Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Legnica

Witamy na stronie oddziału MOOSE Centrum Języków Obcych w mieście Legnica. Oferujemy kursy nie tylko dla mieszkańców Legnicy, ale także dla całego powiatu legnickiego.

Oferujemy szeroki wybór kursów – począwszy od indywidualnych, poprzez grupowe, skończywszy na biznesowych. Naszym atutem jest bezpłatny dojazd lektora do Ucznia lub do miejsca pracy co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki 20 letniemu doświadczeniu i wysokiej renomie na rynku możemy zaproponować naprawdę atrakcyjne ceny naszych kursów.

Przygotowujemy do wybranego egzaminu – maturalnego czy językowego (FCE, CAE etc.), pomożemy Ci rozwijać umiejętności komunikowania się w wybranym języku obcym lub pogłębiać znajomość słownictwa potrzebnego w pracy. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka spotkanie z naszym lektorem będzie prawdziwą przygodą i zachęci do dalszej nauki.

Indywidualny plan zajęć pozwala optymalnie wykorzystać przeznaczony na naukę czas, na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.
Oferowane kursy językowe na terenie miasta Legnica dotyczą takich języków obcych jak: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski i polski dla obcokrajowców.

Oddział w Legnicy
Oddział obsługuje miasto Legnica i miejscowości Powiatu legnickiego.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji