Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego Inowrocław

Już od 25 lat szkoła języków obcych MOOSE prowadzi kursy oraz korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Chcemy, aby każdy podniósł swoje umiejętności językowe na wyższy poziom. Aby to osiągnąć, zatrudniamy doświadczonych lektorów z odpowiednim podejściem do nauki języka obcego.

Skuteczne metody sprawiają, że szybko poszerza się znajomość słówek i zasad gramatyki, a nauka jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Tryb i program nauczania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej naszych atutów i zobacz, co szkoła języka angielskiego w Inowrocławiu przygotowała dla Ciebie. Znajdziemy wspólny język z każdym!

Korepetycje z angielskiego

W Inowrocławiu szkoła językowa MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji w szkole lub w domu ucznia. Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb. Na początku ustalamy, jaki zakres materiału jest do przyswojenia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania i specjalistyczne słownictwo branżowe dla pracowników firm.

Przed egzaminami młodzież chętnie zapisuje się lekcje angielskiego i przygotowuje się z lektorem do testów. Studenci samodzielnie decydują o częstotliwości nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy dojeżdżają do domu ucznia bezpłatnie. Zastrzegamy możliwość odpłatności w przypadku utrudnionego dojazdu. Konwersacje i wykłady mogą się także odbywać online.

Język angielski dla dzieci

Wszyscy rodzice, którzy zdecydowali się na język angielski dla dzieci wiedzą, że oddają swoje pociechy pod dobrą opiekę. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli z nieskazitelną opinią. Potrafią zaciekawić dziecko, stosując metody przeznaczone specjalnie dla tej grupy wiekowej. Śpiew, zagadki oraz gry to dobra zabawa i skuteczna metoda uczenia się języka obcego od wczesnego dzieciństwa. Nasze zajęcia są dla dzieci już od 4 roku życia.

Indywidualne lekcje to efektywna nauka angielskiego i szybko widoczne postępy. Uczenie się przez zabawę, interakcję, ciekawe tematy i luźna atmosfera stwarzają doskonałe warunki do rozwoju dziecka. Angielski dla dzieci w naszej szkole to dobra decyzja!

Nauka angielskiego – wybierz tryb kursów:

  • Korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych

  • Kursy z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy

  • Intensywna nauka angielskiego - przygotowanie do egzaminów (matura) i wsparcie w nadrobieniu zaległości w szkole

  • Pomoc w nauce języka specjalistycznego i biznesowego dla profesjonalistów

  • Angielski dla dzieci – nauka przez zabawę

  • Zajęcia stacjonarne lub lekcje zdalne przez Skype

Korepetycje z niemieckiego i kursy dla dorosłych

Nasze kursy i korepetycje z niemieckiego odpowiadają obecnej sytuacji związanej z rynkiem pracy. Rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, którzy posługują się w miarę swobodnie językiem obcym. Nauka niemieckiego lub innego języka obcego staje się więc koniecznością.

Wspieramy naszych kursantom w poznawaniu specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z konkretną branżą. Indywidualne lekcje z lektorem są jedną z najbardziej efektywnych form uczenia się. Już po kilku miesiącach nauki widać efekty.

Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Awans lub zmiana pracy na bardziej interesującą (i lepiej płatną) jest w zasięgu ręki. Zapisz się już dziś na kurs języka niemieckiego w naszej szkole!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń do nas lub wyślij maila. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zgłoś się do MOOSE Oddział Inowrocław i skorzystaj z możliwości, jakie dają lekcje próbne. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Do zobaczenia!

Wszystkie korepetycje w Inowrocławiu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka