Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Władysławowo

MOOSE to renomowana szkoła języków obcych, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach biznesowych dla szefów i pracowników firm ze wszystkich branż.

Działamy od 1994 roku. Powstaliśmy we Wrocławiu, dzięki prężnemu rozwojowi naszej firmy rozszerzyliśmy naszą działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie.
Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w prawie 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Przygotowujemy do matury czy egzaminów takich jak: FCE czy CAE.

Nasi lektorzy kształcą Uczniów pod kątem każdego egzaminu.

MOOSE to profesjonalizm i elastyczność. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Tworzymy indywidualny program, dopasowany do potrzeb i celu nauki Ucznia. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 min czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb.
Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.
Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji