Kurs włoskiego w szkole językowej Moose


Marzy Ci się nauka włoskiego i podróże po Europie? A może szukasz lektora, który prowadzi korepetycje z włoskiego, bo chcesz zrozumieć trudniejsze zagadnienia, jakie napotkałeś podczas nauki? Mamy dobrą wiadomość - świetnie trafiłeś!

Szkoła Języków Obcych Moose oferuje zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami, dzięki którym kurs włoskiego może stać się spełnieniem marzeń, sposobem na zdobycie lepszej pracy i odskocznią od szarej codzienności. Udowadniamy, że nauka może sprawiać satysfakcję i otwiera wiele życiowych furtek. Wie to każdy, kto dzięki naszym kursom języków obcych znalazł lepszą pracę, zmienił miejsce zamieszkania lub zrealizował swoje życiowe cele. Jesteśmy, by Ci w tym pomóc.

Lekcje włoskiego - podszlifuj swoje umiejętności

Uczniowie lub studenci chętnie wybierają korepetycje z włoskiego, by powtórzyć materiał omawiany na zajęciach w szkole lub na studiach. Często zwracają się z prośbą o pomoc do lektorów Moose, by zrozumieć trudniejsze zagadnienia, przygotować się do sprawdzianów lub ważnych egzaminów (w tym także do matury).

Dzięki naszym lektorom lekcje włoskiego przestaną kojarzyć się ze stresującym momentem. Nabierzesz pewności siebie dzięki zdobytej wiedzy i będziesz mieć szansę na wysokie wyniki egzaminów. Możesz także zapisać się na język włoski od podstaw lub wybrać zaawansowany kurs języka włoskiego. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Stawiamy na elastyczność i dobrą atmosferę, bo wiemy, że tylko wówczas uczeń ma szansę na w pełni efektywną naukę, która da mu satysfakcję.

Nauka języka obcego online? Tylko z Moose!

W Moose masz do wyboru różne tryby nauki. Możesz zdecydować się na zajęcia indywidualne (w tym pakiety korepetycji) lub grupowe (2-10 osób w grupie), prowadzone raz w tygodniu lub częściej. Osoby, którym zależy na intensywnej nauce, spotykają się ze swoim lektorem nawet kilkanaście razy w ciągu miesiąca!

Nasi lektorzy mogą dojeżdżać na zajęcia wprost do Twojego domu. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a przy tym możesz uczyć się w komfortowych warunkach - to sprzyja koncentracji podczas zajęć. W Moose możliwa jest także nauka języka włoskiego online i obecnie rekomendujemy to rozwiązanie ze względów bezpieczeństwa. Lektor prowadzi zajęcia za pośrednictwem Skypa lub innego internetowego komunikatora. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają wiele obowiązków na głowie lub często przebywają poza swoim miejscem zamieszkania, a nie chcą rezygnować z nauki pod okiem profesjonalisty.

Szkoła Języków Obcych Moose od ponad 25 lat uczy języków obcych. Bez względu na to, czy potrzebujesz korepetycji, czy interesuje Cię język włoski od podstaw lub kurs dla zaawansowanych, u nas znajdziesz nauczyciela, który sprawi, że nauka będzie satysfakcjonująca i efektywna.

Masz pytania lub wątpliwości? Kliknij zakładkę Kontakt na górze strony - tam znajdziesz nasz adres mailowy oraz telefon. Napisz lub zadzwoń i uzyskaj niezbędne informacje, by zacząć kurs języka włoskiego. Czekamy na Ciebie!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę