Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Świdnik
Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Świdniku!

Jesteśmy szkołą językową o największej renomie w Polsce. Nasi lektorzy to najlepsza kadra z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi najwyższej jakości, które kierujemy do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Powstaliśmy we Wrocławiu w 1994 roku. Dziś zatrudniamy aż 1000 lektorów w 100 filiach MOOSE w Polsce! Dopasowujemy program do potrzeb Ucznia, dlatego jesteśmy lepsi od konkurencji, która stosuje mało elastyczne metody nauczania. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Przygotowujemy do egzaminów językowych takich jak: FCE czy CAE oraz matury. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Pracownicy i szefowie firm poznają z nami tajniki języka biznesowego, podnosząc swoje kwalifikacje.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji