Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Redzie

W Redzie znajduje się szkoła języków obcych MOOSE, która prowadzi kursy i korepetycje z angielskiego oraz niemieckiego na wysokim poziomie. Naszym priorytetem jest pomoc każdemu, kto zgłosi się na zajęcia w skutecznej nauce języka obcego. Efekty są szybko zauważalne i studenci uzyskują bardzo dobre wyniki na egzaminach. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy znający nowoczesne metody nauki, a program kursu jest tworzony indywidualnie. Poznaj szczegóły naszej oferty i już dziś zapisz się na korepetycje z angielskiego w Redzie.

Korepetycje z angielskiego stacjonarne lub online

MOOSE Oddział Reda organizuje korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji z lektorem. Odbywają się one stacjonarnie lub w domu ucznia, lub zdalnie. Nasi wykładowcy przygotowują zajęcia tak, by jak najlepiej pomóc kursantowi. Oferujemy naukę dla początkujących i na wyższym poziomie zaawansowania. Korepetycje z angielskiego mogą także koncentrować się na doskonaleniu słownictwa branżowego, technicznego lub biznesowego, stosowanego w negocjacjach międzynarodowych.

Szkoła języka angielskiego

Młodzież, która zgłasza się do naszej szkoły, jest zainteresowana solidnym przygotowaniem do egzaminu. Lektor opracowuje zajęcia obejmujące te partie materiału, które student chce powtórzyć. Szkoła języka angielskiego daje kursantowi możliwość decydowania, jak często będzie brał lekcje.

Oferujemy również możliwość dojazdu lektora do domu ucznia. Dojazd lektora jest bezpłatny, zastrzegamy jednak, że w przypadku utrudnień doliczamy niewielką kwotę. Wykłady i ćwiczenia odbywają się także w naszej placówce, w salach, którymi dysponuje szkoła językowa w Redzie lub zdalnie.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Zapisz się na kurs języka niemieckiego odpowiedni do Twoich umiejętności językowych. Wykłady, konwersacje i ćwiczenia są prowadzone indywidualnie lub w niewielkich grupach. Daje to możliwość skorzystania z pomocy lektora w każdej chwili zajęć i szybsze przyswojenie materiału. Kursy i korepetycje z niemieckiego przynoszą korzyści: pomagają przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i napisać CV. Kurs języka niemieckiego jest jednym z częściej wybieranych, ponieważ coraz więcej pracodawców szuka osób posługujących się tym językiem.

Szkoła języków obcych - Reda

Masz pytania i potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas. Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie moose.pl. Lektorzy z oddziału w Redzie chętnie wyjaśnią wszystkie wątpliwości i zapiszą Cię na zajęcia próbne. Do zobaczenia w MOOSE!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka