Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – renomowana szkoła językowa w Czeladzi

Centrum Języków Obcych MOOSE to największa w Polsce szkoła językowa z długą tradycją i dużym doświadczeniem. Działamy od 1994 roku i obecnie mamy już prawie 100 oddziałów w różnych miastach – Czeladź jest jednym z nich. Współpracujemy z ponad tysiącem wykwalifikowanych lektorów prowadzących indywidualne i grupowe kursy oraz korepetycje z wielu języków obcych na każdym poziomie zaawansowania.

Szkoła języków obcych MOOSE specjalizuje się w nauczaniu dzieci i dorosłych we wszystkich grupach wiekowych, od 4-latków po seniorów. Prowadzimy także szkolenia biznesowe oraz specjalistyczne dla małych i dużych firm. Naszym priorytetem jest realizacja oczekiwań naszych uczniów, dlatego każdemu z nich oferujemy indywidualny program nauczania, dzięki czemu osiągają oni znakomite efekty w relatywnie krótkim czasie. Dołącz do MOOSE CJO i przekonaj się, że nauka angielskiego i każdego innego języka obcego może być fascynującą przygodą.

Nauka angielskiego i innych języków w MOOSE na miarę Twoich potrzeb

MOOSE oddział Czeladź to szkoła języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych dla osób w każdym wieku. U nas możesz rozpocząć naukę od podstaw, a także doskonalić umiejętności na każdym etapie. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzimy konsultacje, podczas których sprawdzimy Twoją wiedzę i dowiemy się, jakich rezultatów oczekujesz. Na tej podstawie wspólnie wybierzemy tryb pracy, w jakim nauka niemieckiego lub innego języka obcego przyniesie Ci najwięcej korzyści oraz pomoże zrealizować cele w optymalnym tempie.

Zakres materiału i tematykę zajęć dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego kursanta. Osoby zainteresowane podniesieniem kompetencji zawodowych uczymy słownictwa branżowego lub technicznego oraz negocjacji handlowych w języku obcym. Pomagamy także przygotować się do każdego egzaminu, w tym międzynarodowych certyfikacji typu CAE, DELE, ZD. Uczniom szkół podstawowych i średnich proponujemy także korepetycje z angielskiego w Czeladzi oraz inne zajęcia dodatkowe.

Korepetycje z niemieckiego, angielskiego i innych języków dla ambitnych

Nauka języka w podstawówce czy liceum nie zawsze przynosi efekty, ponieważ lekcje prowadzone są jednolicie dla dużej grupy osób, a każda z nich ma inny poziom zaawansowania i tempo przyswajania wiedzy. Dlatego dobrym wsparciem są na przykład korepetycje z angielskiego, które dzięki indywidualnemu podejściu pozwolą szybko nadgonić zaległości i poprawić oceny. Zakres takich lekcji jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb ucznia, dzięki czemu ćwiczy on te partie materiału, których jeszcze nie opanował, bez nudnych powtórek dobrze znanych części.

Dodatkowe korepetycje z niemieckiego, angielskiego i inne polecamy także maturzystom oraz ósmoklasistom, aby mogli lepiej przygotować się do egzaminów końcowych i zaliczyć je z bardzo dobrymi wynikami. Zajęcia z lektorem „jeden na jeden” to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób chcących rozszerzyć zasób słownictwa, zwiększyć płynność konwersacji i rozwijać znajomość języków obcych ponad szkolny program.

Szkoła języków obcych MOOSE Czeladź – wybierz idealny tryb nauki

Chcesz rozpocząć naukę w MOOSE, ale obawiasz się, że będzie Ci trudno pogodzić ją z codziennymi obowiązkami? Nasza szkoła językowa w Czeladzi bardzo elastycznie podchodzi do potrzeb uczniów, dlatego proponujemy kursy oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego i pozostałych języków prowadzone online lub z dojazdem lektora do Ciebie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a co najważniejsze będziesz uczyć się w miejscu, w którym czujesz się najlepiej.

W zależności od tego, jakie efekty chcesz osiągnąć, masz opcję indywidualnego ustalenia długości i częstotliwości lekcji. Możesz również wybrać godziny zajęć, które odpowiadają Ci najbardziej, a my dopasujemy grafik do Twojej dyspozycyjności. Jeśli na przykład poszukujesz kursu dla przedszkolaka możesz zdecydować się na angielski dla dzieci raz w tygodniu. Natomiast gdy chcesz szybko przygotować się do pracy za granicą, dobrym pomysłem będzie intensywny kurs języka niemieckiego lub innego z lekcjami co 2-3 dni.

Zacznij naukę w MOOSE – najlepszej szkole językowej w Czeladzi

Kurs języka niemieckiego lub każdy inny możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku i w ciągu dwutygodniowego okresu próbnego sprawdzić, czy spełnia on Twoje oczekiwania. Zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zacznij już dziś i przekonaj się, ile korzyści przyniesie Ci nauka angielskiego i innych języków obcych w szkole językowej MOOSE. Jeżeli masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Czeladzi od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka