiego, ale często wyjeżdżasz z Gdańska, nasi lektorzy mogą uczyć Cię przez internet. To znakomite rozwiązanie dla osób, które często podróżują, a także dla osób niepełnosprawnych.
Oferujemy naukę języka biznesowego i słownictwa specjalistycznego charakterystycznego dla interesującej Cię branży, np. w języku niemieckim w
Moose Gdańsk.
Mamy atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy — jeśli ukończyłeś np. naukę angielskiego w Moose Gdańsk, to może czas na naukę włoskiego lub hiszpańskiego?
Prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku. Nasze kursy Moose-kids są dedykowane dzieciom od czwartego roku życia. Dużą popularnością cieszy się np. kurs angielskiego dla dzieci w Moose Gdańsk. Nasi lektorzy uczą poprzez atrakcyjne gry i zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie angażują się w proces nauki.

Język angielski w Moose Gdańsk dla każdego

Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz pracowników firm. Absolwenci naszych kursów angielskiego w Gdańsku i innych wchodzą na wyższy pułap języka obcego, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększając szansę na ciekawe, prestiżowe stanowiska. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm lektorów Moose. Inspirujemy Was do przekraczania granic i barier językowych, by świat stanął przed Wami otworem. Niektórzy kursanci uczą się języków obcych z pasji — np. kurs języka włoskiego w Gdańsku jest sposobem na lepsze poznanie kraju i kultury. Wspólna nauka daje nam wiele satysfakcji i jesteśmy pewni, że podczas naszych zajęć również poczujesz się zmotywowany.

Osobom, które mają niewiele czasu i pragną szybko podszkolić swoje umiejętności, proponujemy intensywny kurs angielskiego w Gdańsku. Częste zajęcia pozwalają szybko zauważyć efekty, więc taki kurs jest świetnym wyborem dla osób, które chcą w krótkim czasie podnieść swoje kwalifikacje, by zdobyć lepszą pracę, albo chcą poznać podstawy języka przed wyjazdem za granicę. Z kolei uczniowie i studenci chętnie korzystają z korepetycji z niemieckiego lub angielskiego w Gdańsku, które pozwalają im na poprawienie wyników w nauce i zdanie egzaminów na wysokim poziomie.

Warto wiedzieć, że na terenie Gdańska oferujemy także unikatowe kursy: szwedzkiego, norweskiego, chińskiego i japońskiego. Ze względu na specyfikę tych języków, zajęcia są objęte odrębnym cennikiem. Znajomość mało popularnych języków może być Twoją unikatową umiejętnością na rynku pracy lub drogą do spełnienia marzeń o poznaniu tych krajów wraz z ich kulturą i mieszkańcami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta w Gdańsku. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na pierwsze zajęcia.

Nasz adres: Jana Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk

Wszystkie korepetycje w Gdańsku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka