Angielski dla dorosłych i młodzieży — podszlifuj umiejętności!


Znajomość języka obcego jest dziś potrzebna niemal każdemu. To standardowy wymóg w większości miejsc pracy — zwłaszcza, jeśli zależy nam na stanowiskach z wyższych szczebli lub planujemy rozwój swojej kariery. Ponadto nauka angielskiego umożliwia nam podróżowanie bez uciążliwej bariery językowej, daje dostęp do kultury, sztuki i obcojęzycznych źródeł informacji.

Ta ostatnia możliwość jest szczególnie cenna dla osób, którym zależy na perfekcyjnej znajomości wybranej branży lub rozwijających swoją pasję — anglojęzyczne źródła oferują wiele najnowszych informacji, które pozwalają na aktualizowanie swojej wiedzy. Nauka języków obcych ma także pozytywny wpływ na nasze zdrowie, pozwala ćwiczyć pamięć i ułatwia podejmowanie decyzji!

Korepetycje z angielskiego — dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Poza licznymi zaletami, dla wielu osób nauka angielskiego jest wymogiem ze względu na program nauczania w szkole lub na studiach. Zdarza się, że nauczyciel zbyt szybko przekazuje uczniom dużą ilość materiału lub młodzieży zależy na zdaniu egzaminów na wysokim poziomie. Wówczas dobry korepetytor z angielskiego jest nieocenioną pomocą.

Indywidualne lub grupowe zajęcia pozwolą na opanowanie materiału z lekcji, zrozumienie go i przygotowanie się na następne zajęcia. Korepetycje z angielskiego sprawiają, że uczniowie mogą szybko i efektywnie rozwijać swoje umiejętności, a także unikają stresu związanego z pójściem na zajęcia bez odpowiedniego przygotowania. Mają także szansę na lepsze wyniki egzaminów, które przekładają się na zdobycie wymarzonych studiów lub pracy!

Kurs angielskiego lub korepetycje w Szkole Języków Obcych Moose przebiegają w przyjaznej atmosferze, a lektorom zależy, aby kursanci zrozumieli materiał. Aby spełnić oczekiwania uczestników, każdorazowo przygotowują program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia, uwzględniając jego cele i początkowe umiejętności. W ten sposób uczysz się dokładnie tego, czego chcesz, a lektor poświęci każdemu tematowi tyle czasu, ile potrzeba, by kursant przyswoił materiał.

Wybierz tryb nauki, który Ci odpowiada

Kurs angielskiego lub korepetycje mogą odbywać się zdalnie (przez Skypa), w naszych salach przygotowanych do nauki, a także w domu klienta. Lekcje trwają 60-90 minut, a ich częstotliwość dobierasz do swoich potrzeb — standardowo są to 4 spotkania w miesiącu (1 godzina korepetycji tygodniowo), ale tryb intensywny może obejmować nawet 16 spotkań każdego miesiąca. Dzięki temu możesz dopasować zajęcia do swojego grafiku i oczekiwań.

Wiele osób wybiera korepetycje z angielskiego online. To coraz popularniejszy sposób nauki, który pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na dojazdy i uczyć się z dowolnego miejsca — wystarczy dostęp do internetu. Takie rozwiązanie doceniają zwłaszcza osoby, które mają wypełniony grafik i mnóstwo zajęć na głowie, a także ci, którzy bardziej komfortowo czują się podczas lekcji prowadzonych przez internet. Obecnie rekomendujemy ten tryb nauki ze względu na bezpieczeństwo naszych kursantów oraz lektorów.

Korepetycje standardowo odbywają się w trybie indywidualnym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestniczyła w nich większa grupa, licząca do 10 osób. W Moose stawiamy na elastyczność! Przykładowo, podstawowy angielski dla dorosłych zwykle odbywa się w grupach.

Uczniowie, którzy chcą zapisać się na korepetycje z języka angielskiego, zwykle wybierają indywidualny tok nauki. Dzięki temu unikają presji nadążania za grupą lub przestojów w nauce, gdy inne osoby powtarzają prosty materiał. Indywidualne korepetycje pozwalają też to, by lektor w 100% skupił się na uczniu i poświęcił mu całą swoją uwagę, co umożliwia efektywną naukę i pozwala szybko zauważyć efekty.

Cena korepetycji z angielskiego w Twoim mieście

Zastanawiasz się, ile kosztują korki z angielskiego i obawiasz się usłyszeć wygórowane stawki? W Szkole Języków Obcych Moose możesz zdobyć tę informację w prosty sposób. Widzisz suwaki po prawej stronie? Wybierz swoje miasto, język, którego chcesz się uczyć, częstotliwość oraz tryb zajęć i liczbę osób w grupie. W ten sposób szybko uzyskasz informację o cenie korepetycji — zwykle wahają się one w okolicach 68 zł za godzinę nauki z wykwalifikowanym lektorem. Możliwość nauki zdalnej (przez internet) sprawia, że nie musisz doliczać kosztów dojazdu. Warto wziąć pod uwagę, że zajęcia grupowe pozwalają uczyć się z przyjaciółmi w niższych cenach (około 38 zł za osobę).

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, czy potrzebujesz korepetycji, czy interesuje Cię angielski dla dorosłych, w Moose z pewnością znajdziesz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i wyniesie umiejętności językowe na nowy poziom! Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń — niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zaufaj profesjonalistom — Moose od 25 lat uczy języków obcych. Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest praktyczna i coraz częściej stanowi normę. Na szczęście wiemy, jak go nauczyć — skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy na zajęcia!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę