Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Świdniku MOOSE - rozwijaj się z nami!

Nauka angielskiego i innych języków to przyszłość - w dobie globalizacji języki obce otwierają wiele dróg. Pozwalają dostać się na wymarzone studia, uzyskać prestiżowe certyfikaty, a także dobrze płatną, ciekawą pracę. Znajomość języków umożliwia podróże bez bariery językowej lub łatwiejszą przeprowadzkę za granicę. Dla niektórych kurs języka niemieckiego lub innego języka obcego to sposób na realizację swoich pasji, aspiracji i marzeń. Jaki jest Twój cel?

Chętnie go poznamy. Nasza szkoła języka angielskiego MOOSE, założona w 1994 roku, działa już w ponad stu polskich miastach i współpracuje z ponad tysiącem lektorów. Zapisując się na zajęcia, masz szansę uczyć się pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela, który zadba, by zajęcia były ciekawe i efektywne. Nasze metody wypracowane przez niemal trzydzieści lat nauczania, mogą pomóc Ci w realizacji Twojego celu - i sprawić, że szybko nauczysz się wybranego języka obcego. Podejmiesz to wyzwanie?

MOOSE Świdnik - nauka języka obcego dopasowana do Ciebie

Jesteśmy przekonani, że najlepsze efekty daje pełne dopasowanie zajęć do potrzeb ucznia. Zamiast sztywnych schematów, które mogłyby prowadzić do monotonnego powtarzania doskonale znanych treści - i w efekcie straty Twojego czasu - proponujemy indywidualny plan nauczania, który lektorzy układają dla każdego ucznia. Plan uwzględnia Twoje potrzeby, cele oraz umiejętności i zakłada zróżnicowane zajęcia, podczas których będziesz równolegle uczyć się pisania i czytania oraz mówienia i rozumienia ze słuchu.

MOOSE organizuje kursy językowe dla firm oraz osób prywatnych. Na życzenie prowadzimy zajęcia ze specjalistycznego słownictwa z wybranej branży, wysoko cenionego na rynku pracy. Pomagamy także w przygotowaniach do certyfikatów i egzaminów językowych.

Nasi uczniowie mogą samodzielnie zdecydować o terminie, częstotliwości i czasie trwania zajęć, dzięki czemu dopasowują tempo nauki do swoich potrzeb i możliwości. Niektórzy decydują się na zajęcia nawet kilkanaście razy w miesiącu, by w intensywnym trybie szybko przyswoić duże partie materiału. To jednak nie wszystko. W MOOSE możesz zdecydować, czy preferujesz zajęcia indywidualne czy grupowe, a także wybrać formę zajęć - stacjonarną (z opcją dojazdu lektora do domu kursanta) lub zdalną (przez Skype).

Korepetycje z angielskiego dla uczniów

Dużą popularnością wśród naszych kursantów cieszą się korepetycje z angielskiego w Świdniku dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Indywidualne zajęcia z lektorem pozwalają na lepsze zrozumienie materiału przerabianego w szkole, dzięki czemu uczniowie mają szansę nadrobić zaległości i poprawić oceny. Korepetycje z niemieckiego lub angielskiego są także dobrym sposobem na przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Skontaktuj się z nami

MOOSE to nauka pod okiem doświadczonych lektorów i szybkie efekty. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego z profesjonalistami - lub powierzyć nam naukę Twojego dziecka to skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia. Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka