Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Skierniewicach

Ogólnopolska szkoła języków obcych MOOSE, która działa już od ponad 25. lat prowadzi korepetycje z angielskiego w Skierniewicach. Priorytetem szkoły jest pomoc w podnoszeniu umiejętności językowych każdemu, kto zapisze się na zajęcia. Zapewniamy wysoki poziom nauki i miłą atmosferę na kursie. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do swoich studentów. Sprawiają, że szybko poszerza się zasób słów, a nauka jest efektywna. Tryb nauczania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Poznaj więcej zalet naszej szkoły i już dzisiaj zapisz się na korepetycje z angielskiego. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Korepetycje z angielskiego

W naszym Centrum Języków Obcych Moose - Skierniewice uczniowie chętnie przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty i matury, a studenci do uzyskania certyfikatów FCE, CAE i innych. Biorąc korepetycje z angielskiego z doświadczonym lektorem poprawiają swoje wyniki na testach. W takim przypadku program zajęć obejmuje materiał, który studenci będą zaliczać na egzaminach.

Harmonogram zajęć, czas trwania zajęć (60-90 minut) i miejsce spotkań ustala się indywidualnie. Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz skupić się na nauce. Szkolenia mogą się także odbywać online przez Skype albo Zoom.

Korepetycje z angielskiego w trybie zdalnym to wygodna forma nauki dla każdego. Uczniowie, którzy przygotowują się do matury, chętnie przerabiają materiał bez wychodzenia z domu. Nie chcą tracić ani chwili cennego czasu przed ważnym egzaminem.

Korepetycje z niemieckiego

Współcześnie jest wiele sektorów gospodarki, w których pracownicy posługują się językiem obcym (niemiecki, angielski) na co dzień. Jeżeli chcesz mówić płynnie i z dobrym akcentem, zapisz się na korepetycje z niemieckiego. Lektorzy pomogą w nauczeniu się fachowego słownictwa i poznaniu zagadnień związanych z Twoją branżą.

Skierniewice - szkoła języków obcych

Szkoła językowa MOOSE - Skierniewice czeka na zmotywowanych i ambitnych uczniów, którzy chcą lepiej poznać języki obce. Masz pytania i potrzebujesz więcej informacji? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Na stronie moose.pl w zakładce kontakt znajdziesz adres i formularz kontaktowy. Oddział Skierniewice chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i zapisze na próbne lekcje z wybranego języka obcego. Do zobaczenia w MOOSE!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka