Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Lublin

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Lublinie!

MOOSE to największa szkoła w Polsce zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, czego dowodem są tysiące zadowolonych kursantów każdego roku!

Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowując się do potrzeb Uczniów. Przygotowujemy do wybranego egzaminu (maturalny czy FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) czy do matury. Przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów gimnazjalnych z języków obcych. Nasi lektorzy mają świetne podejście do dzieci i dlatego z sukcesem prowadzą kursy dla najmłodszych. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.

To, co wyróżnia naszą szkołę to całkowicie indywidualne podejście do każdego ucznia. Plan nauczania zawsze uwzględnia potrzeby kursanta - zarówno jeśli chodzi o tematykę prowadzonych zajęć, jak i godziny nauczania. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Lublinie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Udzielamy wszelkich informacji telefonicznie pod nr telefonu 81 534 66 45 lub mailowo: lublin@moose.pl

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji