Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Reda

MOOSE Centrum Języków Obcych to czołowa szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim, ucząca Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy kursy dla osób w każdym wieku, a nasza autorska metoda nauczania jest skuteczna!

Nasi lektorzy są starannie wyselekcjonowani spośród tysięcy kandydatów, którzy biorą udział w rekrutacji. Posiadają wieloletnie doświadczenie i świetne wykształcenie, które przekłada się na sukces naszych kursantów. Ciągle ich szkolimy, by zapewnić Wam najwyższy poziom kursów. Przygotowujemy do matury oraz egzaminów takich jak: FCE lub CAE etc. Nasi lektorzy kształcą Uczniów pod kątem egzaminu gimnazjalnego.

Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – każdy Uczeń może liczyć na program krojony na miarę potrzeb. Dopasujemy tematykę, czas trwania kursu do celu nauki, by zoptymalizować efektywność kursu.

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta również w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach.

Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji