Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Łomianki

MOOSE Centrum Języków Obcych w Łomiankach – uczymy na światowym poziomie.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych kursów językowych, które prowadzone są w Łomiankach i w okolicach. Centrum MOOSE, które prowadzi zajęcia, to lider polskiego rynku szkół językowych. Ucząc się z nami, osiągasz perfekcję w mowie i piśmie, a każda lekcja przybliża Cię coraz bardziej do płynnego posługiwania się językiem obcym.

MOOSE to ogólnopolskie centrum szkoleniowe, które uczy aż 7 języków. Trzy sztandarowe języki, jakie możesz poznać w naszej szkole, to swoista podstawa skutecznej komunikacji na międzynarodowym poziomie.

Język angielski – pozwala Ci się porozumiewać niemalże w każdym miejscu na świecie. Od Australii po najdalsze zakątki Ameryki Północnej.

Język niemiecki – przydatny jest w kontaktach biznesowych i ceniony w całej Europie.

Język francuski – pozwala Ci zabłysnąć w towarzystwie i swobodnie odkrywać uroki starego kontynentu.

W MOOSE pracuje ponad 1000 lektorów, a nasze oddziały znajdują się obecnie w ponad 100 miastach Polski. Rzetelnie i szybko przygotujemy Cię do egzaminu maturalnego lub gimnazjalnego, a także pomożemy zwiększyć prestiż i możliwości Twojej firmy.

Realizujemy indywidualny tok nauczania, zapewniamy wsparcie i program dostosowany do Twoich możliwości. Mieszkasz w Łomiankach lub okolicach? Nasz lektor prawie zawsze bezpłatnie dojedzie na lekcje do Twojego domu lub wybranego przez Ciebie miejsca.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji