Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Oława

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Oławie.

Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi dla firm oraz Klientów indywidualnych. 20 lat obecności na rynku to siła, objawiająca się w 100 oddziałach i rzeczy lektorów, którzy wiedzą, co mówią!

Oferujemy szeroki zakres usług i autorski program nauczania, dopasowany indywidualnie do Ucznia.

Przygotowujemy Uczniów do egzaminu maturalnego, czy FCE, CAE czy DELE etc. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Uczymy języka biznesowego, żargonu lekarskiego, technicznego czy prawniczego na unikatowych kursach biznesowych. Nasi lektorzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą poprzez zabawę najmłodszych. W biznesie nie mamy sobie równych – nasze kursy podnoszą kwalifikację pracowników! Bez względu czy chcesz podnieść kwalifikacje czy wyjechać za granicę nasi lektorze będą skutecznym narzędziem do nauki języka.

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji