Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa MOOSE Siemianowice Śląskie – pomagamy w realizacji marzeń

Szkoła języków obcych MOOSE Siemianowice Śląskie od ponad 27 lat szkoli dorosłych, młodzież i najmłodszych uczniów, zapewniając im pomoc w nauce języków obcych. Pomagamy kursantom spełniać marzenia o dalekich egzotycznych podróżach, poznawaniu nowych kultur, podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych i zdobywaniu najlepszego wykształcenia na zagranicznych uczelniach. Corocznie nasze progi opuszczają tysiące zadowolonych kursantów, a my z dumą śledzimy ich dalsze poczynania w świecie.

Oferujemy kursy indywidualne, grupowe, biznesowe i przeznaczone dla klientów korporacyjnych. Postaw na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego lub rosyjskiego prowadzone stacjonarne z darmowym dojazdem lektora do Twojego domu lub do firmy lub połącz się ze swoim nauczycielem online z pomocą Skype.

Korepetycje z angielskiego w Siemianowicach Śląskich

Chcesz zapisać się na korepetycje z angielskiego, ale nie wiesz, od czego zacząć i na jaki kurs się zdecydować? Bez obaw! Doradzimy Ci podczas wyboru ścieżki nauki, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Nasi lektorzy sprawdzą Twój poziom znajomości języka i pomogą wybrać zajęcia o odpowiednim stopniu zaawansowania – tak, byś nie nudził/a się na zajęciach, powtarzając znane już formułki, ale z chęcią uczył/a się nowych zagadnień i poczynił/a kolejne postępy.

Nauka angielskiego w centrum językowym MOOSE to program stworzony indywidualnie dla każdego kursanta – uwzględnia on jego osobiste cele, zdolności, potrzeby i zainteresowania. Dzięki temu doskonale wiesz, jakich efektów możesz się spodziewać po ukończeniu kursu i masz motywację do dalszej pracy nad doskonaleniem języka. Szkoła języka angielskiego MOOSE szczyci się pragmatycznym podejściem do nauczania – możesz więc mieć pewność, że zdobytą wiedzę i umiejętności z łatwością wykorzystasz w życiu codziennym i osiągniesz założone cele.

Korepetycje z niemieckiego pod okiem najlepszej kadry lektorskiej

Dopiero zaczynasz przygodę z nauką języka i zastanawiasz się, czy kurs języka niemieckiego przyniesie wymarzone efekty? Bez obaw! Pod czujnym okiem naszej kadry lektorskiej lepiej poznasz język i osiągniesz niesamowite rezultaty! Szkoła MOOSE zatrudnia ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów, którzy przechodzą przez rygorystyczne procesy rekrutacyjne, są stale poddawani ocenie metodycznej i biorą udział w szkoleniach podnoszących kompetencje.

Nauka niemieckiego w naszym centrum językowym to indywidualne podejście do każdego ucznia. Lektor zapewni Ci pomoc w doborze wszystkich parametrów kursu – trybu stacjonarnego/zdalnego, długości trwania i częstotliwości uczestnictwa w zajęciach. Korepetycje będą w pełni dostosowane do Twojego planu dnia, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz czas przeznaczony na naukę. Jeśli dużo podróżujesz służbowo lub wolisz odbywać zajęcia w domowym zaciszu, zaproponujemy Ci lekcje online prowadzone za pośrednictwem Skype. To Twoje oczekiwania i potrzeby są naszym priorytetem, dlatego nauka języka odbywa się na Twoich zasadach!

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

W centrum językowym MOOSE przykładamy ogromną wagę do zaszczepiania miłości do nauki języków obcych w młodych uczniach. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i od lat pomagają uczniom uzyskiwać lepsze wyniki w nauce. Wspieramy młodzież w przygotowaniu się do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych, pomagamy w ubieganiu się o otrzymanie międzynarodowych certyfikatów językowych i rozpoczęciu nauki na wymarzonej uczelni wyższej.

W trosce o najmłodszych uczniów przygotowaliśmy specjalny program nauczania MooseKids, który pomaga maluchom rozwijać zdolności językowe przez zabawę. Angielski dla dzieci to przyjazne otoczenie i wesoła atmosfera zajęć, podczas których dzieci śpiewają piosenki, słuchają ciekawych historii, uczą się rymowanek i wierszyków oraz uczestniczą we wspólnych grach i zabawach.

Wszystkie korepetycje w Siemianowicach Śląskich


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka