Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Pile

Korepetycje z angielskiego w Pile organizuje znana w całej Polsce szkoła języków obcych MOOSE. Od ponad 27 lat założyciele i pracownicy szkoły starają się, aby każdy zgłaszający się na kurs, podniósł swoje kompetencje językowe. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z nieszablonowym podejściem do nauki. Stosują sprawdzone i najnowsze metody nauczania, sprawiając, że szybko poszerza się zasób słów, a nauka jest przyjemnością.

Szkoła językowa w Pile

Tryb i miejsce nauczania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Lekcje mogą się odbywać kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Poznaj więcej zalet kursów organizowanych przez szkołę MOOSE Oddział Piła i zapisz się na kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Nauka angielskiego może być czystą przyjemnością. Naukowcy wskazują na potwierdzony badaniami fakt, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na kondycję mózgu i pamięć. Nie zwlekaj zatem i rozpocznij z nami kurs językowy!

Korepetycje z angielskiego - Piła

Centrum Języków Obcych MOOSE cieszy się dużym powodzeniem ze względu na ciekawe kursy i korepetycje z angielskiego. Tryb nauki, częstotliwość, długość lekcji oraz miejsce, w którym odbywa się kurs, dopasowuje się indywidualnie do kursanta. Intensywne kursy to nawet kilkanaście spotkań z lektorem w miesiącu.

Korepetycje z angielskiego dla uczniów i dorosłych studentów to:

  • kursy z dojazdem lektora do domu lub firmy;

  • przygotowanie do wszystkich egzaminów (w tym matura);

  • wsparcie w nadrobieniu zaległości w szkole i zaliczeniu dużych partii materiału;

  • pomoc w nauce języka technicznego i biznesowego;

  • poprawa płynności wymowy i przełamanie barier językowych.

Doświadczeni lektorzy są ogromnym wsparciem dla młodzieży, która przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty, matury i egzaminów z certyfikatami międzynarodowymi. Wykładowca dojeżdża do domu ucznia, a dojazd jest najczęściej bezpłatny w miastach, w których szkoła języka angielskiego ma swoje oddziały (np. Piła). W razie pojawienia się utrudnień w dojeździe zastrzegamy możliwość pobrania niewielkiej opłaty. Wykłady mogą się także odbywać w pomieszczeniach szkoły lub online przez Skype.

Język angielski dla dzieci

Rodzice, którzy zapisują swoje pociechy na język angielski dla dzieci, chcą być pewni, że przekazują maluchy pod dobrą opiekę. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy szybko łapią kontakt z dziećmi. Indywidualne lekcje to efektywna nauka angielskiego i widoczne postępy. Uczenie się przez zabawę oraz przyjazna atmosfera stwarzają komfortowe warunki do nauki. Wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole i ciesz się postępami malucha w mówieniu po angielsku!

Korepetycje z niemieckiego w szkole językowej MOOSE

Kursy i korepetycje z niemieckiego w Pile są reakcją na rosnące zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy posługują się biegle niemieckim lub angielskim. Pomagamy w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i poznaniu zagadnień związanych z daną branżą. Nauczymy Cię, jak negocjować z zagranicznym kontrahentem i jak posługiwać się żargonem branżowym.

Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i znajdź idealne możliwości rozwoju. Nauka niemieckiego w szkole, która cieszy się dobrą opinią to świetna inwestycja. Awans lub lepsza praca jest w zasięgu Twojej ręki.

Skontaktuj się z nami!

Szkoła językowa w Pile czeka na osoby ambitne i zmotywowane do podnoszenia swoich kwalifikacji. Masz wątpliwości i chcesz zadać pytania? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub wyślij maila na adres pila@moose.pl. Numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zgłoś się do MOOSE Oddział Piła i skorzystaj z naszych lekcji próbnych. Razem osiągniemy więcej!

Wszystkie korepetycje w Pile


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka