Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Ostrołęce

Szkoła języka angielskiego i niemieckiego Ostrołęka zaprasza na kursy i korepetycje, które mogą być przyjemną odskocznią od rutynowych zajęć. Dzięki nauce stymuluje się mózg do tworzenia nowych połączeń między synapsami. To wielowymiarowy proces, który pomaga w rozwijaniu pamięci i ułatwia koncentrację. Jak widać, zapisując się na korepetycje z angielskiego w Ostrołęce, można osiągnąć wiele korzyści. Wystarczy podjąć decyzję i rozpocząć naukę.

Szkoła języka angielskiego Ostrołęka

Korepetycje z angielskiego w MOOSE Oddział Ostrołęka zaprasza osoby zdecydowane podnieść swoje kwalifikacje na wyższy poziom. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w formie kursów i indywidualnych korepetycji. Uczeń wybiera tryb, jaki odpowiada najbardziej potrzebom i oczekiwaniom.

  • Dobór poziomu trudności – nauka angielskiego może obejmować podstawy, podnosić umiejętności zaawansowanych, a także dotyczyć specjalistycznych zagadnień (np. przygotowanie do nowej pracy).

  • Zdecydujesz, ile osób będzie brało udział w zajęciach. Dużą popularnością wśród młodzieży cieszą się korepetycje z angielskiego w formie lekcji indywidualnych.

  • Zajęcia grupowe mogą być również atrakcyjne, tym bardziej że prowadzimy je dla niewielkiej ilości uczestników (2-10 osób).

  • Dostosuj częstotliwość spotkań z lektorem do swoich potrzeb. Na intensywne korepetycje z angielskiego i naukę kilka razy w tygodniu zwykle decydują się osoby, które chcą przygotować się do egzaminu (matura).

  • Czas trwania zajęć to lekcje po 60-90 minut. Jest to standard, który przyjęła szkoła językowa w Ostrołęce.

Szkoła języków obcych Ostrołęka

Szkoła języków obcych dostosowuje kurs języka niemieckiego do każdego ucznia indywidualnie. Lektor może poprowadzić zajęcia w domu swojego studenta lub w miejscu pracy. Na terenie miasta Zawiercie nauczyciel dojedzie pod wskazany adres bezpłatnie (zastrzegamy prawo doliczenia opłaty, gdyby dojazd był utrudniony).

Lekcje online z lektorem

Coraz większą popularnością cieszą się zajęcia online. To duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort dla naszych uczniów. Korepetycje z niemieckiego mogą odbywać się także w salach dydaktycznych, którymi dysponuje szkoła języków obcych Ostrołęka.

Podnieś swoje kwalifikacje i rozwiń skrzydła w zawodzie

Jeżeli masz pytania i potrzebujesz więcej informacji, wyślij maila na adres ostroleka@moose.pl lub zadzwoń, a my pomożemy Ci zapisać się na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę z MOOSE i rozwiń swoje umiejętności!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka