Szkoła językowa Katowice


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Katowicach! Poznaj naszą ofertę i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Profesjonalny kurs języka angielskiego (i innych) w Moose Katowice

Szkoła językowa Moose to placówka z 25-letnim doświadczeniem. Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Zatrudniamy co roku ponad 1000 lektorów, którzy podnoszą poziom umiejętności swoich kursantów w mgnieniu oka! W naszej ofercie znajdziesz m.in. angielski w Katowicach, a także wiele innych języków obcych, które pozwolą Ci się rozwijać i znaleźć lepszą pracę lub wyjechać na wymarzone zagraniczne wakacje.

Wyróżnikiem naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Przed rozpoczęciem kursu lektor zbiera informacje o celach i priorytetach kursanta. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się np. na naukę angielskiego w Moose Katowice, możesz być pewien, że plan nauki uwzględni Twoje potrzeby - zarówno jeśli chodzi o tematykę prowadzonych zajęć, jak i godziny nauczania. Nasi lektorzy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Często są absolwentami renomowanych uczelni i zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą, prowadząc zajęcia tak, aby były efektywne, a nauka przynosiła satysfakcję i widoczne efekty.

Kurs angielskiego (i innych języków) w Moose Katowice - postaw na jakość

Nasze nauczanie to gwarancja jakości. Jeśli wybierzesz kurs angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego w naszym oddziale w Katowicach, możesz spodziewać się szybkiego progresu i bezstresowych, atrakcyjnych zajęć w pełni odpowiadających Twoim potrzebom. Nasi lektorzy z dużymi sukcesami przygotowują do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Oddział w Katowicach obsługuje następujące miasta: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Tychy, Zabrze, Świętochłowice. W ciągu naszej kilkuletniej działalności na Górnym Śląsku zdobyliśmy uznanie wielu koncernów przemysłowych, średnich i małych firm, a także dużej liczby klientów indywidualnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się np. korepetycje z angielskiego w Moose Katowice.

W zasięgu Oddziału znajdują się zarówno miasta Górnego Śląska, jak i Zagłębia. Prowadzimy zajęcia od Zabrza po Dąbrowę Górniczą i od Tarnowskich Gór po Tychy. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, którzy za dodatkową opłatą mogą dojechać na wskazany adres i poprowadzić zajęcia w domu kursanta. Stawiamy sobie za cel, by nasi klienci mieli wybór i nie musieli przyjeżdżać na zajęcia do samych Katowic. Angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański w oddziale Moose Katowice może być wykładany przez naszych lektorów także w okolicznych miejscowościach.

Korepetycje z niemieckiego w Katowicach - sposób na poprawę ocen

Dużą popularnością cieszą się nasze kursy dla młodzieży szkolnej oraz studentów (m.in. korepetycje z hiszpańskiego i innych języków w oddziale Moose Katowice). To doskonały sposób na utrwalenie wiedzy wyniesionej ze szkoły lub poprawę swoich wyników w nauce. Indywidualne zajęcia z lektorem pozwolą lepiej zrozumieć materiał i opanować go szybciej niż w szkolnej klasie. Jeśli sprawia Ci problemy np. język angielski — korepetycje w Katowicach (i okolicy) z naszymi nauczycielami z pewnością rozwiążą ten kłopot.

Rodzice młodszych dzieci chętnie korzystają z oferty Moose-kids. Najczęściej wybierany jest oczywiście język angielski w Katowicach, ale niektórzy rodzice chętnie decydują się także na kurs języka niemieckiego w Moose Katowice dla swoich pociech. Maluchy już od czwartego roku życia uczęszczają na nasze zajęcia i chłoną wiedzę w niesamowitym tempie. Doświadczeni lektorzy nauczają poprzez angażujące gry i zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Rodzicom z pewnością spodoba się fakt, że lektor może dojechać na zajęcia pod wskazany adres i poprowadzić np. naukę języka angielskiego Moose Katowice w domu.

Kurs języka hiszpańskiego (i innych) w Moose Katowice - poznaj nasze zalety

  • Dwutygodniowy okres próbny.
  • Szeroki wachlarz języków do wyboru.
  • Atrakcyjne zajęcia dla dzieci (specjalne kursy Moose-kids) i młodzieży szkolnej (np. korepetycje z wybranych języków).
  • Program przyspieszonej nauki — np. intensywny kurs angielskiego w Moose Katowice, który pozwoli bardzo szybko uzupełnić swoją wiedzę.
  • Atrakcyjne ceny i program lojalnościowy dla stałych klientów.
  • Nauka na każdym etapie zaawansowania — oferujemy np. kurs języka hiszpańskiego w Moose Katowice od podstaw albo uzupełniający, przygotowujący do egzaminu lub do pracy w konkretnej branży.
  • Klienci samodzielnie decydują o grafiku zajęć, ich częstotliwości oraz długości lekcji, a także miejscu, w którym odbywają się zajęcia (sala zajęciowa, własny dom lub siedziba firmy, dom lektora lub nauka zdalna przez Skype’a — możesz utrwalać swój język niemiecki nawet wtedy, gdy nie ma Cię w Katowicach).
  • Zajęcia z języka biznesowego, żargonu specjalistycznego i słownictwa technicznego, a także negocjacji w języku obcym.
  • Nasi lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres na życzenie klienta — odpada problem np. transportu dzieci na zajęcia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - kliknij zakładkę Kontakt i umów się na pierwsze zajęcia jeszcze dziś!

Nasz adres to al. Korfantego 2, 40-005 Katowice

Wszystkie korepetycje w Katowicach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka