Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Żorach

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nauka angielskiego to podstawa we współczesnym świecie. Znajomość języka obcego gwarantuje znalezienie dobrej pracy w międzynarodowych korporacjach oraz możliwość odnalezienia się w branży nowoczesnych technologii. Umożliwia też podróże bez bariery językowej oraz daje szansę na zawieranie międzynarodowych znajomości.

Korepetycje z angielskiego w Żorach

Szkoła językowa w Żorach pomoże Ci szybko i efektywnie osiągnąć językowe cele na każdym poziomie zaawansowania. Korepetycje z angielskiego z Moose pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności i kompetencje językowe. Nasze zajęcia są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów.

Bardzo elastycznie podchodzimy również do programu i miejsca prowadzenia zajęć, starając się zawsze wyjść naprzeciw indywidualnym preferencjom. Rozpoznamy Twoje słabe i mocne strony i dostosujemy do nich sposób prowadzenia zajęć. Korepetycje z angielskiego w Żorach mogą być prowadzone na wielu poziomach zaawansowania – w grupach i indywidualnie.

Szkoła językowa w Żorach – dla kogo prowadzimy zajęcia?

Kto może skorzystać z naszej oferty? Wszystkie osoby zainteresowane skuteczną nauką języka obcego. Nasze korepetycje z niemieckiego i angielskiego dedykowane są wszystkim grupom wiekowym. Doświadczona kadra lektorów z odpowiednimi kompetencjami pedagogicznymi może prowadzić również zajęcia dla najmłodszych, podczas których dzieci uczą się poprzez zabawę.

Organizujemy także korepetycje dla uczniów szkół podstawowych w celu poprawienia ocen i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Przygotowujemy młodzież do matury i egzaminów językowych w ramach międzynarodowych certyfikatów. Nasza szkoła języka angielskiego prezentuje również bogatą ofertą dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoje językowe kompetencje. Można zapisać się na korepetycje z angielskiego i kurs języka niemieckiego – uwzględniające słownictwo zawodowe i preferencje branżowe.

Szkoła językowa Żory – dlaczego warto uczyć się z nami?

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę językową w Żorach? Przede wszystkim dostosujemy program nauczania do Twoich potrzeb. Każdorazowo tworzymy indywidualny program, aby kursant mógł nauczyć się tego, co jest dla niego najważniejsze i nie powtarzał znanego już materiału. Nasi doświadczeni nauczyciele zrobią wszystko, żeby nauka języka była dla Ciebie miłą przerwą w codziennych obowiązkach. Jesteśmy w stanie dostosować się do rozkładu Twojego dnia.

Oferujemy lekcje grupowe lub indywidualne w Twoim własnym domu. Doświadczona kadra korepetytorów bez problemu przygotuje Cię do ważnych egzaminów i pomoże Ci osiągnąć Twoje językowe cele. Chcesz poprawić oceny? A może przygotowujesz się do międzynarodowej matury? Z nami z pewnością zdasz śpiewająco i bez problemu dostaniesz się na wymarzone studia lub znajdziesz fantastyczną pracę. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym oddziałem Moose Żory. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i dobierzemy zajęcia odpowiednie dla Ciebie. Rozpocznij naukę już dziś i rozwijaj z nami swoje umiejętności.

Wszystkie korepetycje w Żorach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka