Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego Głogów

Głogowski oddział szkoły języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Priorytetem założycieli szkoły jest to, aby studenci mogli szybko i skutecznie podnieść swoje umiejętności językowe na wyższy poziom. Lekcje angielskiego prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do nauki. Sprawiają, że uczniowie w błyskawicznym tempie poszerzają zasób słówek i mówią płynnie w języku obcym.

Szkoła języka angielskiego w Głogowie

Szkoła języka angielskiego w Głogowie osiąga bardzo dobre rezultaty w przygotowaniu studentów do egzaminów. Nasi studenci uzyskują wysoką punktację na testach i bez trudu dostają się na wymarzony kierunek studiów. Warto dodać, że szkoła dba nie tylko o poziom, ale stara się, aby nauka była przyjemna. Na naszych zajęciach panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca swobodnej konwersacji w języku obcym. Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów szkoły MOOSE Głogów i zapisz się na korepetycje z angielskiego. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Korepetycje z angielskiego

Stacjonarne korepetycje z angielskiego odbywają się w domu ucznia lub w firmie. Zatrudniamy profesjonalnych lektorów, którzy przygotowują materiał pod kątem założonych celów. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć naukę angielskiego od podstaw, przygotować do testów albo skupić się na słownictwie specjalistycznym.

Nauka angielskiego przed egzaminem

Młodzież często wybiera w naszej szkole lekcje angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury i inne. Uczeń decyduje o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu spotkania. Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz w pełni skupić się na nauce. Wykłady i konwersacje mogą się także odbywać w salach, którymi dysponuje szkoła językowa lub zdalnie, przez internet.

Indywidualne korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych:

  • Profesjonalne kursy z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy

  • Solidne przygotowanie do wszystkich egzaminów

  • Wsparcie w nadrobieniu i zaliczeniu zaległego materiału w szkole

  • Pomoc w nauce języka specjalistycznego: technicznego, branżowego, biznesowego

  • Przełamanie bariery w mówieniu

  • Konwersacje poprawiające płynność wypowiedzi i zasób słownictwa

  • Angielski dla dzieci od 4 roku życia w formie interaktywnej zabawy

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają dorosłym kursantom w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z branżą, w której są zatrudnieni. Coraz więcej osób zapisuje się na naukę niemieckiego w formie indywidualnych lekcji z lektorem. Chcą w ten sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe na wyższy poziom. Korepetycje z niemieckiego pozwalają szybko robić postępy i przyswajać język obowiązujący w branży.

Kurs języka niemieckiego

Wybierz kurs języka niemieckiego, dzięki któremu odkryjesz nowe możliwości rozwoju zawodowego. Pomagamy w napisaniu atrakcyjnego CV, w podejściu do rozmowy kwalifikacyjnej i przygotowaniu się do prezentacji. Nauka niemieckiego w szkole, która ma tak duże doświadczenie to doskonała inwestycja.

Kurs języka niemieckiego i angielskiego może być przyjemnym urozmaiceniem codziennej rutyny. Naukowcy wskazują, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na kondycję mózgu i tworzy nowe połączenia między synapsami. Ogólnie pozytywnie wpływa na koncentrację, możliwości zapamiętywania i refleks. Nie zwlekaj – rozpocznij z nami kurs językowy!

Szkoła języków obcych MOOSE Głogów

Szkoła języków obcych MOOSE w Głogowie czeka na osoby ambitne i zdecydowane. Jeżeli masz wątpliwości i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas maila na adres glogow@moose.pl. Numer telefonu jest widoczny na stronie moose.pl. Skontaktuj się z placówką MOOSE Głogów i skorzystaj z lekcji próbnych. Do zobaczenia!

Wszystkie korepetycje w Głogowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka