Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Jastrzębie Zdrój

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa obecna na terenie całej Polski i świadcząca usługi nauczania języków obcych dla osób indywidualnych oraz firm. 20 – letnia historia firmy przekłada się na skuteczność nauczania.

Działamy już od 1994 roku. Nasz pierwszy Oddział powstał we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Dziś posiadamy już swoje Biura Obsługi Klienta w wielu miastach takich jak: Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Białystok, Kielce, Częstochowa, Opole i Lublin. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wprowadziliśmy też system franczyzowy dla ludzi, którzy chcą prowadzi swój biznes razem z MOOSE. Chcemy też w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Przygotowujemy Uczniów do matury oraz egzaminów takich jak: FCE czy CAE.

Nasi kursanci osiągają zdumiewające rezultaty na egzaminie gimnazjalnym z wybranego języka. Lektorzy zatrudniani w MOOSE Centrum Języków Obcych przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Jest to gwarantem skuteczności nauczania. Program dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – każdy Uczeń może liczyć na program krojony na miarę potrzeb.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji