Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego Jastrzębie-Zdrój

Centrum Językowe MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Jastrzębiu-Zdroju dla młodzieży i dorosłych. Priorytetem dla szkoły jest efektywne szkolenie w zakresie konwersacji i pisowni. Lektorzy w MOOSE mają profesjonalne podejście i sprawdzone metody uczenia. Sprawiają, że wiedza na temat języka jest przystępna, poziom znajomości słownictwa poszerza się, a lekcje są przyjemnością. Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów, jakie ma szkoła języka angielskiego MOOSE i wybierz kurs dla siebie. Znajdziemy wspólny język z każdym!

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego odbywają się w domu ucznia lub w firmie z bezpłatnym dojazdem lektora pod wskazany adres. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. Nasza szkoła językowa oferuje naukę na każdym poziomie zaawansowania: dla początkujących i bardziej zaawansowanych studentów.

Intensywna nauka angielskiego do egzaminów

Przed egzaminami młodzież jest zainteresowana powtórzeniem wybranych zagadnień, np. do matury lub certyfikatów międzynarodowych. Korepetycje z angielskiego to doskonały sposób na nauczenie się trudniejszych partii materiału. Nasi studenci decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut), oraz o miejscu, w którym będzie się odbywała nauka angielskiego.

Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i nie odrywają się od nauki. W wielu przypadkach sprawdza się tryb zdalny przez internet. Wystarczy zainstalować Skype na komputerze i mieć dobre połączenie z siecią. O resztę zadba szkoła języków obcych i wybrany lektor. Nasi studenci osiągają lepsze wyniki na egzaminach i dostają się bez problemu na wymarzony kierunek studiów.

Szkoła językowa Jastrzębie-Zdrój

Szkoła językowa pomoże każdemu przełamać bariery językowe. Kursy z angielskiego i korepetycje z niemieckiego prowadzimy na najwyższym poziomie. Mamy największe doświadczenie w branży i najlepszych specjalistów na rynku. Zobacz nasze atuty:

  • Ponad 27 lat doświadczenia w branży.

  • Więcej niż 150 oddziałów w całej Polsce.

  • Ponad 1 000 profesjonalnych nauczycieli.

  • Wygodny tryb nauki: z dojazdem lub online.

  • Profesjonalizm i zrozumienie potrzeb studentów.

Kursy języka niemieckiego

Coraz więcej osób musi posługiwać się językiem niemieckim na co dzień. Kurs języka niemieckiego w małych grupach to szansa na rozwój zawodowy i osobisty. Nauka języka obcego w renomowanej placówce, jaką jest szkoła języków obcych MOOSE, to doskonała inwestycja, która przyniesie w przyszłości wiele korzyści.

Zgłoś się do szkoły językowej MOOSE!

Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas maila na adres jastrzebie-zdroj@moose.pl. Numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl. W MOOSE Oddział Jastrzębie-Zdrój zapiszesz się na lekcje próbne i rozpoczniesz zupełnie nową przygodę z nauką języka obcego.

Wszystkie korepetycje w Jastrzębiu-Zdroju


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka