Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Katowice

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Katowicach!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Zatrudniamy rokrocznie ponad 1000 lektorów, którzy windują poziom swoich kursantów w mgnieniu oka!

Wyróżnikiem naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania zawsze uwzględnia potrzeby kursanta - zarówno jeśli chodzi o tematykę prowadzonych zajęć, jak i godziny nauczania. Lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

Dzięki temu nasze nauczanie to gwarancja jakości i idealna relacja ceny do jakości.
Nasi lektorzy pomogą Wam się przygotować do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury. Nasi kursanci osiągają zdumiewające rezultaty także na egzaminie gimnazjalnym. Rozwiniemy też Wasze umiejętności komunikowania się w wybranym języku obcym lub pogłębimy znajomość słownictwa potrzebnego w pracy. Jesteśmy specjalistami w nauczaniu języka biznesowego, żargonu technicznego czy innego, dopasowanego do każdej branży.

Oddział w Katowicach obsługuje następujące miasta: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Tychy, Zabrze, Świętochłowice. W ciągu naszej kilkuletniej działalności na Górnym Śląsku zdobyliśmy uznanie wielu koncernów przemysłowych, średnich i małych firm, a także dużej liczby klientów indywidualnych.

W zasięgu Oddziału znajdują się zarówno miasta Górnego Śląska jak i Zagłębia. Prowadzimy zajęcia od Zabrza po Dąbrowę Górniczą i od Tarnowskich Gór po Tychy. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu. W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji