Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Legnicy

Szkoła języków obcych MOOSE organizuje cieszący się popularnością wśród młodzieży i dorosłych kurs angielskiego w Legnicy. Naszym priorytetem jest podnoszenie umiejętności językowych uczniów. Lekcje angielskiego prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do studentów. Ich metody nauki sprawiają, że kursanci szybko poszerzają słownictwo i płynność mowy, a na lekcjach panuje przyjemna atmosfera.

Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Częstotliwość zajęć, program i miejsce spotkań z nauczycielem są wygodne dla studentów. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w naszej szkole i wybierz kurs lub korepetycje z angielskiego w Legnicy dopasowane do Twoich potrzeb.

Korepetycje z angielskiego

Nasza szkoła języka angielskiego zatrudnia profesjonalnych lektorów, którzy stosują różne metody nauczania, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Lekcje angielskiego odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia (także w firmie). Nasi specjaliści mają doświadczenie w opracowaniu wykładów i ćwiczeń pod kątem potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Przećwiczą z uczniem wybrane partie materiału, a także przygotują do egzaminu lub zaliczenia. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z angielskim, zapisz się na kurs od podstaw.

Nauka angielskiego Legnica

Skuteczna nauka angielskiego w małych grupach lub indywidualnie na każdym poziomie zaawansowania to nasza specjalność. Możemy zorganizować kurs w firmie albo poprowadzić korepetycje z angielskiego obejmujące słownictwo techniczne lub specjalistyczne. Możliwości jest bardzo dużo – wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania i co chcesz osiągnąć. Pomożemy zdobyć więcej pewności w rozmowach biznesowych i negocjacjach po angielsku. Przygotujemy odpowiednie zagadnienia do opracowania, dzięki którym osiągniesz wyższy poziom znajomości języka angielskiego.

Nauka angielskiego dla młodzieży

Szkoła językowa MOOSE Legnica przygotowuje młodzież do zdania każdego rodzaju egzaminu: matury, egzaminu na zakończenie VIII klasy i innych. Studenci samodzielnie decydują o harmonogramie i miejscu nauki. Lektorzy docierają pod wskazany adres, dzięki czemu uczniowie mogą skupić się na nauce angielskiego i nie tracić czasu na dojazdy. W wielu przypadkach wygodnym rozwiązaniem dla studentów są zajęcia online przez Skype.

Język angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci to najprzyjemniejsze lekcje w szkole. Klienci, którzy zdecydowali się na naukę z nami, wiedzą, że oddają pociechy w dobre ręce. Zatrudniamy doświadczonych lektorów, którzy cieszą się nieskazitelną opinią. Uczenie przez zabawę, śpiewanie piosenek, gry i zagadki stwarzają doskonałe warunki do nauki angielskiego. Lekcje są przeznaczone dla dzieci od 4. roku życia. Skorzystaj z oferty i wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole!

Szkoła językowa MOOSE oferuje tryb nauki dopasowany do potrzeb ucznia:

  • Kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy w formie lekcji indywidualnych lub spotkań w niedużych grupach (2-10 osób).

  • Korepetycje z angielskiego – nadrobienie zaległości w szkole i pomoc w zaliczeniu większych partii materiału. Uczeń może poprosić o wytłumaczenie wybranych zagadnień i przyswoić trudny materiał.

  • Intensywny kurs języka angielskiego przed egzaminem (matura, egzamin na zakończenie VIII klasy).

  • Lekcje angielskiego dla profesjonalistów pomagające w nauce języka specjalistycznego, technicznego i biznesowego. Uczymy żargonu branżowego i negocjacji po angielsku.

  • Nauka angielskiego poprawiająca wymowę i zakres słownictwa.

  • Angielski dla dzieci (od 4 lat) w formie zabawy. Dziecko jest pod troskliwą opieką lektora.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Kursy i korepetycje z niemieckiego są zgodne z oczekiwaniami naszych kursantów. Rośnie zainteresowanie pracodawców na zatrudnianie osób posługujących się biegle językiem obcym. Pomagamy w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z konkretną branżą zawodową. Indywidualna nauka niemieckiego z doświadczonym lektorem jest najefektywniejszą formą uczenia i przynosi bardzo dobre rezultaty. Już po kilku miesiącach zobaczysz ogromną różnicę!

Kurs języka niemieckiego dopasujemy do Twojego stylu życia i wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na naukę. Kurs lub korepetycje z niemieckiego z profesjonalnym lektorem to świetna inwestycja, która szybko procentuje. Zmiana pracy na lepiej płatną lub awans są w zasięgu Twojej ręki. Zapisz się na naukę niemieckiego w naszej szkole!

Kurs języka niemieckiego (lub innego języka obcego) może być przyjemnym urozmaiceniem codziennych obowiązków. Naukowcy twierdzą, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na pracę mózgu. Dowiedziono, że nauka pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć i refleks. To doskonałe zajęcie i realizowanie pasji w każdym wieku.

Nauka języka hiszpańskiego w Legnicy

Nauka języka hiszpańskiego może się toczyć stacjonarnie w naszej szkole lub przez internet. Dla wszystkich osób, które łączą intensywne życie zawodowe z rodzinnym i mają niewiele wolnego czasu, proponujemy indywidualne korepetycje z lektorem, realizowane przez komunikator Skype.

Szkoła hiszpańskiego w Legnicy organizuje zajęcia indywidualne, które są nacechowane znaczną dynamiką nauki. Już po kilku miesiącach od rozpoczęcia korepetycji możesz zauważyć duże postępy. Przede wszystkim poczujesz więcej swobody w mówieniu po hiszpańsku i komunikowaniu się z innymi. Będzie to zasługą poszerzenia słownictwa oraz przełamania bariery językowej. Z nami nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna, daje wiele radości i satysfakcji.

Skontaktuj się z nami!

Szkoła językowa MOOSE zaprasza ambitnych studentów, którzy chcą uczyć się z najlepszymi profesjonalistami. Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub wyślij maila na adres legnica@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zgłoś się do Centrum Językowego MOOSE Oddział Legnica i skorzystaj z lekcji próbnych. Rozpocznij z nami naukę języka obcego!

Wszystkie korepetycje w Legnicy


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka