Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – Centrum Języków Obcych w Rumi to szybka i skuteczna nauka

Dlaczego nauka języków obcych jest taka ważna? Język angielski jest obecnie w zasadzie uniwersalnym językiem, za pomocą którego możesz porozumiewać się w większości sytuacji. Z kolei język niemiecki jest mile widziany przez pracodawców, którzy planują współpracę z niemieckimi firmami. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na angielski, czy na niemiecki, pamiętaj: na naukę nigdy nie jest za późno! Nawet jeśli nie szukasz nowej pracy, znajomość języków obcych przyda się chociażby podczas podróżowania. Nauka angielskiego to także świetny sposób na poznanie ludzi i podobnych zainteresowaniach. Z myślą o osobach zainteresowanych kursem języka angielskiego otworzyliśmy oddział w Rumi. Chcesz rozpocząć przygodę z nauką angielskiego? A może szukasz miejsca, w którym odświeżysz posiadane wiadomości i wrócisz do regularnych konwersacji? Rumia i Centrum Języków Obcych MOOSE zapraszają!

Angielski dla dorosłych – zajęcia dla każdego

Jeśli chodzi o angielski dla dorosłych, w naszej ofercie znajdziesz kursy prowadzone w niewielkich grupach oraz zajęcia indywidualne – to od Ciebie zależy, jaką formę wybierzesz. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i organizujemy niewielkie grupy, ponieważ to w nich nauka przebiega szybko i bezproblemowo. Nasza szkoła języków obcych istnieje już od wielu lat, a duże doświadczenie przekuwamy w skuteczność; jeśli szukasz miejsca, w którym nauczysz się języka od podstaw lub podszkolisz swoje umiejętności językowe, MOOSE to najlepszy wybór!

Obawiasz się, że Twoje umiejętności językowe nie są wystarczające, by dołączyć do którejś z grup? Spokojnie, zanim zaczniesz uczęszczać na zajęcia, przeprowadzimy test, za pomocą którego będziemy mogli sprawdzić poziom Twojej wiedzy. Na podstawie wyniku zaproponujemy Ci rozwiązanie i uczestnictwo w kursie dopasowanym do Twoich potrzeb oraz możliwości. Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie podczas zajęć grupowych, nasze zajęcia indywidualne to najlepszy wybór. Kładziemy duży nacisk na indywidualny rozwój naszych kursantów; dzięki temu program układany jest w ten sposób, by umożliwić kursantom pracę w tych obszarach, w których czują się mniej pewnie. Dodatkowe profesjonalne materiały do ćwiczeń umożliwiają naukę własną oraz ułatwiają powtarzanie przyswojonego materiału. Chcesz popracować nad konwersacjami? Masz problemy z gramatyką i chcesz lepiej poznać wszystkie jej niuanse? A może zależy Ci przede wszystkim na nowym słownictwie? U nas nie musisz obawiać się wykonywania ćwiczeń, które kompletnie Cię nie interesują. Dobrze dobrany program nauki zwiększa jej efektywność; bardzo szybko zauważysz pierwsze rezultaty pracy na naszym kursie! Nie masz czasu na uczęszczanie na regularny kurs? Nasi lektorzy dojeżdżają na zajęcia do domów klientów lub zakładów pracy – brak czasu nie jest już przeszkodą, by rozpocząć naukę języka obcego!

Coraz częściej firmy decydują się zainwestować w rozwój swoich pracowników. Nauka języków obcych to świetny pomysł, szczególnie jeśli planujesz rozpocząć współpracę z zagranicznymi firmami. Z myślą o tego rodzaju kursach przygotowaliśmy specjalną ofertę nauki języków obcych z dojazdem – dzięki temu możesz w prosty sposób zorganizować doszkalający kurs ze specjalistycznego słownictwa dla swoich pracowników. Atrakcyjne ceny oraz duża elastyczność wyróżniają ofertę naszego Centrum Języków Obcych spośród propozycji wielu szkół językowych. Stawiaj na najwyższą jakość i wybierz zajęcia z naszymi profesjonalistami.

Angielski dla dzieci – sprawdź nasz autorski program

Nauka angielskiego od najmłodszych lat? To doskonały pomysł – im wcześniej Twoja pociecha zacznie poznawać język, tym prostsza będzie dla niej dalsza nauka. Początkowo nie ma co wymagać znajomości zasad gramatyki czy specjalistycznego słownictwa; angielski dla dzieci to przede wszystkim nauka poprzez zabawę. Nasze doświadczenie w zakresie nauki języków obcych dla najmłodszych zaowocowało stworzeniem autorskiego programu nastawionego na poznawanie podstaw angielskiego z wykorzystaniem elementów zabawy. Zajęcia prowadzone są przez lektorem z dużym doświadczeniem pedagogicznym, a miła atmosfera sprawia, że dzieci z przyjemnością uczęszczają w zajęciach. Dla starszych uczniów przygotowaliśmy kursy doszkalające oraz przygotowujące do zdania egzaminów. Nasze kursy różnią się od zajęć prowadzonych w szkole – jeśli zależy Ci na tym, by Twoja pociecha biegle władała językiem angielskim, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą; prowadzimy zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

W przypadku przygotowań do egzaminów i zdobywania certyfikatów językowych rekomendujemy zajęcia indywidualne. FCE, CAE czy egzamin maturalny – indywidualny kurs pozwala na intensyfikację nauki i najlepsze dopasowanie programu do potrzeb ucznia. Konwersacje, pisanie, słuchanie – każda z części egzaminu wymaga odpowiedniego przygotowania. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru kursu z możliwością dojazdu do klienta. Jeśli Twoja pociecha posiada napięty plan zajęć dodatkowych, nie musicie tracić czasu na przejazd do szkoły językowej i z powrotem.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka