Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła językowa w Sieradzu zaprasza do wspólnej nauki!

Nauka angielskiego lub innych języków obcych to obecnie jedna z najlepszych inwestycji we własny rozwój. Znajomość języków umożliwia uczniom zdanie egzaminów na wysokim poziomie i dostanie się na wymarzone studia. Osobom dorosłym języki bardzo przydają się na rynku pracy - umożliwiają awans lub zmianę pracy, a także podjęcie zatrudnienia za granicą lub dalekie podróże w czasie urlopu. Dla niektórych kurs języka niemieckiego (lub innego) to spełnienie własnych aspiracji i rozwijanie pasji.

Nasi uczniowie mają różne motywacje i podejmują naukę w rozmaitych celach. Szkołą językowa MOOSE z dumą i radością pomaga im w osiąganiu sukcesów. Istniejemy od 1994 roku i obecnie uczymy w ponad 100 miastach w Polsce, do których dołączył Sieradz. Zapraszamy na korepetycje z angielskiego lub kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów i dopasowane do potrzeb uczniów.

Szkoła języka angielskiego dopasowana do Twoich potrzeb

Nasza szkoła językowa w Sieradzu dokłada starań, by zajęcia były skrojone na miarę dla kursantów. Dla każdego ucznia tworzymy indywidualny plan nauki, który uwzględnia jego cele i odpowiada poziomowi posiadanej wiedzy. Dzięki temu kursanci unikają sytuacji, w której musieliby powtarzać znany materiał lub samodzielnie nadrabiać ewentualne braki. Zróżnicowane formy zajęć umożliwiają naukę pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu, a dla chętnych mogą obejmować także specjalistyczny żargon wybranej branży, który stanowi dużą wartość na rynku pracy. Dodatkowo umożliwiamy wybór:

  • zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach.

  • poziomu zaawansowania (nauka angielskiego od podstaw, na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym, a nawet specjalistycznym)

  • częstotliwości i czasu trwania zajęć (zwykle zajęcia trwają 60-90 minut)

  • formy zajęć - stacjonarnej (z możliwością dojazdu do klienta) lub online. Obie opcje pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy i umożliwiają naukę we własnym domu, co ułatwia koncentrację.

Pomagamy naszym uczniom w przygotowaniach do egzaminów językowych (FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i inne). Prowadzimy kursy dla osób prywatnych oraz firm.

Korepetycje z niemieckiego i angielskiego dla uczniów w MOOSE Sieradz

Wśród naszych kursantów liczne grono stanowią uczniowie i maturzyści, którzy chcą poprawić swoje oceny, nadrobić szkolne zaległości lub przygotować się do egzaminów. Korepetycje z niemieckiego lub angielskiego ułatwiają późniejszą naukę w szkole i w domu. Dają także możliwość przerobienia trudniejszych tematów z wykwalifikowanym lektorem, który poświęci na te zagadnienia tak dużo czasu, jak uczeń będzie potrzebował. Korepetycje stanowią także duże wsparcie podczas przygotowań do matury.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uczyć się języków obcych pod okiem doświadczonych nauczycieli i szybko obserwować swoje postępy, skontaktuj się z nami i zapisz się na pierwsze zajęcia! Szkoła językowa MOOSE Sieradz ułatwi Ci realizację Twoich celów i aspiracji oraz sprawi, że nauka stanie się przyjemna i satysfakcjonująca. Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka