Poznaj nasz oddział Moose


Rozpocznij naukę języków obcych w MOOSE Puławy!

Znajomość języków obcych to obecnie jedna z najbardziej praktycznych umiejętności, dzięki której uczniowie mogą zdać egzaminy na wysokim poziomie i dostać się na wymarzone studia, a dorośli - rozwijać swoje kariery zawodowe i podróżować po całym świecie bez uciążliwej bariery językowej. Nasza szkoła językowa w Puławach powstała, by ułatwić przyswajanie wiedzy na każdym etapie nauki - w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Nasze centrum językowe MOOSE działa w całej Polsce i zatrudnia ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów. Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy skuteczne metody prowadzenia zajęć, które owocują szybkimi efektami i przekładają się na wymierne rezultaty: doskonałe wyniki na egzaminach, awanse lub zmiany pracy oraz możliwości komfortowego podróżowania. Działamy w taki sposób, by nauka angielskiego lub dowolnego innego języka zawsze odbywała się zgodnie z potrzebami naszych kursantów. Co to oznacza w praktyce?

Korepetycje z angielskiego w Puławach - zajęcia szyte na miarę

Nasi lektorzy prowadzą zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach, dopasowując częstotliwość, termin, a nawet długość zajęć do potrzeb klientów. Zajęcia mogą odbywać się w naszej sali w Puławach lub online. Wielu kursantów wybiera trzecią możliwość: bezpłatny dojazd lektora do domu klienta. To duża oszczędność czasu i możliwość nauki we własnych czterech kątach, co ułatwia koncentrację. Dzięki temu nawet przy napiętym grafiku możesz dopasować termin i formę zajęć do swoich oczekiwań, by rozwijać się pod okiem doświadczonego lektora.

Co więcej, program nauczania każdorazowo dopasowujemy do potrzeb ucznia. Dzięki temu unikasz powtarzania doskonale znanego materiału lub presji „nadganiania” trudnych tematów. W MOOSE znajdziesz zarówno korepetycje z niemieckiego dla maturzystów, jak i kurs języka niemieckiego od podstaw. Prowadzimy także zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych (FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i inne) oraz lekcje obejmujące specjalistyczne słownictwo branżowe. Prowadzimy także zajęcia językowe dla firm, z których korzystali pracownicy takich marek jak Toyota, LG czy EuroBank.

MOOSE to także szkoła języka angielskiego dla dzieci. Maluchy od 4. roku życia mogą zdobywać nowe umiejętności dzięki lektorom z wykształceniem pedagogicznym. Zajęcia w formie zabaw, podczas których mali uczniowie śpiewają piosenki, uczą się rymowanek lub odgrywają scenki, to dla nich doskonała rozrywka - i możliwość nauki języka od najmłodszych lat, kiedy takie wiadomości przyswaja się z największą łatwością.

Zapisz się na pierwsze zajęcia

We współczesnym świecie znajomość języków obcych otwiera wiele dróg i daje ogromne możliwości. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do nauki języków obcych każdemu - od mieszkańców największych polskich miast, po mniejsze miejscowości i wsie. Nowym uczniom oferujemy 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu możesz się przekonać, czy nauka z lektorem jest dla Ciebie. Zadzwoń lub napisz, by umówić się na pierwsze zajęcia i naucz się swobodnie pisać i rozmawiać w wybranym języku obcym!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka