Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE to szkoła językowa na miarę Twoich potrzeb!

Centrum Języków Obcych MOOSE to renomowana szkoła języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i wielu innych o zasięgu ogólnopolskim. Istniejemy od 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy już prawie 100 oddziałów w różnych miastach. Kształcimy dzieci, młodzież i dorosłych w każdej grupie wiekowej, od przedszkolaków po seniorów. Prowadzimy także szkolenia biznesowe, zarówno dla mniejszych firm, jak i korporacji.

Nasza kadra liczy ponad 1000 doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy prowadzą indywidualne i grupowe kursy oraz korepetycje z angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszystkim uczniom proponujemy indywidualną ścieżkę nauczania, aby każdy mógł realizować swoje cele i osiągać znakomite efekty w krótkim czasie. Dołącz do nas i przekonaj się, że MOOSE szkoła językowa w Kwidzynie jest wymarzonym miejscem dla Ciebie!

Nauka angielskiego i innych języków w MOOSE na Twoim poziomie

W MOOSE pomagamy rozwijać się wszystkim uczniom na każdym etapie znajomości języka obcego, zgodnie z ich oczekiwaniami. Z nami możliwa jest nauka angielskiego, niemieckiego i inna od podstaw, doskonalenie umiejętności na wszystkich poziomach oraz skuteczne przygotowanie się do dowolnego egzaminu, w tym międzynarodowego typu CAE, FCE, DELE, DALF. Wesprzemy Cię również w podnoszeniu kompetencji zawodowych i poznasz specjalistyczne słownictwo branżowe lub nauczysz się negocjować w języku obcym.

Uczniowie szkół podstawowych i średnich znajdą w naszej ofercie korepetycje z angielskiego w Kwidzynie i inne zajęcia dodatkowe, które pomogą im poprawić wyniki w nauce i szybko nadrobić braki. Lekcje z indywidualnie dobranym zakresem materiału to świetna opcja dla każdego, kto chce rozwijać znajomość języków obcych ponad szkolny program. Korepetycje z niemieckiego i inne pomogą także maturzystom i ósmoklasistom dobrze przygotować się do egzaminów końcowych i zdać je celująco.

Szkoła języków obcych MOOSE – co nas wyróżnia?

Naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do każdego ucznia, aby nauka angielskiego i innych języków obcych w MOOSE była efektywna i przynosiła jak najwięcej korzyści. Na podstawie posiadanej wiedzy oraz oczekiwań przyszłego kursanta opracowujemy tryb nauczania i tematykę zajęć optymalnie dopasowaną do jego potrzeb. Pomożemy Ci wybrać kurs języka niemieckiego i każdego innego na odpowiednim poziomie, abyś nie stał w miejscu i mógł się rozwijać oraz doskonalić biegłość językową.

Warto zauważyć, że szkoła języków obcych MOOSE bardzo elastycznie podchodzi także do dyspozycyjności uczniów. Możesz wybrać ilość lekcji i ich długość oraz godzinę, która Ci najbardziej pasuje, a my opracujemy grafik zajęć idealnie dopasowany do planu Twojego dnia. MOOSE oddział Kwidzyn proponuje lekcje online, więc dodatkowo nie tracisz czasu oraz pieniędzy na dojazdy i uczysz się dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Nauka w komfortowych warunkach sprzyja skupieniu i osiąganiu lepszych rezultatów.

MOOSE szkoła językowa w Kwidzynie – zacznij naukę angielskiego lub innego języka już dziś

Każdy kurs, szkolenie oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Proponujemy 14-dniowy okres próbny, podczas którego sprawdzisz, czy nauka w szkole językowej MOOSE spełnia Twoje potrzeby i przynosi oczekiwane efekty. Zgłoszenia na zajęcia możesz dokonać przez zakładkę „Zapisy” na naszej stronie internetowej albo dzwoniąc do nas lub wysyłając maila. Biuro Obsługi Klienta w Kwidzynie jest do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka