Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Zawierciu

Nauka angielskiego i innych języków obcych może być przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków, a także przynosić wielowymiarowe korzyści. Dzięki poznawaniu słówek, nauce wymowy i gramatyki stymuluje się mózg do tworzenia nowych połączeń. Ten proces pomaga w rozwijaniu pamięci i ułatwia koncentrację. Tyle korzyści można osiągnąć, zapisując się na korepetycje z angielskiego w Zawierciu. Szkoła języków obcych organizuje kursy i korepetycje z angielskiego. Wystarczy podjąć decyzję i rozpocząć naukę języka obcego.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i dorosłych

Szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Zawiercie zaprasza osoby ambitne i zdecydowane podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w formie kursów i korepetycji dla dorosłych oraz dla dzieci. Uczeń wybiera tryb, jaki odpowiada najbardziej potrzebom i oczekiwaniom. Z nami możesz skomponować swój kurs:

  • Wybierasz poziom zaawansowania – nauka angielskiego może obejmować podstawy, podnosić umiejętności zaawansowanych, a także dotyczyć specjalistycznych zagadnień (np. przygotowanie do egzaminu międzynarodowego lub doszkalanie ze słownictwa specyficznego dla danej branży).

  • Sam decydujesz, ile osób będzie brało udział w zajęciach. Niesłabnącą popularnością wśród młodzieży cieszą się korepetycje z angielskiego w formie lekcji indywidualnych. Natomiast zajęcia grupowe mogą być równie atrakcyjne, tym bardziej że prowadzimy je dla niewielkich zespołów (2-10 osób), dzięki czemu każdej z nich lektor może poświęcić uwagę.

  • Możesz dostosować częstotliwość i czas trwania zajęć do swoich potrzeb. Zazwyczaj szkoła językowa w Zawierciu organizuje lekcje po 60-90 minut. Na intensywną naukę decydują się osoby, które chcą przygotować się do egzaminu (matura) lub do nowej pracy (słownictwo branżowe).

Korepetycje z niemieckiego – tryb stacjonarny lub online

Zanim rozpoczną się korepetycje lub kurs języka niemieckiego każdy uczeń wybiera tryb (z dojazdem lub zdalny), w jakim będzie odbywała się nauka. Lektor może poprowadzić zajęcia w domu ucznia lub w miejscu pracy. W tym przypadku nauczyciel dojedzie pod wskazany adres. W miastach, w których działa nasza szkoła językowa (np. Zawiercie), dojazd jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo doliczenia niewielkiej opłaty, gdyby dojazd był utrudniony. Coraz większą popularnością cieszą się kursy i korepetycje online. To duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort dla naszych uczniów. Korepetycje z niemieckiego mogą odbywać się w salach dydaktycznych naszej szkoły.

Podnieś swoje kwalifikacje i rozwiń skrzydła w zawodzie

Szkoła językowa w Zawierciu należy do ogólnopolskiej sieci MOOSE. Uczymy języków obcych już od ponad 27 lat. Nasi lektorzy dokładają starań, by wszyscy osiągnęli zamierzone efekty, a przy okazji dobrze się bawili. Jeżeli masz pytania i potrzebujesz więcej informacji, wyślij maila lub zadzwoń, a my pomożemy Ci zapisać się na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę z MOOSE i rozwiń swoje umiejętności!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka