Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Leszno

MOOSE Centrum Języków Obcych to lider kursów językowych w Polsce.

Renoma budowana od 20 lat przekłada się na tysiące zadowolonych kursantów, którzy każdego roku kończą nasze kursy.

Nauczamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Z sukcesem uczymy dzieci, które stawiają pierwsze kroki na polu języków obcych, przekazując im wiedzę poprzez zabawę. Prowadzimy profesjonalne kursy biznesowe oraz przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz językowych takich jak: FCE czy CAE etc. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Bez względu na model kursu świadczymy profesjonalne usługi, na które dajemy gwarancję skuteczności.

Pierwszy oddział MOOSE powstał w 1994 roku we Wrocławiu i od tego czasu mamy już blisko 100 oddziałów w całym kraju. Umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki języka ludziom z mniejszych miejscowości. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce.

Rozwijamy się równie dynamicznie tak jak nasi kursanci na kursach!
Nasz oddział w mieście Leszno oferuje kursy językowe z takich języków jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski. Dołącz do tysiąca zadowolonych Klientów już dziś!

Program nauczania jest krojony na indywidualne potrzeby każdego Ucznia. U Nas nie będziesz uczyć się niepotrzebnych rzeczy. Postaw na aktualny kurs, jakiego dotąd nie doświadczyłeś!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji