Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Piasecznie

Korepetycje z angielskiego w Piasecznie dla dzieci i dorosłych organizuje szkoła języków obcych MOOSE. Naszym celem jest pomoc uczniom w podnoszeniu umiejętności językowych. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim przygotowaniem do nauczania. Sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna. Uczeń szybko przyswaja materiał i poprawia wyniki. Tryb nauczania dopasowuje się do potrzeb każdego kursanta indywidualnie. Poznaj więcej atutów, jakie ma szkoła języka angielskiego MOOSE - Piaseczno, wybierz kurs i przełam bariery językowe.

Korepetycje z angielskiego

W Piasecznie korepetycje z angielskiego odbywają się w formie indywidualnych lekcji stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia. Nasi lektorzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb i oczekiwań ucznia. Definiujemy cele i sprawdzamy poziom wiedzy, aby jak najlepiej dopasować program i metody nauczania. Takie podejście przynosi efekty i satysfakcję z nauki.

Oferujemy naukę angielskiego od podstaw i na wyższym poziomie zaawansowania. Możemy poprowadzić korepetycje z angielskiego obejmujące słownictwo techniczne, biznesowe lub branżowe. Pomożemy napisać CV w języku angielskim i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Szkoła języka angielskiego - Piaseczno

Szkoła językowa pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE, CAE i innych egzaminów językowych. W takich przypadkach młodzież samodzielnie decyduje o harmonogramie zajęć, czasie trwania lekcji (60-90 minut) i ich częstotliwości. Na intensywnych kursach zajęcia odbywają się nawet kilkanaście razy w miesiącu.

Uczniowie decydują, gdzie będzie im najwygodniej umówić się na spotkanie. Lektorzy mają możliwość dojazdu do domu lub firmy. Dojazd jest bezpłatny w miastach, w których mamy swoje oddziały (np. Piaseczno). W przypadku utrudnionego dojazdu zastrzegamy prawo do naliczenia drobnej opłaty. Zajęcia mogą się także odbywać online przez Skype. Mamy największe doświadczenie w nauce języków obcych, a naszymi atutami są:

  • ponad 150 oddziałów w Polsce;

  • ponad 1000 współpracujących lektorów;

  • największe doświadczenie w branży;

  • profesjonalizm;

  • zrozumienie potrzeb kursantów.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Wiele osób posługuje się aktualnie językiem angielskim lub niemieckim podczas wykonywania obowiązków służbowych. Korepetycje z niemieckiego pomagają w doskonaleniu specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną dziedziną. Możemy nauczyć Cię żargonu branżowego! Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i stwórz okazję do rozwoju zawodowego. Korepetycje z niemieckiego w szkole, która od lat cieszy się doskonałą opinią to inwestycja, która szybko zaprocentuje.

Masz pytania i chciałbyś otrzymać więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Piaseczno, skorzystaj z lekcji próbnych i rozpocznij przygodę z nowym językiem. Do zobaczenia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka