Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego - Nowy Sącz

Działająca od 25 lat szkoła języków obcych MOOSE Oddział Nowy Sącz prowadzi kursy i korepetycje z angielskiego na wysokim poziomie. Naszym głównym celem stało się pomaganie każdemu kursantowi w efektywnej nauce języka. Szkoła języka angielskiego w Nowym Sączu zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy uczą z pomocą najnowszych metod. Sprawiają, że uczniowie szybko uczą się nowych słówek i poprawiają wymowę, a nauka przebiega w dobrej atmosferze. Program i tryb nauczania dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań każdego ucznia indywidualnie. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego i zapisz się na kurs językowy w MOOSE - Nowy Sącz.

Korepetycje z języka angielskiego w Nowym Sączu

W Nowym Sączu korepetycje z angielskiego odbywają się w domu ucznia lub stacjonarnie w salach lekcyjnych, które posiada szkoła językowa. Zatrudniamy lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowują oni zajęcia tak, by nauka była efektywna. Oferujemy naukę wybranego języka na każdym poziomie zaawansowania.

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych w naszej szkole językowej charakteryzują się

  • profesjonalne kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy;

  • przygotowanie do wszystkich egzaminów, w tym także do matury;

  • wsparcie w nadrobieniu zaległości w szkole;

  • pomoc w nauce języka technicznego i biznesowego;

  • przełamanie barier w mówieniu.

Jeśli chcesz, możemy zacząć lekcje angielskiego od podstaw, poprowadzić angielski dla dzieci w małych grupach (2-10 osób) albo przygotować korepetycje z angielskiego dla dorosłych. Będą one obejmowały wybrany zakres słownictwa: branżowe, techniczne, biznesowe w zależności od oczekiwań naszych studentów.

Fokus na egzaminy – korepetycje z angielskiego do matury

Korepetycje z angielskiego przygotowujące do matury? Doskonały pomysł! Młodzież chętnie decyduje się na kursy przygotowujące do egzaminu. Mamy uczniów, którzy chcą opanować materiał do egzaminu ósmoklasisty, do matury, a także do zdobycia certyfikatów Cambridge. Dzięki solidnemu przygotowaniu pod okiem doświadczonych lektorów osiągają lepsze oceny i dostają się na wymarzony kierunek studiów.

Studenci decydują indywidualnie o harmonogramie zajęć, długości lekcji (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz skoncentrować się na nauce. Wykłady i ćwiczenia mogą także się odbywać online przez wybrany komunikator (preferowany Skype).

Kursy i korepetycje z języka niemieckiego branżowego i nie tylko

Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Coraz więcej osób zatrudnionych w przemyśle i handlu decyduje się na naukę niemieckiego w formie indywidualnych spotkań z lektorem. Korepetycje z niemieckiego pozwalają szybko i efektywnie przyswoić żargon branżowy.

Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu znajomości języka i odkryj możliwości rozwoju zawodowego. Pomagamy w napisaniu CV, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej i elastycznie podchodzimy do każdego zadania. Nauka niemieckiego w szkole, która cieszy się uznaniem kursantów to świetny pomysł.

Nauka niemieckiego i angielskiego może być przyjemną odskocznią od codziennej rutyny. Wyniki badań wskazują, że uczenie się języków obcych działa pozytywnie na kondycję mózgu i tworzy nowe połączenia neuronowe, mając korzystny wpływ na koncentrację, pamięć i refleks. Nie zwlekaj – rozpocznij z nami kurs językowy!

Szkoła języków obcych: Nowy Sącz

Szkoła języków obcych w Nowym Sączu czeka na chcących poznać nowy język, podnieść kwalifikacje i rozwijać skrzydła. Jeżeli masz pytania i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas maila na adres nowysacz@moose.pl. Numer telefonu jest widoczny na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Nowy Sącz i zapisz się na zajęcia próbne. Z nami rozpoczniesz pasjonującą przygodę z nauką języka obcego!

Wszystkie korepetycje w Nowym Sączu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka