Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Mogilno

Od 20 lat jesteśmy na rynku edukacyjnym, świadcząc usługi kursów językowych dla Klientów indywidualnych i firm. Renoma MOOSE jest wynikiem autorskiego programu, który podnosi poziom językowy naszych kursantów.

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Ucznia. Nie dostosowujemy Ucznia do programu, tylko specjalnie dla niego tworzymy indywidualny program nauczania. Zawsze dojeżdżamy bezpłatnie do domu lub pracy Klienta!

Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku edukacyjnym. Przygotują Cię do egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) czy rozwiną umiejętności komunikacji w wybranym języku obcym. Z sukcesem przygotowujemy do matury. Nasi kursanci osiągającą zdumiewające rezultaty także na egzaminie gimnazjalnym z języka obcego. Najmłodsi mogą liczy na lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, co sprawia, że nauka idzie w parze z zabawą.

Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Przyjdź do Nas i podnieś poziom swojego języka!
W ciągu naszej dwuletniej działalności w Mogilnie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji