Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych MOOSE Oława – dla uczniów w każdym wieku

MOOSE szkoła językowa w Oławie to jeden z oddziałów centrum językowego, które od 25 lat zapewnia kompleksowe wsparcie w nauce języków obcych. Posiadamy swoje placówki w ponad 100 miastach w całej Polsce i ciągle rozszerzamy swoją działalność, promując ideę równego dostępu do nauki szczególnie w mniejszych miejscowościach, gdzie mieszkańcy często mają ograniczony wybór.

Oferujemy zajęcia przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych oraz korporacyjnych. Z dumą wspieramy kursantów w zdobywaniu kompetencji językowych, niezależnie od wieku. W naszej szkole uczą się zarówno dorośli, jak i maluchy - dla tych ostatnich przygotowaliśmy specjalny program MooseKids, w którym łączymy naukę z zabawą.

Korepetycje z angielskiego w Oławie – postaw na rozwój osobisty i zawodowy

Nauka języka obcego to wybór, dzięki któremu zyskujemy nowe możliwości zatrudnienia, możemy zdawać egzaminy na uczelnię prowadzącą studia w języku obcym, a także podróżować i poznawać nowe kultury. Szkoła języka angielskiego MOOSE zapewnia wsparcie na każdym z etapów nauki języka, począwszy od wyboru kursu o odpowiednim poziomie trudności przez kompleksową opiekę metodyczną, aż po osiągnięcie najlepszych wyników w nauce.

Korepetycje z angielskiego odbywają się zarówno w formie stacjonarnej w doskonale wyposażonych pracowniach językowych, jak i w ramach zdalnego nauczania. Lekcje zdalne to znakomite rozwiązanie dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu wolnego. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz wybrać formę zajęć z darmowym dojazdem lektora lub korepetycje online prowadzone za pośrednictwem Skype. Dzięki temu, zamiast tracić czas na długie dojazdy, możesz go maksymalnie wykorzystać na naukę przy swoim własnym biurku.

Kurs języka niemieckiego dla pracowników Twojej firmy

Korepetycje z języka niemieckiego to doskonały sposób, by podnieść kompetencje zawodowe Twoich pracowników oraz zadbać o odpowiedni poziom komfortu i zadowolenia z wykonywanej pracy. W centrum językowym MOOSE przygotowaliśmy specjalną ofertę korporacyjną, która pozwala lepiej poznać zwroty właściwe dla specyfiki danego sektora rynkowego i stanowi doskonałe wprowadzenie w savoir vivre relacji biznesowych.

Specjalnie wybrany lektor pomoże w przełamaniu barier językowych podczas komunikacji z partnerami biznesowymi i klientami, zapozna ze słownictwem funkcjonującym w danej branży i pomoże zrozumieć aspekty kulturowe, które wpływają na środowisko korporacyjne.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka