Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Ząbki

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła języków obcych, ucząca Klientów indywidualnych oraz firmy. Świadczymy profesjonalne usługi, które kończą się dla Naszych Uczniów pełnym sukcesem!
20 lat istnienia na rynku mówi samo za siebie. Pierwszy oddział powstał w 1994 roku we Wrocławiu i od tego czasu mamy już blisko 100 oddziałów w całym kraju. Umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki języka ludziom z mniejszych miejscowości. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce.

Nasz oddział w Ząbkach oferuje kursy językowe z takich języków jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski. Sprawdź Nas i wejdź na wyższy pułap znajomości języka obcego z doświadczonymi lektorami MOOSE!

Nasz program nauczania jest krojony na indywidualne potrzeby każdego Ucznia. U Nas nie będziesz uczyć się niepotrzebnych rzeczy. Nasz kurs będzie odpowiadać Twoim aktualnym potrzebom nauki języka! Prowadzimy kursy przygotowawcze do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE.

Przygotowujemy naszych Uczniów do egzaminów z wybranego języka obcego. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić najmłodszych w nauce języków. Szkolimy kadry menadżerskie, pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Nauczymy Cię mówić w wybranym języku!
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji