Poznaj nasz oddział Moose


Wybierasz się na wakacje za granicę? A może planujesz przeprowadzić się i zamieszkać poza Polską? Szkoła językowa w Łomiankach zaprasza na zajęcia! Znając język obcy w dostatecznym stopniu nie musisz już obawiać się żadnej podróży za granicę. Znajomość angielskiego zwiększa nasze bezpieczeństwo w obcych krajach. Nie musimy zdawać się na pomoc postronnych osób. Sami możemy dopytać o drogę lub kupić potrzebną rzecz w sklepie.

Szukasz dobrze płatnej pracy? Nauka języka obcego, a w szczególności korepetycje z angielskiego poprawią Twoją pozycję na rynku pracy. Współcześni pracodawcy preferują kandydatów i pracowników znających języki obce. Są oni wysoko oceniani i lepiej wynagradzani niż inni. Jeśli prowadzisz własny biznes, opanowanie języka pomoże Ci zdobyć nowych kontrahentów i sprawi, że Twoja komunikacja z dotychczasowymi partnerami ulegnie poprawie. Na dzisiejszym, bardzo wymagającym rynku ważna jest nie tylko znajomość języka ale także doskonalenie umiejętności językowych.

Dlaczego warto uczyć się języków obcych w MOOSE

Nauka angielskiego, niemieckiego oraz innych języków w MOOSE Centrum Języków Obcych w Łomiankach jest skuteczna i przebiega w przyjemnej atmosferze, co sprzyja przyswajaniu wiedzy. Nasi lektorzy gwarantują efektywność nauczania. Wiedzą też, co zrobić, by lekcje były ciekawe, a nauka nie sprawiała nadmiernej trudności.

Lekcje mogą odbywać się w dowolnie wybranym przez klienta miejscu. Oferujemy bezpłatny dojazd do Ucznia i zajęcia indywidualne pod wskazanym przez niego adresem. Z naszych zajęć mogą korzystać również pracownicy w zorganizowanych grupach w dowolnie wybranym przez klienta miejscu, jak i osoby indywidualne, zarówno uczniowie czy licealiści, jak i osoby dorosłe.

Korepetycje z angielskiego w Łomiankach

Język angielski zwany jest często współczesną łaciną. Jest to dziś język wymiany biznesowej i naukowej. Posługują się nim ludzie na całym świecie, zarówno na wschodzie, jak i na zachodzie, na północy i południu naszego globu. Dobra szkoła języka angielskiego powinna gwarantowaćskuteczne i szybkie nauczanie, dostosowane do potrzeb i wymagań uczniów. Takie właśnie sprzyjające warunki nauczania znajdziecie w MOOSE Centrum Języków Obcych Łomianki.

Nauka niemieckiego w MOOSE Centrum Języków Obcych w Łomiankach

Oprócz nauki języka angielskiego oferujemy także kursy i korepetycje z niemieckiego. Znajomość mowy naszych sąsiadów jest równie wysoko ceniona na polskim rynku pracy, co opanowanie języka angielskiego. Wymiana biznesowa z Niemcami jest bardzo intensywna, a niemieccy kontrahenci stanowią silną grupę partnerów biznesowych polskich przedsiębiorców.

Kurs języka niemieckiego w MOOSE Centrum Języków Obcych w Łomiankach to wyśmienita inwestycja w rozwój osobisty, jak i w przyszłość prowadzonej firmy. Dzięki znajomości tego języka można poszerzyć swoje kontakty biznesowe czy zdobyć nowy rynek zbytu. To również świetna inwestycja dla uczniów, licealistów i studentów, którzy dzięki nauce niemieckiego będą mogli wejść w dorosłe życie z doskonałymi kompetencjami językowymi. Warto także pamiętać, że każdy dodatkowy język, poza angielskim to znaczne poszerzenie naszych szans na rynku pracy i co za tym idzie, wyższych zarobków.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka