Poznaj nasz oddział Moose


Korzyści płynących z uczenia się języków obcych nie sposób wymienić. Dzięki znajomości języków możemy zdobyć lepszą pracę, więcej zarabiać, z łatwością porozumieć się za granicą, poznawać obce kultury czy mieć dostęp do tekstów źródłowych. Możemy oglądać filmy w oryginale, a także czytać książki w obcych językach. Oglądanie seriali z tłumaczeniem czy lektura przekładów odbiera nam możliwość bezpośredniego obcowania z oryginałem, pozbawiając nas możliwości smakowania niuansów, które giną w przekładzie.

MOOSE – najlepsza szkoła językowa w Mogilnie

Szkoła językowa MOOSE jest wyjątkowa pod wieloma względami. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów, a przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W ramach zajęć przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych a także do międzynarodowych certyfikatów FCE, CAE, TELC, ZD, DELE, DALF.

Na zajęcia zapraszamy zarówno uczniów, licealistów, jak i studentów, a także osoby dorosłe. Prowadzimy też specjalny program do nauki angielskiego dla dzieci - MOOSE KIDS. Dzieci przyswajają języki obce w przyjaznej atmosferze, co sprzyja nauce.

Korepetycje z angielskiego w Mogilnie w szkole językowej MOOSE

Język angielski zwany jest dziś współczesną łaciną. Nie bez powodu. Po angielsku możemy dogadać się w każdym, nawet najdalszym zakątku świata. W wielu państwach jest on językiem urzędowym. Język angielski dominuje w komunikacji w relacjach biznesowych, jest też językiem nauki. Szkoła języka angielskiego działa niemal w każdej, nawet niewielkiej miejscowości we wszystkich państwach świata, takich jak Mogilno.Setki uczelni na całym świecie utrzymują wydziały, na których zajęcia prowadzone w całości w tym języku. Znajomość angielskiego otwiera przed nami wiele drzwi i umożliwia wybór odpowiedniej dla nas ścieżki kariery, poszerzając pole naszych możliwości.

Mając to na uwadze w Szkoła językowa MOOSE oferuje korepetycje z angielskiego dla dzieci, licealistów i studentów. Każdy uczeń, uczestniczący w naszych zajęciach ma możliwość w doskonałym stopniu opanować ten ważny w dzisiejszych czasach język. Nauka angielskiego możliwa jest w trybie lekcji indywidualnych lub grupowych.

Korepetycje z niemieckiego w Mogilnie

Chcesz opanować dodatkowy język obcy, aby zwiększyć swój potencjał na rynku pracy albo wyjechać? Zapraszamy na kurs języka niemieckiego w MOOSE Centrum Języków Obcych. Wymiana gospodarcza z Niemcami to jedna z ważnych części polskiej gospodarki. Nic dziwnego, że zarówno uczniowie i studenci, jak i osoby dorosłe decydują się na naukę tego właśnie języka.

W szkole językowej MOOSE prowadzimy kursy niemieckiego zarówno dla uczniów i studentów, jak i dla dorosłych. Harmonogram nauczania zawsze tworzony jest z uwzględnieniem potrzeb i możliwości słuchaczy. Każdy kursant sam decyduje, kiedy i gdzie mają odbywać się zajęcia, w dodatku nie tracąc czasu na dojazdy – lektor zawsze dojeżdża do Ciebie bezpłatnie. Nasi lektorzy posiadają bardzo duże doświadczenie, świetne wykształcenie, metodyczne jak i pedagogiczne. Przekonaj się o sile ich umiejętności i wiedzy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka