Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE - szkoła językowa w Pszczynie zaprasza!

Szkoła języka angielskiego (i innych języków obcych) MOOSE działa od 1994 roku. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 lektorami w ponad 100 polskich miastach. Nasze doświadczenie i wypracowane metody nauczania mogą pomóc Ci w osiągnięciu celów i rozwoju kompetencji językowych! Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego, jesteś we właściwym miejscu.

Kurs języka niemieckiego (lub innego) dopasowany do Twoich potrzeb

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dla osób prywatnych i firm. Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. Dla naszych uczniów przygotowujemy program nauczania dopasowany do ich potrzeb. Dzięki temu będziesz uczyć się dokładnie tego, czego potrzebujesz i szybko zauważysz efekty!

Nasza szkoła językowa z dużymi sukcesami prowadzi zajęcia różnego typu. W ofercie MOOSE znajdują się m.in.

  • korepetycje z niemieckiego i angielskiego dla uczniów

  • nauka angielskiego od podstaw lub dla zaawansowanych uczniów

  • przygotowanie do matury lub egzaminów językowych (FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i inne)

  • kursy językowe dla firm

  • kursy dla zaawansowanych, obejmujące specjalistyczne słownictwo branżowe

  • nauka języków obcych dla dzieci od 4. roku życia

  • zajęcia z lektorem online

  • zajęcia z dojazdem do domu klienta

Nasi lektorzy z dużą elastycznością dopasowują się do potrzeb kursantów - godzinę, częstotliwość zajęć, a nawet czas ich trwania możesz ustalić z lektorem. Dzięki temu masz szansę wpisać naukę języka nawet w najbardziej napięty grafik i wreszcie zrealizować plany o nauce języka obcego!

MOOSE Pszczyna - satysfakcja z nauki

Prowadzimy korepetycje z angielskiego w Pszczynie, a także zajęcia językowe dla dorosłych. Wiemy, że zrozumienie potrzeb kursanta to klucz do udanej nauki. Dokładamy również starań, by zajęcia były ciekawe i zróżnicowane. Pod okiem naszych lektorów masz szansę poćwiczyć mówienie, pisanie i rozumienie ze słuchu - a to wszystko ułożone w przemyślaną całość, ze stopniem trudności, dopasowanym do Twojego poziomu.

Korepetycje z angielskiego lub niemieckiego pomagają naszym uczniom poprawić wyniki w nauce, nadrobić zaległości ze szkoły lub dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury. W efekcie uczniowie mają szansę na zdanie egzaminu na wysokim poziomie - i dostanie się na wymarzone studia.

Dorośli, którzy decydują się na zajęcia w szkole językowej MOOSE, zwykle chcą zdobyć nowe umiejętności, które okażą się przydatne na rynku pracy. Niekiedy pomagamy w nauce podstaw języka angielskiego czy niemieckiego osobom, które przygotowują się do wyjazdu za granicę. Jak widzisz, oczekiwania kursantów mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego stawiamy na indywidualne podejście i dopasowanie programu do realnych potrzeb uczniów.

Zapisz się na pierwsze zajęcia

Skontaktuj się z naszym centrum językowym w Pszczynie, by rozpocząć kurs lub korepetycje! Dołączając do grona uczniów MOOSE masz szansę skorzystać z atrakcyjnego programu lojalnościowego i szybko zdobyć nowe umiejętności. Gwarantujemy zajęcia w przyjaznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanego lektora. Zapraszamy do wspólnej nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka