Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Tychy

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Tychach!

Jesteśmy czołową szkołą języków obcych w Polsce, specjalizującą się w kursach dla osób indywidualnych, małych grup oraz firm. Nasze 20 letnie doświadczenie daje gwarancję sukcesu na polu językowych każdemu, kto ma silną motywację do nauki!

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z nauką języków obcych. Nasi lektorzy przygotowują do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), matury czy pomagają opanować słownictwo potrzebne w pracy czy uczą dzieci w ciekawy i zabawny dla nich sposób. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym z wybranego języka. Uczymy osoby w każdym wieku i na dowolnym poziomie zaawansowania.

MOOSE to profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. tworzymy indywidualny program, dopasowany do jego potrzeb. Kadra lektorska to najlepsi pracownicy w kraju, którzy zostają wybierani na drodze wieloetapowej rekrutacji.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji