Poznaj nasz oddział Moose


Ucz się języków obcych z Moose Gdynia!

Centrum Języków Obcych Moose to renomowana szkoła z ponad 27-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach biznesowych dla szefów i pracowników firm ze wszystkich branż. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 lektorów, którzy uczą różnych języków (m.in. niemiecki, angielski) na każdym poziomie zaawansowania. Naszymi uczniami zostają osoby w każdym wieku — od czterolatków po seniorów, bo na naukę nigdy nie jest za późno!

Centrum Języków Obcych Moose powstało w 1994 roku we Wrocławiu. Prężny rozwój naszej firmy po paru latach przyniósł rozszerzenie działalności na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Teraz funkcjonujemy także w Gdyni i okolicach, dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Od zeszłego roku tworzymy oddziały naszej szkoły w systemie franczyzy i do tej chwili powstało ich ponad 50 w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Nauka angielskiego i innych języków dopasowana do Twoich potrzeb!

Jesteśmy niezwykle elastyczną szkołą językową, otwartą na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nasz program to indywidualna ścieżka każdego ucznia, przez którą prowadzi go doświadczony lektor. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 min czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Dzięki temu z łatwością pogodzisz naukę z codziennymi obowiązkami, nawet jeśli masz wyjątkowo napięty grafik. Dodatkowo nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze. W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Program nauczania każdorazowo dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań ucznia oraz do jego umiejętności. Niektórzy chcą poznać tylko podstawowe zwroty przed czekającym ich zagranicznym wyjazdem (w celach turystycznych lub zarobkowych — popularny jest np. język angielski), inni chcą zdobyć umiejętność biegłego porozumiewania się w wybranym języku, włączając w to słownictwo specjalistyczne. Nasi lektorzy pomagają zrealizować te cele w efektywny sposób i sprawiają, że nauka jest przyjemna, a efekty — zauważalne z lekcji na lekcję. Dzięki zajęciom indywidualnym lektor może poświęcić Ci 100% swojej uwagi, a Ty unikasz monotonnego powtarzania znanego materiału lub presji nadążania za grupą. Wszystko po to, abyś osiągnął swój cel.

Moose Gdynia — jak uczymy?

W naszej ofercie znajdziesz różne warianty nauki (m.in. angielski dla dorosłych), dzięki którym nauka języka obcego dla Ciebie lub Twojego dziecka może być prostym, satysfakcjonującym procesem. Proponujemy różne działania, w zależności od potrzeb klienta:

Przygotowujemy do matury, egzaminu ósmoklasisty lub egzaminów takich jak: FCE czy CAE i inne. Dzięki naszym lektorom możesz zdobyć znakomite oceny na egzaminach lub poprawić swoje wyniki w nauce. Oferujemy korepetycje z języka niemieckiego i angielskiego, dzięki czemu nasi uczniowie mogą nadrobić braki w materiale lub przygotować się do przyszłych studiów (np. filologicznych lub z obcym językiem wykładowym).

Uczymy słownictwa specjalistycznego lub charakterystycznego dla danej branży (język medyczny, prawniczy, budowlany i inne). To opcja chętnie wybierana przez firmy, które planują otworzyć się na klientów zagranicznych oraz przez profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją działalność lub zdobyć awans zawodowy.

Nauczymy Cię również słownictwa niezbędnego do pracy za granicą. Dzięki temu poczujesz się pewniej, samodzielnie zorganizujesz życie w nowym kraju i łatwiej odnajdziesz się w nowych warunkach.

Nasi lektorzy z wykształceniem pedagogicznym prowadzą Moose Kids, czyli angielski dla dzieci. Już czterolatki uczestniczą w angażujących zajęciach, opartych o gry i zabawy, które sprawiają, że dziecko nie tylko uczy się nowego języka, ale też pobudza swoją kreatywność i ciekawość świata. Rodzice zapewne docenią możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres, dzięki czemu unikają problemu z czasochłonnym dowozem dziecka na zajęcia.

Potwierdzeniem skuteczności naszych metod nauczania są tysiące zadowolonych kursantów, którzy wychodzą spod naszych skrzydeł każdego roku. Razem przekraczamy granice i bariery językowe, sprawiając, że świat staje przed Wami otworem!

Skontaktuj się z nami

Warto wiedzieć, że na terenie Gdyni oferujemy także kursy języka szwedzkiego, norweskiego, chińskiego i japońskiego. Ze względu na specyfikę, kursy prowadzone w tych językach są objęte odrębnym cennikiem.

Jeśli chcesz wreszcie spełnić swoje marzenia i aspiracje, odbyć dalekie podróże lub zdobyć ciekawszą pracę dzięki nowym kwalifikacjom, nie czekaj — przyjdź do naszego Biura Obsługi Klienta albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nie czekaj, zacznij działać i zrealizuj swoje cele!

Wszystkie korepetycje w Gdyn


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka