Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Wieliczce

Szkoła języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Wieliczce dla początkujących i bardziej zaawansowanych uczniów. Naszym głównym zadaniem jest szybkie i efektywne podniesienie kompetencji językowych kursantów. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z niestandardowym podejściem do nauczania. Ich metody sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna. Program kursu jest tworzony dla kursanta lub niewielkiej grupy tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby i ułatwić naukę nowego języka. Poznaj więcej zalet nauki angielskiego i wybierz kurs dla siebie. Z każdym znajdziemy wspólny język!

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego to często wybierana forma nauki języka. Biorąc pod uwagę efektywność nauczania, trudno się temu dziwić. Zajęcia odbywają się w domu ucznia lub w firmie, a także online. Zatrudniamy profesjonalnych lektorów, którzy przygotowują zajęcia tak, by spełnić wymagania ucznia. Kurs może zacząć się od podstaw języka - poznania gramatyki i składni lub koncentrować się na słownictwie i wyrażeniach branżowych i biznesowych. Oferujemy program nauczania na każdym poziomie zaawansowania.

Intensywny kurs angielskiego przed egzaminem

Dla młodzieży szkoła języka angielskiego organizuje pomoc w przygotowaniu się do ważnych testów. Przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty, do matury oraz na egzaminy z certyfikatem międzynarodowym Cambridge. W takim przypadku studenci samodzielnie decydują o intensywności nauki, czasie trwania zajęć i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania.

Wygodną opcją jest skorzystanie z bezpłatnego dojazdu lektora do domu ucznia. Dzięki temu kursanci oszczędzają czas i skupiają się na nauce. W przypadku utrudnionego dojazdu zastrzegamy możliwość pobrania drobnej opłaty. Lekcje mogą się odbywać także online.

Szkoła językowa w Wieliczce

Szkoła językowa w Wieliczce czeka na tych, którzy chcą przełamać bariery językowe. Mamy doświadczenie i znakomitych specjalistów, a nasze atuty to:

  • wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków;

  • oddziały w ponad 150 miastach;

  • współpraca z ponad 1000 nauczycieli języków i przedmiotów szkolnych;

  • dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań ucznia;

  • nowoczesne metody nauczania na kursach stacjonarnych i online.

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają wielu osobom w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa. Dzięki nauce podnoszą kwalifikacje zawodowe i zdobywają wymarzoną pracę. Wybierz kurs języka niemieckiego i daj sobie szansę rozwoju zawodowego. Pomagamy w napisaniu CV i przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole językowej to jeden z najlepszych wyborów.

Jeżeli masz pytania i chciałbyś otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział - Wieliczka i zapisz się na lekcje próbne. Czekamy na Ciebie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka