Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE to szkoła języków obcych, której możesz zaufać

MOOSE Centrum Języków Obcych to obecnie największa w Polsce szkoła językowa działająca z sukcesami od 1994 roku. Mamy już prawie 150 oddziałów w różnych miastach na terenie całego kraju. Współpracujemy z ponad tysiącem doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, z którymi nauka niemieckiego, angielskiego i wielu innych języków obcych jest niezwykle przyjemna i przynosi spektakularne efekty. Uczymy także obcokrajowców sprawnie porozumiewać się po polsku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych.

W naszym oddziale w Lesznie proponujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w każdym wieku. Znajdziesz u nas zarówno angielski dla dzieci, dzięki któremu maluchy w pasjonujący sposób mogą uczyć się od podstaw, jak i intensywny kurs języka niemieckiego umożliwiający swobodną konwersację po kilku tygodniach nauki. Prowadzimy również korepetycje oraz przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty, matury oraz certyfikacji międzynarodowych. Tysiące klientów zadowolonych z efektów, którzy co roku korzystają z naszych zajęć, najlepiej dowodzi, że MOOSE CJO to doskonały wybór!

MOOSE – najlepsza szkoła języka angielskiego w Lesznie

Największą popularnością cieszy się nauka angielskiego, ponieważ przydaje się każdemu w życiu prywatnym i zawodowym. Znajomość tego języka ułatwia podróże i poznawanie innych kultur, umożliwia poszerzanie wiedzy z wykorzystaniem anglojęzycznych źródeł oraz zwiększa konkurencyjność na rynku pracy. Oferujemy angielski dla dzieci w każdym wieku oraz dorosłych, z programem nauczania indywidualnie dostosowanym do każdego ucznia.

Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, aby kształcić już najmłodszych w ciekawy sposób. Lekcje angielskiego dla przedszkolaków to połączenie nauki oraz zabawy w formie gier, piosenek i wierszyków. Na takich zajęciach maluchy się nie nudzą, szybko przyswajają informacje i dodatkowo rozwijają kreatywność. Dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym proponujemy kursy oraz korepetycje z angielskiego. Dzięki nim mogą szybko nadrobić zaległości, utrwalić materiał i rozwijać swoje umiejętności we własnym rytmie. Intensywne zajęcia dodatkowe pomogą także ósmoklasistom oraz maturzystom śpiewająco zdać egzaminy końcowe.

MOOSE szkoła języka angielskiego w Lesznie oferuje także duży wybór kursów dla dorosłych. Wśród nich są między innymi takie, podczas których można przyswoić słownictwo branżowe i zwiększyć kompetencje zawodowe albo przygotować się do zdobycia międzynarodowego certyfikatu np. CAE lub FCE. W MOOSE CJO znajdziesz nie tylko lekcje angielskiego, ale także: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania.

MOOSE to szkoła językowa w Lesznie na miarę Twoich potrzeb

Szkoła językowa MOOSE gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Efektywna i jednocześnie przyjemna nauka niemieckiego, angielskiego i każdego innego języka obcego to dla nas najwyższy priorytet. Zanim rozpoczniesz zajęcia w MOOSE CJO, starannie zweryfikujemy Twoją wiedzę oraz poziom zaawansowania i na tej podstawie optymalnie dobierzemy zakres materiału oraz tryb pracy. Dzięki temu możesz uczyć się tego, czego potrzebujesz we własnym rytmie i osiągnąć maksymalne rezultaty w krótkim czasie.

Warto zaznaczyć, że szkoła języków obcych MOOSE bardzo elastycznie podchodzi do wymagań i dyspozycyjności klientów. Nasz oddział Leszno prowadzi lekcje online oraz z opcją dojazdu lektora do ucznia, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym miejscu i o dogodnej porze. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć korepetycje z niemieckiego dwa razy w tygodniu, czy interesuje Cię nauka angielskiego codziennie – grafik zajęć dopasujemy idealnie do Twojego planu dnia. Czas trwania lekcji i intensywność kursu możesz dostosować do oczekiwanych efektów.

Nauka niemieckiego, angielskiego i innych języków obcych w MOOSE Leszno

Jeżeli chcesz zacząć naukę od podstaw, skutecznie podnosić swoje kompetencje oraz szybko zacząć płynnie mówić w dowolnym języku obcym to szkoła językowa MOOSE w Lesznie jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na zajęcia indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, prowadzone przez najlepszych lektorów. Zapisu na wybrany kurs lub korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków możesz dokonać za pośrednictwem zakładki „Zapisy” na naszej stronie internetowej, mailowo lub telefonicznie. Wszystkim nowym kursantom proponujemy 14-dniowy okres próbny, aby każdy mógł sprawdzić, czy nauka w MOOSE CJO mu odpowiada.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty i sposobu działania – chętnie na nie odpowiemy. Nasze Biuro Obsługi Klienta oddział Leszno jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Numer telefonu i adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Wszystkie korepetycje w Lesznie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka