Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła języków obcych w Gliwicach – poznaj nas

Centrum Języków Obcych MOOSE to największa szkoła językowa w Polsce działająca od 1994 roku. Obecnie posiadamy już prawie 100 oddziałów w różnych miastach na terenie całego kraju, jednym z nich są Gliwice. Współpracujemy z ponad tysiącem profesjonalnych lektorów posiadających duże doświadczenie w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy indywidualne i grupowe kursy dla osób prywatnych oraz szkolenia branżowe i specjalistyczne dla firm. Pomagamy także obcokrajowcom nauczyć się polskiego.

MOOSE szkoła językowa w Gliwicach oferuje kursy oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Każdego roku gościmy w naszych progach tysiące uczniów, którzy z sukcesami rozwijają swoje umiejętności oraz zwiększają kompetencje zawodowe. Już dzisiaj możesz dołączyć do grona zadowolonych kursantów i zacząć biegle władać dowolnym językiem obcym.

MOOSE szkoła języka angielskiego (i innych) dopasowana do Twoich potrzeb

Do każdego mamy indywidualne podejście i proponujemy program nauczania optymalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ucznia. Zanim rozpoczniesz zajęcia w MOOSE CJO, starannie zweryfikujemy Twoją wiedzę oraz umiejętności i pomożemy wybrać kurs języka niemieckiego lub inny idealnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Dobierzemy optymalny zakres materiału, dzięki czemu będziesz sukcesywnie rozwijać swoje umiejętności oraz tryb pracy, który umożliwi Ci naukę we własnym tempie.

W szkole językowej MOOSE bardzo elastycznie podchodzimy także do dyspozycyjności naszych uczniów i grafik zajęć dostosujemy odpowiednio do Twojego planu dnia. Nie musisz także tracić czasu na dojazdy, ponieważ oddział Gliwice oferuje lekcje online przez popularne komunikatory. Dzięki temu możesz uczyć się o dowolnej godzinie i w każdym miejscu z dostępem do internetu. Masz też opcję wyboru długości i ilości lekcji, w zależności od oczekiwanych efektów i czasu, którym dysponujesz.

Kursy i korepetycje z angielskiego oraz innych języków w MOOSE Gliwice

MOOSE to szkoła języka angielskiego, a także wielu innych, w której pomagamy rozwijać się dzieciom i dorosłym we wszystkich grupach wiekowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez najlepszych lektorów. Z nami możesz zarówno zacząć przygodę z językiem obcym od podstaw, jak i doskonalić jego znajomość na każdym etapie. Gwarantujemy tryb nauczania i zakres materiału najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki indywidualnemu podejściu nauka niemieckiego i innych języków jest bardzo efektywna i natychmiast zauważysz wyraźne postępy.

Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i prowadzą ciekawe zajęcia także dla najmłodszych uczniów. Angielski dla dzieci to połączenie nauki z zabawą w formie gier, piosenek i wierszyków. Na takich lekcjach maluchy się nie nudzą, bardzo chętnie się angażują i dodatkowo rozwijają swoją kreatywność. Nauka sprawia im przyjemność i w krótkim czasie osiągają znakomite rezultaty.

Prowadzimy także korepetycje z angielskiego w Gliwicach dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Indywidualne lekcje to najlepszy sposób, aby szybko nadrobić zaległości, poprawić wyniki w nauce i rozwijać znajomość języka. Praca z lektorem „jeden na jeden” umożliwia ćwiczenie konwersacji, odpowiednie dostosowanie powtórek i skuteczne utrwalenie materiału. Dodatkowe korepetycje z niemieckiego, angielskiego i innych języków pomogą także przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury i zdać je śpiewająco.

Zacznij naukę w szkole języków obcych MOOSE Gliwice

Kurs języka niemieckiego, korepetycje z angielskiego i wszystkie inne zajęcia z naszej oferty można rozpocząć w dowolnym momencie w roku. Zacznij już dzisiaj i zapisz się na wybrane lekcje za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka „Zapisy”), mailowo lub telefonicznie. Proponujemy dwutygodniowy okres próbny i w tym czasie sprawdzisz, czy nauka angielskiego lub innego języka obcego w MOOSE spełnia Twoje oczekiwania.

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszą ofertę lub masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w Gliwicach, które jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Numery telefonów oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Wszystkie korepetycje w Gliwicach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka