Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Lublinie

Szkoła języków obcych MOOSE regularnie prowadzi kurs angielskiego w Lublinie. Priorytetem szkoły jest przełamywanie barier w mówieniu i podnoszenie umiejętności językowych. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do nauki. Sprawiają, że szybko poszerza się zasób słówek, a lekcje są przyjemne i efektywne. Tryb nauczania jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w MOOSE i wybierz kurs dla siebie.

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia (z bezpłatnym dojazdem). Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy przygotowują zajęcia tak, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić korepetycje z angielskiego koncentrujące się na słownictwie technicznym lub biznesowym.

Nauka angielskiego lub innego języka obcego, może być przyjemnym urozmaiceniem codziennych obowiązków. Naukowcy udowodnili, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na kondycję mózgu i tworzy nowe połączenia neuronowe między synapsami.

Według badań uczenie się nowych umiejętności pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć i pomaga w podejmowaniu decyzji. Szkoła języka angielskiego w Lublinie potrafi przygotować program dla uczniów w każdym wieku. Metody nauczania dopasujemy do grupy wiekowej: nauka przez zabawę dla dzieci, kursy przed egzaminem dla młodzieży, język angielski dla dorosłych i seniorów.

Intensywny kurs języka angielskiego


Intensywny kurs języka angielskiego często wybiera młodzież, która oczekuje wsparcia podczas przygotowań do ważnych egzaminów. Szkoła językowa MOOSE — Lublin pomaga w opanowaniu trudniejszych partii materiału. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy z MOOSE dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz całkowicie skoncentrować się na nauce. Zapraszamy także na naukę zdalną online.

Intensywne lekcje angielskiego mogą się odbywać nawet kilkanaście razy w ciągu miesiąca. Lektor przerobi z uczniem materiał, który jest objęty egzaminem i wytłumaczy trudniejsze zagadnienia. Młodzież chętnie wybiera naukę w zaciszu własnego pokoju. Nauczyciel dojeżdża pod wskazany adres. Szkoła MOOSE zapewnia bezpłatny dojazd, jednak w przypadku utrudnień zastrzegamy sobie możliwość pobrania niewielkiej opłaty.

Wybierz tryb nauki angielskiego dopasowany do potrzeb:

  • Profesjonalne kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy w formie lekcji indywidualnych, lub spotkań w małych grupach (2-10 osób).

  • Korepetycje z angielskiego – nadrobienie z lektorem zaległości w szkole i zaliczenie większych partii materiału. Uczeń bez obaw może poprosić o wytłumaczenie bardziej zawiłych zagadnień i w przyjaznej atmosferze przyswoić materiał.

  • Intensywny kurs języka angielskiego przed ważnym egzaminem (matura). Ten tryb nauki jest najbardziej skuteczny. Nasi studenci osiągają lepsze wyniki na testach i dostają się na wymarzone studia.

  • Lekcje angielskiego dla profesjonalistów pomagające w szlifowaniu języka specjalistycznego, technicznego i biznesowego. Uczymy żargonu branżowego i jak negocjować po angielsku na rynku międzynarodowym.

  • Nauka angielskiego przełamująca bariery w mówieniu, poprawa płynności mówienia i zakresu słownictwa (język angielski dla dorosłych). Miła atmosfera i ciekawe zajęcia zachęcają do podjęcia nowego wyzwania, jakim może być nauka języków obcych.

  • Angielski dla dzieci w formie gier i zabaw. Dziecko jest pod dobrą opieką doświadczonego nauczyciela i szybko przyswaja reguły gramatyczne i nowe słówka.

Język angielski dla dzieci

Rodzice, którzy wybierają język angielski dla dzieci wiedzą, że oddają swoje pociechy w dobre ręce. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią. Zamiast presji i nadążania za grupą, lektor może w pełni skupić się na małym uczniu i poświęcić mu całą swoją uwagę. Indywidualne lekcje angielskiego umożliwiają efektywną naukę i pozwalają szybko zauważyć efekty. Zabawa, która wywołuje interakcje, ciekawe gry i przyjazna atmosfera stwarzają doskonałe warunki do rozwoju dziecka. Wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole w Lublinie!

Korepetycje z niemieckiego

Kursy i korepetycje z niemieckiego są odpowiedzią na panującą na rynku pracy sytuację z zatrudnieniem. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na pracowników posługujących się biegle językiem obcym. Pomagamy naszym kursantom w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Indywidualne lekcje niemieckiego z lektorem są najbardziej efektywną formą nauki i przynoszą szybkie efekty.

Wybierz kurs języka niemieckiego dopasowany do swoich potrzeb i poziomu wiedzy. Dzięki temu znajdziesz więcej możliwości rozwoju zawodowego. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Lepsze zarobki, awans lub nowa praca jest w zasięgu ręki. Daj sobie szansę i zapisz się już dziś na lekcje niemieckiego!

Korepetycje z hiszpańskiego

Korepetycje z hiszpańskiego mogą się odbywać stacjonarnie w naszej szkole lub online. Dla wszystkich, którzy prowadzą intensywne życie zawodowe i rodzinne proponujemy indywidualne korepetycje z hiszpańskiego z lektorem realizowane przez komunikator Skype. Jeżeli uważasz, że brakuje Ci czasu i wolisz na bieżąco ustalać godziny lekcji, to takie rozwiązanie idealne wpisuje się w Twój styl życia.

Nauka języka hiszpańskiego online ma wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności dojazdu na zajęcia. W dodatku na lekcjach panuje zawsze komfortowa atmosfera, bo uczysz się w zaciszu własnego domu lub w firmie.

Efektywna nauka języka hiszpańskiego

Szkoła hiszpańskiego organizuje zajęcia indywidualne, które charakteryzują się przede wszystkim efektywnością nauki. Już po kilku miesiącach korepetycji możesz zauważyć efekty. Przede wszystkim czujesz się o wiele swobodniej podczas używania obcego języka. To efekt powiększenia zasobu słów oraz przełamania bariery językowej. Z nami nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna i daje satysfakcję.

Skontaktuj się z nami!

Szkoła języka angielskiego w Lublinie czeka na ambitnych i zdecydowanych podnosić swoje kwalifikacje językowe. Jeżeli masz wątpliwości i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas pytania mailem na adres lublin@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy wątpliwości. Skontaktuj się z Moose — Oddział Lublin i skorzystaj z możliwości zapisania na lekcje próbne. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Razem przełamiemy wszystkie bariery!

Wszystkie korepetycje w Lublinie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka