Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Rumia

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Rumi.

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Świadczymy także usługi dla firm. Jesteśmy obecni na rynku od1994r. i zapracowaliśmy na renomę, która sprawia, że każdego roku uczymy ponad 1000 kursantów!

Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE i matury. Nasi kursanci mogą zabłysnąć swoją wiedzą na egzaminie gimnazjalnym. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić dzieci od pierwszych lat życia.Szkolimy pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Sky is the limit – nauczymy każdego, kto tylko zdecyduje się postawić na naukę w MOOSE!

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce.

Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji