Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Sieradz.

W tym oddziale zapraszamy na lekcje ONLINE.


MOOSE Centrum Języków Obcych to miejsce, w którym poprawimy kondycję znajomości wybranego przez Ciebie języka! Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych, świadcząc usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm.

Jeżeli chcecie uczyć się w domu, w bezpiecznych warunkach to zapraszamy do nauki. Nasza kadra to najlepsi lektorzy, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, mają także duże doświdczenie w prowadzeniu ciekawych lekcji online.

Nasz program nauczania tworzony jest indywidualnie na potrzeby każdego Ucznia. Dopasowujemy styl nauki oraz terminy do możliwości ucznia, co sprawia, że osiągamy świetne efekty. Jesteśmy w stanie przygotować kurs na każdym poziomie zaawansowania.

Przygotowujemy Uczniów do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE etc. a nasi lektorzy mający duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi oraz przygotowanie pedagogiczne potrafią uczyć dzieci w każdym wieku, także poprzez zabawę.

Nasi kursanci zdają z sukcesem wybrane przez siebie certyfikaty lub egzaminy z języka obcego. Szkolimy także wielu pracowników firm z języka biznesowego, by podnosili swoje kompetencje.


Istniejemy od 1994 roku, zatrudniając ponad 1000 lektorów rocznie w blisko 100 miastach, gdzie mamy swoje filie. Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – u Nas dostosowujemy program nauczania do każdego Ucznia indywidualnie!

Uczymy najmłodszych, dzięki lektorom z przygotowaniem pedagogicznym. Prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów językowych takich jak: FCE, czy CAE oraz do matury. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Dużą popularnością cieszą się kursy biznesowe, które podnoszą kwalifikacje pracowników i szefów firm. Skorzystaj z nauczania MOOSE, a nauczymy Cię mówić w obcym języku w krótkim czasie!

Zapisy przyjmujemy:
- telefonicznie pod numerem telefonu: 601 631 461
- mailowo: sieradz@moose.pl;
- poprzez naszą stronę internetową: www.moose.pl

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00.
Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji