Poznaj nasz oddział Moose


Dlaczego warto uczyć się języków obcych? Nauka języka zwiększa sprawność naszego mózgu, poprawia pamięć, umożliwia poszerzenie kręgu znajomych, ułatwia życie podczas zagranicznych wojaży. Sprzyja także karierze zawodowej. Dzięki niej możemy więcej zarabiać i ubiegać się o pracę za granicą, w międzynarodowych korporacjach.

Nie trać szansy na większy komfort życia. Zapraszamy Cię na kursy języków obcych w szkole MOOSE Centrum Języków Obcych! Szkoła językowa w Otwocku prowadzi zajęcia dopasowane do potrzeb i wymagań każdego Kursanta. Zapraszamy na nasze zajęcia klientów indywidualnych, osoby, które chcą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w grupie, zarówno dzieci, jak i dorosłych, zarówno osoby indywidualne, jak i klientów korporacyjnych.

Korepetycje dla dzieci i młodzieży szkolnej

Młodzież szkolną, licealistów i studentów zapraszamy na korepetycje z angielskiego i korepetycje z niemieckiego. Opanowanie języka obcego w jak najmłodszym wieku stanowi niezastąpioną inwestycję w przyszłość. Korepetycje z angielskiego w Otwocku mogą umożliwić podjęcie studiów za granicą i zdobycie dobrze płatnej pracy. Przydatny może okazać się także kurs języka niemieckiego, hiszpańskiego, czy francuskiego, a także każdego innego języka obcego. Każdy dodatkowo opanowany język to więcej szans na lepszą przyszłość.

Kursy dla firm i korporacji

W ramach oferty VIP proponujemy zajęcia dla osób, które chcą uczyć się języka indywidualnie. Z kolei oferta korporacyjna skierowana jest do osób, które chcą uczyć się języka obcego w firmie. Prowadzimy także kursy dla biznesu. Dostosowujemy je do potrzeb poszczególnych klientów, stawiając nacisk na dowolnie wybraną przez klienta terminologię – na przykład z zakresu handlu czy prawa oraz dostosowując do jego potrzeb miejsce i czas realizacji kursów.

Otwock zaprasza na kursy przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach

W naszej szkole językowej prowadzimy specjalny program kursów Moosekids. W naszej szkole szczególną opieką otaczamy najmłodszych Uczniów, wśród których są nawet 4 i 5-latki. Prowadzone z ich udziałem zajęcia realizowane są w formie zabawy, co sprawia, że dzieci szybciej przyswajają język.

Nauka online

Nasza szkoła języka angielskiego oferuje też zajęcia w trybie online

Nauka angielskiego jak i każdego innego języka w trybie zdalnym odpowiada wielu osobom, szczególnie tym, które nie chcą tracić czasu na dojazdy i wolą studiować język w domowym zaciszu. Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy ofertę kursów przez internet, przeznaczonych dla osób chcących uczyć się wygodnie we własnym domu. Do doskonałe rozwiązanie dla osób, które prowadzą intensywne życie rodzinne i zawodowe, jak również dla tych, które zmuszone są na bieżąco ustalać godziny lekcji

Zajęcia realizowane są poprzez komunikator Skype. Panuje na nich komfortowa atmosfera. Warto pamiętać, że w lekcjach nie musisz uczestniczyć w domu, a w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu, na przykład w kawiarni. Godziny realizacji lekcji online możesz ustalać dużo bardziej elastycznie i dopasowywać do innych swoich zajęć.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka