Szkoła językowa Wrocław


Moose to szkoła języków obcych z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy kursy i korepetycje. W ofercie m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski. Wrocław to jedna z naszych licznych lokalizacji. Angielski we Wrocławiu? Tylko z Moose! Szeroka oferta naszej szkoły, wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra to gwarancja Twojego sukcesu. Wypracowane przez lata metody naszych lektorów sprawią, że nauka języka będzie dla Ciebie przyjemna i maksymalnie efektywna.

Co oferuje nasza szkoła językowa?

Szeroki wybór języków do nauki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, czeski, polski dla obcokrajowców, rosyjski, włoski we Wrocławiu.
Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach (np. dla pracowników firmy lub paczki znajomych). Oferujemy bezpłatny dojazd lektora we Wrocławiu do domu ucznia lub firmy, aby nauka mogła przebiegać w Twoim domu lub biurze. Atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy dla stałych klientów — przykładowo, jeśli ukończyłeś angielski, może czas np. na hiszpański we Wrocławiu?

2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć. Możesz sprawdzić, czy np. francuski we Wrocławiu ze szkołą Moose to najlepszy wybór dla Ciebie.

Największe doświadczenie ze wszystkich szkół we Wrocławiu. Oferujemy naukę języków na każdym poziomie zaawansowania, wraz z przygotowaniem do każdego egzaminu

Prowadzimy zajęcia z języka specjalistycznego oraz słownictwa technicznego Prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku, także dla dzieci. Szczególną popularnością cieszą się korepetycje z angielskiego we Wrocławiu. Prowadzimy zajęcia przez Skype dla osób, które mają problem z dojazdem lub często przebywają np. na wyjazdach służbowych.

Nasza szkoła języków obcych (m.in. niemiecki) we Wrocławiu specjalizuje się w indywidualnym nauczaniu języków, jak i w zbiorowych zajęciach dla wszystkich grup wiekowych. Uczymy języków obcych takich jak: język angielski, język niemiecki, język francuski, język hiszpański, język rosyjski, język włoski, język polski dla obcokrajowców. Na życzenie organizujemy także zajęcia z języków mało znanych, ale bardzo przyszłościowych — takich jak chiński i japoński. Dla najmłodszych prowadzimy zajęcia w ramach kursów Moose-kids - angielski dla dzieci we Wrocławiu, gdzie najmłodsi zdobywają wiedzę poprzez angażujące gry i zabawy.

Wrocław - angielski i inne języki poznaj w szkole z doświadczeniem

Moose może pochwalić się długoletnią działalnością. Jako szkoła językowa funkcjonujemy już od 1994 roku i w całej Polsce współpracujemy prawie z 1000 lektorów, uczących skutecznymi metodami naszych kursantów. Z dużymi sukcesami przygotowujemy do egzaminów: FCE, CAE, ZD, DELE, DAFT, egzaminów ósmoklasisty lub do matury. Nasi kursanci osiągają rewelacyjne wyniki na wszystkich egzaminach, a także znakomicie radzą sobie w codziennych sytuacjach wymagających komunikacji w języku obcym.

Jesteśmy dumni, że w ciągu naszej 25-letniej działalności naszą naukę języka angielskiego we Wrocławiu wybrały największe wrocławskie firmy i instytucje, m.in. Gmina Wrocław, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca, Toyota, LG, EuroBank, Vulcan i wiele innych. W województwie dolnośląskim współpracujemy z lektorami nie tylko z Wrocławia, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Przyjdź do nas, np. na język niemiecki we Wrocławiu, a dopasujemy kurs do Twojego poziomu. Wspólnie dobierzemy tematykę i dopasujemy godziny do Twoich potrzeb, aby nauka była jak najbardziej efektywna i spełniła Twoje oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów i wykształcenie filologiczne na renomowanych uczelniach zapewni Ci gwarancję jakości i sukcesu oraz umożliwi zaobserwowanie szybkich postępów.

Angielski i inne języki - korepetycje we Wrocławiu

W naszej ofercie są też dostępne korepetycje (m.in. niemiecki) we Wrocławiu i okolicach. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, aby np. lepiej radzić sobie w szkole, nasi lektorzy mogą udzielić korepetycji z języka francuskiego (i innych) we Wrocławiu. Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach zajęciowych, a także w Twoim domu, firmie lub poprzez Skype’a. Dzięki szerokiemu wyborowi możliwości z łatwością wybierzesz najbardziej dogodną opcję i będziesz mógł zacząć uzupełniać braki w języku, którym chcesz się sprawnie posługiwać.

W ofercie mamy wiele różnych języków - prowadzimy m.in. korepetycje z hiszpańskiego czy włoskiego we Wrocławiu, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Oferta korepetycji jest skierowana głównie do uczniów i studentów (np. kierunków filologicznych), ale mogą z niej skorzystać także osoby, które przez długi czas nie używały języka obcego i chcą wypełnić luki w swojej wiedzy. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby efektywnie poprawić swoje kompetencje językowe.

Jeśli uważasz, że szkoła językowa o wysokiej renomie to miejsce dla Ciebie — kliknij zakładkę kontakt i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

Nasz adres to: ul. Krupnicza 2/4, 50-075 Wrocław

Wszystkie korepetycje we Wrocławiu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka