Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Płock

Witamy na stronie płockiego oddziału MOOSE Centrum Języków Obcych!

Oddział w Płocku działa od września 2012r. i od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy Mazowsza. Dużym atutem MOOSE jest bezpłatny dojazd lektora do Ucznia, co zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy! Jest to idealne rozwiązanie dla najmłodszych, które nie muszą dojeżdża do szkoły. Rodzice mogą śledzić postępy dziecka, a młody Uczeń czuje się komfortowo w swoim pokoju.

Dzień i godzina zajęć są ustalane z każdym indywidualnie. Lekcje zawsze można przełożyć na inny termin. Największą korzyścią MOOSE jest indywidualny program nauczania, tworzony przez naszego lektora.

Decyzja o częstotliwości zajęć także należy do Was – oferujemy od 4 do 24 godzin zajęć w miesiącu.

Mamy także ofertę dla osób, które chcą poznać słownictwo specjalistyczne oraz dla tych, którzy potrzebują nauczyć się języka w krótkim czasie. Proponujemy także atrakcyjną ofertę dla firm. Nasi lektorzy kształcą Uczniów pod kątem egzaminu gimnazjalnego. Z sukcesem przygotowujemy również do matury oraz egzaminów takich jak: FCE czy CAE.

Jeżeli nie zdążyliście zapisać się na kurs na początku roku szkolnego – u nas zapisy trwają przez cały rok - ZAPRASZAMY!

W naszym oddziale MOOSE Płock proponujemy zajęcia z takich języków jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i polski dla obcokrajowców.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapraszam do kontaktu!
Dorota Grzonka
Manager oddziału MOOSE CJO w Płocku
tel. 661 024 177 (poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00)

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji