Szkoła języków obcych Toruń


Witamy na stronie Moose - Centrum Języków Obcych w Toruniu!

Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi dla firm oraz dla klientów indywidualnych już od ponad 25 lat. Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. W województwie kujawsko-pomorskim posiadamy pięć oddziałów: w Bydgoszczy, Toruniu i Inowrocławiu. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możesz podjąć naukę w Moose, nawet jeśli mieszkasz w niewielkiej miejscowości. Szkoła językowa Moose powstała w 1994 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy i obecnie prowadzimy ponad 100 oddziałów w całej Polsce, zatrudniając ponad 1000 lektorów, którzy każdego roku z dużymi sukcesami:

 • uczą języków obcych od podstaw (w ofercie m.in. angielski w Toruniu, a także niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański, francuski)
 • prowadzą kursy dla firm i dla osób prywatnych;
 • prowadzą zajęcia doszkalające dla zaawansowanych;
 • uczą języka biznesowego oraz specjalistycznych;
 • przygotowują do wszystkich typów egzaminów językowych (egzamin ósmoklasisty, maturalny, a także FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i inne);
 • pomagają uczniom i studentom poprawić wyniki w nauce dzięki korepetycjom z angielskiego i innych języków w Moose Toruń;
 • rozwijają ciekawość świata w dzieciach od 4. roku życia, organizując angażujące kursy MooseKids;
 • prowadzą kursy internetowe przez Skype’a.

Nasze kursy językowe są tworzone z myślą o potrzebach klientów

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, firm i osób prywatnych. Tak szeroki zakres działań jest możliwy tylko dzięki w pełni indywidualnemu podejściu do klienta. Nasi lektorzy tworzą odrębny program dla każdego kursanta, oparty na jego oczekiwaniach, potrzebach i celach. Dopasowujemy do uczniów nie tylko zakres materiału, ale nawet tematykę zajęć. W naszej ofercie znajdziesz m.in. język angielski w Toruniu, a także francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki i polski dla obcokrajowców. Stale powiększamy naszą ofertę, więc jeśli interesuje Cię inny język — zapytaj nas o niego. Dodatkowo jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii terminów prowadzenia zajęć. Mogą się one odbywać przez 7 dni w tygodniu, od 7.00 do 21.00. Długość lekcji zależy od Twoich preferencji — zazwyczaj uczniowie wybierają zajęcia trwające 60-90 minut, czasem więcej. Dzięki temu łatwo pogodzisz naukę języka ze swoimi codziennymi obowiązkami i pracą, nawet jeśli masz wyjątkowo napięty grafik. Dużym udogodnieniem jest też możliwość wyboru miejsca, w którym będą odbywać się zajęcia. Możesz uczyć się w naszej dobrze wyposażonej, komfortowej sali zajęciowej w Toruniu (mieści się w Nowym Arsenale, ul. Dominikańska 9, wejście B, parter), w której możesz 100% uwagi poświęcić nauce. Oferujemy także dojazd lektora do domu lub biura klienta na terenie całego Torunia i okolic: m.in. Grębocin, Lubicz Dolny i Górny, Krobia, Mierzynek, Brzozówka, Głogowo, Złotoria, Mała i Wielka Nieszawka, Przysiek Rozgarty, Łysomice i wiele innych. Na życzenie klienta zajęcia mogą odbywać się w domu lektora, który np. mieszka w pobliżu. Prowadzimy także zajęcia przez Skype’a, które są znakomitym wyborem dla osób często przebywających poza miejscem zamieszkania.

Kursy językowe Moose Toruń mają wiele zalet!

Poza pełnym dostosowaniem zajęć do klientów oferujemy także wiele dodatkowych korzyści, dzięki którym nasi uczniowie mogą komfortowo rozwijać swoje umiejętności i odnajdują w naszej szkole dokładnie to, czego potrzebują. Jakie są nasze zalety?

 • Zajęcia w trybie indywidualnym, ewentualnie w niewielkich grupach na życzenie klienta.
 • Wysoki poziom nauczania i efektywne metody przekazywania wiedzy — progres jest zauważalny w bardzo szybkim tempie.
 • Największa liczba lektorów w całym Toruniu w porównaniu do innych szkół.
 • Atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy
 • BEZPŁATNY dojazd lektora na terenie całego miasta do domu ucznia lub firmy.
 • 2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich rodzajów zajęć w Toruniu i okolicach.
 • Korepetycje z niemieckiego i innych języków w Moose Toruń dla młodzieżyszkolnej i studentów.
 • Oferta kursów dla dzieci MooseKids, prowadzonych przez lektorów z wykształceniem pedagogicznym. Angażujące gry i zabawy (np. rymowanki, śpiewanie piosenek, odgrywanie scenek etc.) sprawiają, że zajęcia są bardzo atrakcyjne i maluchy chętnie w nich uczestniczą.
 • Możliwość nauki przez internet, za pośrednictwem komunikatora Skype.

Nauka języka obcego w Toruniu — skontaktuj się z Moose i zacznij się rozwijać! Coraz więcej osób rozumie, jak istotna jest nauka języków. To sposób na rozwój osobisty, spełnienie marzeń o zagranicznych wakacjach lub znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Każdy powód do nauki jest dobry i zawsze jest odpowiedni moment, by zacząć — nie wahaj się, po prostu zacznij spełniać swoje marzenia i realizować cele. Aby dołączyć do grona naszych kursantów, kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, udzielimy dodatkowych informacji lub zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia.

Zapraszamy do nauki!

Nasz adres: ul. Dominikańska 9, 87-100 Toruń

Wszystkie korepetycje w Toruniu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka