Poznaj nasz oddział Moose


Nauka angielskiego – stawiaj na najlepszych!

Szukasz najlepszej szkoły języków obcych w Tychach? MOOSE to wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość i nowoczesne metody nauki. Takie połączenie sprawia, że wybierając nasze usługi masz pewność, że poznasz lepiej język angielski, niemiecki lub inny wybrany język obcy. Nasza oferta to kursy językowe zarówno dla młodszych, jak i starszych: wiemy, że angielski można poznać w każdym wieku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów tworzymy placówki w wielu polskich miastach: wśród nich są także Tychy. Jeśli interesuje Cię nauka angielskiego lub język niemiecki, rosyjski czy francuski, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Organizujemy zajęcia dla najmłodszych, uczniów, nastolatków oraz dorosłych i seniorów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami oraz organizacjami.

Angielski dla dzieci: warto zacząć naukę jak najwcześniej!

Na naukę języków obcych nigdy nie jest za wcześnie. Co prawda od najmłodszych trudno wymagać grzecznego uczestnictwa w lekcji czy wkuwania słówek – nie znaczy to jednak, że młodsze dzieci nie poradzą sobie z nauką podstaw. W naszej szkole językowej angielski dla dzieci to przede wszystkim specjalny, autorski program. Opiera się on o zabawę, podczas której najmłodsze dzieci poznają słownictwo oraz podstawowe zwroty. Nauka podczas gier, nauki piosenek czy innych zabaw to świetny sposób na to, by zachęcić dzieci do poznawania języków obcych. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko pokochało język angielski, warto rozpocząć naukę od specjalnie przygotowanych zabaw. Nasze zajęcia dla najmłodszych prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Przyjazna atmosfera panująca na zajęciach sprawia, że Twoje dziecko z pewnością polubi naukę języków obcych!

Twoje dziecko nie przepada za nauką angielskiego w szkole? Twoja pociecha ma problem z przyswojeniem sobie zasad gramatyki? A może poziom zajęć szkolnych pozostawia wiele do życzenia i szukasz rozwiązania, dzięki któremu dziecko rozszerzy swoje umiejętności językowe? W naszej szkole językowej prowadzimy zajęcia indywidualne, podczas których lektor skupia się przede wszystkim na umiejętnościach i trudnościach dziecka. Pozwala to na szybkim dopasowaniu programu w ten sposób, by Twoja pociecha mogła maksymalnie wykorzystać zajęcia. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko potrzebuje pomocy, czy chce rozwijać swoje zdolności językowe – w Centrum Języków Obcych MOOSE z pewnością znajdziecie zajęcia idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Uczniom zainteresowanym osiągnięciem najlepszego wyniku na maturze z języka angielskiego dedykujemy nasze indywidualne zajęcia przygotowawcze. Nasi lektorzy posiadają dużą wiedzę odnośnie wszystkich aspektów egzaminu maturalnego, dlatego pomagają kursantom w przygotowaniu do poszczególnych etapów matury. Jeśli Twoje dziecko już niebawem wkroczy w dorosłość i przystąpi do egzaminu dojrzałości, kurs przygotowawczy do matury będzie świetnym sposobem na obniżenie poziomu jego stresu oraz efektywną powtórkę. Prowadzimy również zajęcia przygotowawcze do zdobywania certyfikatów międzynarodowych (m. in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF).

Angielski dla dorosłych – oferta dla każdego

W końcu masz trochę czasu, by nauczyć się języka obcego od podstaw? Od dawna nie zdarzyło Ci się korzystać z języka angielskiego i pragniesz odświeżyć posiadane umiejętności? Pomimo dobrej znajomości gramatyki i słownictwa na samą myśl o rozmowie po angielsku czujesz się nieswojo? Podczas zajęć w naszej szkole masz możliwość nauki języka na każdym poziomie oraz przełamania bariery językowej. Wbrew pozorom występuje ona całkiem często, a lekarstwem mogą być konwersacje prowadzone w formie swobodnej rozmowy na wiele tematów. A może szukasz kursu, podczas którego poznasz specjalistyczne słownictwo z Twojej branży? Jeśli chodzi o angielski dla dorosłych, w naszym centrum przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia indywidualne na każdym poziomie, a także zapewniamy dojazd lektorów do domu lub miejsca pracy. Stawiamy na szybką i skuteczną naukę języków obcych w takiej formie, by zapewnić kursantom wygodę i możliwość indywidualnej pracy. Jeśli nie masz czasu na regularne uczęszczanie na kurs językowy, możesz wybrać właśnie taką opcję, dzięki której nie tracisz czasu na dojeżdżanie do placówki. Nasze doświadczenie w dziedzinie nauki języków obcych pozwoliło nam najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Dzięki niemu wiemy także, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego kursanta; nasze zajęcia prowadzone są w taki sposób, by umożliwić naukę zgodnie z preferencjami danej osoby. Wszystko to przekłada się na wyższą efektywność podczas nauki oraz szybsze rezultaty; jeśli szukasz kursu językowego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dużą popularnością cieszą się także nasze kursy organizowane dla firm lub organizacji, nastawione przede wszystkim na poznawanie specjalistycznego słownictwa z danej dziedziny. Jeśli interesuje Cię organizacja kursu języka obcego dla pracowników, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz darmowy dojazd w obrębie granic administracyjnych miasta.

Wszystkie korepetycje w Tychach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka