Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Płocku

Szkoła języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Płocku na najwyższym poziomie. Lekcje prowadzą wykładowcy, którzy mają duże doświadczenie i odpowiednie podejście do studentów. Zajęcia z lektorami z MOOSE to przyjemna i jednocześnie bardzo skuteczna nauka. Tryb pracy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych uczniów. Poznaj więcej atutów Centrum Językowego MOOSE Oddział Płock i wybierz kurs skrojony na miarę.

Korepetycje z angielskiego

Indywidualne korepetycje z angielskiego w formie lekcji z nauczycielem odbywają się w firmie lub w domu ucznia. Dojazd lektora jest bezpłatny. Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb. Dzięki temu możemy zaoferować naukę na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli chcesz, zaczniemy uczyć angielskiego od podstaw albo poprowadzimy korepetycje z angielskiego, które obejmują słownictwo techniczne lub biznesowe.

Szkoła języka angielskiego Płock

Szkoła języka angielskiego przygotuje uczniów i studentów z wybranych partii materiału do każdego egzaminu. Młodzież zazwyczaj wybiera naukę do testów ósmoklasisty lub do matury. Nasi studenci samodzielnie decydują, jak ułożyć harmonogram nauki, ile mają trwać zajęcia (60-90 minut), oraz o miejscu, w którym się odbędą. Lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres, więc uczniowie oszczędzają czas i pieniądze oraz są w stanie w pełni skupić się na nauce.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Wybierz dla siebie kurs języka niemieckiego odpowiedni do poziomu wiedzy. Wykłady są prowadzone w małych grupach 2-10 osób. Daje to możliwość skorzystania z pomocy lektora i zrozumienia skomplikowanych tematów. Kursy i korepetycje z niemieckiego szybko przynoszą efekty. Szkoła językowa w Płocku prowadzi zajęcia stacjonarne lub online przez Skype. Jest to wygodna opcja dla osób, które łączą intensywną pracę z obowiązkami rodzinnymi.

Pomagamy w napisaniu CV w języku niemieckim i przygotujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. W tym przypadku kurs języka niemieckiego może być dobrą inwestycją, która zaprocentuje awansem lub lepszą pracą.

Skontaktuj się z nami!

MOOSE Płock czeka na osoby zdecydowane i ambitne, które chcą rozpocząć naukę języków z profesjonalistami. Zadzwoń lub napisz na adres plock@moose.pl, odpowiemy na nurtujące Cię pytania, a bezpośrednio w oddziale zapiszesz się na lekcje próbne. Z nami nauka języka obcego jest skuteczna!

Wszystkie korepetycje w Płocku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka