Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Siemianowice Śląskie

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Nasza oferta opiera się na kursach indywidualnych, ale prowadzimy także zajęcia dla firm w małych grupach. Nasz program zawsze dopasowujemy do potrzeb Ucznia.

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza oferta jest skierowana do Uczniów w każdym wieku. Przygotowujemy Uczniów do egzaminu maturalnego czy FCE, CAE czy DELE etc. Uczymy języka biznesowego, by podnosić kwalifikacje naszych Klientów. Przygotowujemy z sukcesem do egzaminów gimnazjalnych. Nasi lektorzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą poprzez zabawę najmłodszych. Każdego roku zatrudniamy ponad 1000 lektorów w oddziałach 100 miast Polski, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Siemianowicach Śląskich i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji