Angielski dla dorosłych i młodzieży — podszlifuj umiejętności!


Znajomość języka obcego jest dziś potrzebna niemal każdemu. To standardowy wymóg w większości miejsc pracy — zwłaszcza, jeśli zależy nam na stanowiskach z wyższych szczebli lub planujemy rozwój swojej kariery. Ponadto nauka angielskiego umożliwia nam podróżowanie bez uciążliwej bariery językowej, daje dostęp do kultury, sztuki i obcojęzycznych źródeł informacji.

Ta ostatnia możliwość jest szczególnie cenna dla osób, którym zależy na perfekcyjnej znajomości wybranej branży lub rozwijających swoją pasję — anglojęzyczne źródła oferują wiele najnowszych informacji, które pozwalają na aktualizowanie swojej wiedzy. Nauka języków obcych ma także pozytywny wpływ na nasze zdrowie, pozwala ćwiczyć pamięć i ułatwia podejmowanie decyzji!

Korepetycje z angielskiego — dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Poza licznymi zaletami, dla wielu osób nauka angielskiego jest wymogiem ze względu na program nauczania w szkole lub na studiach. Zdarza się, że nauczyciel zbyt szybko przekazuje uczniom dużą ilość materiału lub młodzieży zależy na zdaniu egzaminów na wysokim poziomie. Wówczas dobry korepetytor z angielskiego jest nieocenioną pomocą.

Indywidualne lub grupowe zajęcia pozwolą na opanowanie materiału z lekcji, zrozumienie go i przygotowanie się na następne zajęcia. Korepetycje z angielskiego sprawiają, że uczniowie mogą szybko i efektywnie rozwijać swoje umiejętności, a także unikają stresu związanego z pójściem na zajęcia bez odpowiedniego przygotowania. Mają także szansę na lepsze wyniki egzaminów, które przekładają się na zdobycie wymarzonych studiów lub pracy!

Kurs angielskiego lub korepetycje w Szkole Języków Obcych Moose przebiegają w przyjaznej atmosferze, a lektorom zależy, aby kursanci zrozumieli materiał. Aby spełnić oczekiwania uczestników, każdorazowo przygotowują program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia, uwzględniając jego cele i początkowe umiejętności. W ten sposób uczysz się dokładnie tego, czego chcesz, a lektor poświęci każdemu tematowi tyle czasu, ile potrzeba, by kursant przyswoił materiał.

Wybierz tryb nauki, który Ci odpowiada

Kurs angielskiego lub korepetycje mogą odbywać się zdalnie (przez Skypa), w naszych salach przygotowanych do nauki, a także w domu klienta. Lekcje trwają 60-90 minut, a ich częstotliwość dobierasz do swoich potrzeb — standardowo są to 4 spotkania w miesiącu (1 godzina korepetycji tygodniowo), ale tryb intensywny może obejmować nawet 16 spotkań każdego miesiąca. Dzięki temu możesz dopasować zajęcia do swojego grafiku i oczekiwań.

Wiele osób wybiera korepetycje z angielskiego online. To coraz popularniejszy sposób nauki, który pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na dojazdy i uczyć się z dowolnego miejsca — wystarczy dostęp do internetu. Takie rozwiązanie doceniają zwłaszcza osoby, które mają wypełniony grafik i mnóstwo zajęć na głowie, a także ci, którzy bardziej komfortowo czują się podczas lekcji prowadzonych przez internet. Obecnie rekomendujemy ten tryb nauki ze względu na bezpieczeństwo naszych kursantów oraz lektorów.

Korepetycje standardowo odbywają się w trybie indywidualnym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestniczyła w nich większa grupa, licząca do 10 osób. W Moose stawiamy na elastyczność! Przykładowo, podstawowy angielski dla dorosłych zwykle odbywa się w grupach.

Uczniowie, którzy chcą zapisać się na korepetycje z języka angielskiego, zwykle wybierają indywidualny tok nauki. Dzięki temu unikają presji nadążania za grupą lub przestojów w nauce, gdy inne osoby powtarzają prosty materiał. Indywidualne korepetycje pozwalają też to, by lektor w 100% skupił się na uczniu i poświęcił mu całą swoją uwagę, co umożliwia efektywną naukę i pozwala szybko zauważyć efekty.

Cena korepetycji z angielskiego w Twoim mieście

Zastanawiasz się, ile kosztują korki z angielskiego i obawiasz się usłyszeć wygórowane stawki? W Szkole Języków Obcych Moose możesz zdobyć tę informację w prosty sposób. Widzisz suwaki po prawej stronie? Wybierz swoje miasto, język, którego chcesz się uczyć, częstotliwość oraz tryb zajęć i liczbę osób w grupie. W ten sposób szybko uzyskasz informację o cenie korepetycji — zwykle wahają się one w okolicach 68 zł za godzinę nauki z wykwalifikowanym lektorem. Możliwość nauki zdalnej (przez internet) sprawia, że nie musisz doliczać kosztów dojazdu. Warto wziąć pod uwagę, że zajęcia grupowe pozwalają uczyć się z przyjaciółmi w niższych cenach (około 38 zł za osobę).

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, czy potrzebujesz korepetycji, czy interesuje Cię angielski dla dorosłych, w Moose z pewnością znajdziesz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i wyniesie umiejętności językowe na nowy poziom! Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń — niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zaufaj profesjonalistom — Moose od 25 lat uczy języków obcych. Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest praktyczna i coraz częściej stanowi normę. Na szczęście wiemy, jak go nauczyć — skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy na zajęcia!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji