Poznaj nasz oddział Moose


Centrum języków obcych MOOSE - Mysłowice, czyli 27 lat doświadczenia w nauce języków

Szkoła językowa MOOSE - Mysłowice to jedna z filii centrum językowego, które zostało założone w 1994 roku. W ramach oferowanych przez nas kursów językowych można zapisać się na korepetycje z niemieckiego, angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz włoskiego.

Nasza kadra lektorska to ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów, którzy na każdym kroku monitorują postępy uczniów i motywują ich do osiągania kolejnych celów. Indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb każdego kursanta owocuje szybkimi postępami w nauce i satysfakcją z uzyskanych efektów, która zachęca do dalszej pracy. Z dumą możemy stwierdzić, że corocznie pomagamy tysiącom nowych kursantów w osiąganiu zachwycających rezultatów w nauce języków obcych, a oni mogą sięgać po swoje marzenia.

Szkoła języka angielskiego w Mysłowicach - postaw na kurs intensywny i osiągnij błyskawiczny efekt

W szkole językowej MOOSE to Ty decydujesz o tym, ile będą trwać zajęcia i jak często chcesz w nich uczestniczyć. Planujesz przeprowadzkę do Londynu i chcesz popracować nad umiejętnością swobodnej komunikacji, tak by móc odnaleźć się w każdej sytuacji? Zaczynasz nową pracę i chcesz podszlifować swój angielski, aby móc uczestniczyć w rozmowach biznesowych z klientem? Postaw na intensywne korepetycje z angielskiego nawet kilkanaście razy w miesiącu!

Intensywna nauka angielskiego pozwala na pełne wykorzystanie możliwości naszego mózgu, pobudza do pracy obie półkule oraz angażuje nasze zmysły, czyniąc zajęcia ciekawszymi i przyjemniejszymi. Intensywny kurs językowy koncentruje się na optymalizacji czasu nauki, który jest potrzebny do przyswojenia wiedzy - w ten sposób unikasz żmudnej, bezsensownej nauki na pamięć i zyskujesz praktyczne umiejętności. Dzięki temu rezultaty osiągniesz błyskawicznie i w krótkim czasie będziesz mógł/a zrealizować swoje plany.

Kurs języka niemieckiego stacjonarny czy online?

Interesuje Cię stacjonarna nauka niemieckiego w grupie? Może pomiędzy obowiązkami w domu i w pracy dysponujesz niewielką ilością wolnego czasu i nie chcesz go tracić na dojazdy do centrum szkoleniowego? Zależnie od Twoich preferencji i oczekiwań, możesz uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub wybrać korepetycje prowadzone online.

Jeżeli do pełnego skupienia potrzebujesz cichego, spokojnego otoczenia, w którym czujesz się komfortowo, postaw na korepetycje zdalne! Nie musisz w pośpiechu przemierzać zakorkowanego miasta lub przygotowywać mieszkania na wizytę lektora. Możesz przebrać się w komfortowe dresy, wygodnie ułożyć w fotelu, zaparzyć ulubioną herbatę i odbyć zajęcia za pośrednictwem Skype. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz opuścić korepetycji nawet podczas zagranicznej podróży służbowej lub egzotycznych wakacji, nic prostszego! Wystarczy komputer i dostęp do internetu, a będziesz mógł/a poznawać kolejne reguły gramatyczne i uczyć się nowych słówek.

Jeżeli preferujesz korepetycje stacjonarne, postaw na zajęcia indywidualne lub grupowe w znakomicie wyposażonej pracowni językowej. To doskonała możliwość, by skorzystać ze wszystkich dostępnych materiałów i pomocy dydaktycznych, które uczynią naukę łatwiejszą i przyjemniejszą.

Korepetycje z angielskiego dla dzieci

Lekcje angielskiego dla dzieci (szczególnie tych najmłodszych) są traktowane w szkole językowej MOOSE wyjątkowo. Specjalny program MooseKids przeznaczony dla maluchów już od 4. roku życia. Angielski dla dzieci może, w zależności od preferencji rodziców i dzieci, odbywać się zarówno w formie korepetycji indywidualnych, jak i zajęć grupowych. Maluchy poznają język w formie zabawy - nauka angielskiego polega więc przede wszystkim na uczestnictwie w grach, odgrywaniu scenek, śpiewaniu piosenek i pracach manualnych. Dzięki temu dzieci nie kojarzą nauki z przymusem, ale dobrze się bawią i chętnie uczestniczą w zajęciach. Rodzice mogą mieć pewność, że dokonują znakomitej inwestycji na przyszłość i zostawiają swoje pociechy w najlepszych rękach wykwalifikowanych lektorów.

Wszystkie korepetycje w Mysłowicach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka