Poznaj nasz oddział Moose


Dlaczego warto uczyć się języków obcych? Opanowanie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego umożliwia nam przede wszystkim znalezienie lepszej pracy i uzyskanie wyższych zarobków. Możemy dodatkowo swobodnie podróżować po całym świecie i poznawać obce kultury. Nauka języka jest ponadto świetnym ćwiczeniem intelektualnym. Ćwiczymy swój mózg, poprawiamy swoją zdolność koncentracji, ćwiczymy pamięć, poszerzamy horyzonty.

Języki obce – nasze okno na świat

Znajomość języka obcego znacznie ułatwia przeprowadzkę za granicę. Możemy z łatwością porozumieć się z urzędnikiem czy ze sprzedawcą w sklepie. Pozwala nam znaleźć lepszą pracę czy wynegocjować lepsze warunki zatrudnienia. Pozwala czerpać więcej przyjemności z podróżowania, ponieważ z łatwością możemy się porozumieć z mieszkańcami danego kraju i nie jesteśmy skazani na ich pomoc.

Nauka języka obcego podnosi także nasze poczucie wartości. Dowiadujemy się wiele o sobie samych. Pokonujemy własne bariery i słabości. A korzyści, które uzyskujemy są bardzo wymierne. Uświadamiamy sobie, jak wiele barier możemy pokonać samodzielnie. Każdy kolejny sukces w nauce sprawia, że mamy więcej chęci i motywacji do dalszej nauki.

Szkoła językowa w Nysie

Lubisz się uczyć? Więcej korzyści czerpiesz z nauki indywidualnej, niż w grupie, gdzie trudniej się skoncentrować? Nie chcesz tracić czasu na zbędne dojazdy? MOOSE Centrum Języków Obcych oddział Nysa prowadzi zajęcia w trybie online. Jeżeli chcesz uczyć się w domu, w bezpiecznych warunkach, zapraszamy do zapisywania się na nasze kursy.

Naszą kadrę tworzą doskonale przygotowani do wykonywania swojego zawodu lektorzy, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem. Mają także duże doświadczenie w prowadzeniu ciekawych lekcji online.

Korepetycje z angielskiego w Nysie

Angielski jest dziś językiem biznesu, nauki i współpracy międzynarodowej. Znając ten język możemy podjąć studia za granicą, a także ubiegać się o pracę w dowolnym zakątku świata. Szkoła języka angielskiego działa w niemal każdym, nawet najdalszym zakątku ziemskiego globu. Nic dziwnego. Ludzie na całym świecie pragną móc porozumieć się z innymi, podróżować i poszerzać pole swoich życiowych możliwości. Nauka angielskiego online stwarza możliwości nauki dla tych osób, które nie mają możliwości dojazdu do konkretnej placówki edukacyjnej, a także dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na dojazdy.

W MOOSE Centrum Języków Obcych prowadzimy też korepetycje z niemieckiego online. Proponowany przez nas kurs języka niemieckiego dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Na naszych zajęciach przygotowujemy do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE etc. Szkolimy także pracowników firm z języka biznesowego, by podnosili swoje kompetencje. Zajęcia z języka niemieckiego prowadzimy w formule online, co pozwala naszym Uczniom na zaoszczędzenie na kosztach transportu, pomaga też w lepszej koncentracji na zajęciach, a co za tym idzie, na uzyskanie lepszych rezultatów nauczania. Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka