Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE to szkoła językowa, której możesz zaufać

MOOSE to największa w Polsce szkoła języków obcych z wieloletnią tradycją. Działamy prawie w 150 miastach, Włocławek to jeden z naszych oddziałów. Nasza kadra liczy obecnie ponad tysiąc odpowiednio wykształconych i doświadczonych lektorów w całym kraju. Oferujemy szeroki wachlarz kursów oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i wielu innych języków na każdym poziomie zaawansowania. Pomagamy także obcokrajowcom nauczyć się polskiego. Proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe zarówno dla klientów prywatnych, jak i dużych firm.

Szkoła języków obcych MOOSE – indywidualne podejście to podstawa

Cechą wyróżniającą szkołę językową MOOSE jest indywidualne podejście do każdej osoby. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy konsultacje, podczas których weryfikujemy wiedzę oraz poziom zaawansowania ucznia. Na tej podstawie określamy zakres materiału oraz tryb nauczania optymalnie dopasowany do jego potrzeb i umiejętności. Dzięki temu wszyscy kursanci pracują we własnym tempie i nauka angielskiego, niemieckiego czy innego języka jest maksymalnie efektywna.

MOOSE oddział Włocławek zaprasza na lekcje online, dzięki czemu możesz uczyć się w najbardziej komfortowych warunkach, nie tracąc czasu na dojazdy. Elastycznie dostosujemy grafik zajęć do Twojego planu dnia, masz także możliwość dopasowania do swoich potrzeb czasu trwania i częstotliwości zajęć. W zależności od oczekiwanych efektów możesz na przykład wybrać cotygodniowe godzinne konwersacje albo intensywny kurs języka niemieckiego z 90-minutowymi lekcjami co drugi dzień.

Szkoła języka angielskiego MOOSE dopasowana do Twoich potrzeb

MOOSE Centrum Języków Obcych oferuje angielski dla dzieci w każdym wieku. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, dlatego kursy dla maluchów są prowadzone w formie ciekawych zabaw, gier i piosenek. Młodsze dzieci chętnie angażują się w takie zajęcia, co nie tylko pomaga im uczyć się języka, ale bardzo pozytywnie wpływa na rozwijanie kreatywności. Uczniom szkół podstawowych i średnich proponujemy kursy oraz korepetycje z angielskiego, które pomogą im poprawić wyniki w nauce i efektywnie rozwijać umiejętności.

Przygotowaliśmy również duży wybór zajęć dla dorosłych, które pozwolą w krótkim czasie podnieść kompetencje zawodowe. Szkoła języka angielskiego MOOSE oferuje kursy, podczas których można między innymi: nauczyć się żargonu biznesowego lub technicznego oraz przygotować się do certyfikowanych egzaminów międzynarodowych, jak np. CAE, FCE i DALF. Indywidualne konwersacje z lektorem pozwalają także szybko przełamać bariery w mówieniu, poprawić wymowę i poszerzyć zakres słownictwa.

Korepetycje z angielskiego i innych języków we Włocławku

Nauka angielskiego w szkole podstawowej i średniej nie dla wszystkich jest tak samo skuteczna, głównie ze względu na brak możliwości indywidualnego podejścia do ucznia. Każdy ma swoje tempo nauki i często trudno nadążyć z przyswajaniem informacji skierowanych do dużej grupy osób. Proponujemy korepetycje z angielskiego we Włocławku, dzięki którym szybko można nadrobić braki i lepiej przygotowywać się do szkolnych zajęć. Indywidualna praca z lektorem umożliwia naukę we własnym rytmie i utrwalanie materiału, dzięki czemu szybko widać efekty.

W szkołach bardzo popularna jest także nauka niemieckiego. Wielu uczniom może ona sprawiać problemy z uwagi na pisownię i gramatykę znacząco różniącą się od języka polskiego. Z pomocą przyjdą korepetycje z niemieckiego, podczas których każdy będzie mógł lepiej zrozumieć zasady. Zajęcia z lektorem pozwalają indywidualnie dostosować powtórki oraz ilość potrzebnych ćwiczeń. Dodatkowe korepetycje językowe pomagają także ósmoklasistom, maturzystom oraz studentom lepiej przygotować się do egzaminów końcowych.

Nauka niemieckiego i innych języków w MOOSE CJO

MOOSE CJO to renomowana szkoła języka angielskiego, niemieckiego i wielu innych. Nauka u nas jest bardzo przyjemna i przynosi szybkie efekty. Dowodem naszej skuteczności są tysiące zadowolonych osób, które co roku po ukończeniu naszych kursów płynnie mówią w różnych językach obcych i spełniają swoje marzenia. Gwarantujemy indywidualne podejście, zakres i formę zajęć dopasowaną do każdego ucznia, świetnie wykwalifikowaną kadrę oraz umiarkowane ceny. Możesz w każdej chwili zapisać się na wybrane lekcje i dzięki dwutygodniowemu okresowi próbnemu przekonać się, czy nauka w szkole językowej MOOSE we Włocławku idealnie trafia w twoje potrzeby.

Wszystkie korepetycje we Włocławku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka