Poznaj nasz oddział Moose


Po co uczymy się języków obcych? Dzięki nim otwieramy się na świat. Możemy nawiązywać znajomości, zarówno będąc za granicą, jak i nie ruszając się z domu, za pośrednictwem internetu. Poznajemy osoby, z którymi bez znajomości języka nie mielibyśmy możliwości nawiązać kontaktu. Możemy otworzyć się na inne kultury, poznać ich mentalność, obyczaje, zyskać nową perspektywę.

MOOSE – szkoła językowa w Markach oferuje kursy z wielu języków. Nauczymy Cię mówić po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i włosku. Cały świat stanie dla Ciebie otworem. Poszerzysz możliwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich, zwiedzania świata, a co za tym idzie, rozwoju osobistego.

Korepetycje z angielskiego w Markach

Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest w dzisiejszych czasach najlepiej rozpowszechniony i najlepiej znany spośród wszystkich języków globu. Warto opanować go już w szkole podstawowej i kontynuować jego naukę w liceum i na studiach. W Szkole językowej MOOSE oferujemy wszystkim uczniom, licealistom i studentom kursy i korepetycje z angielskiego. Nauka angielskiego może przynieść wiele korzyści. Najważniejsza z nich to możliwość uzyskania dobrej pozycji na rynku pracy.

Uczniów, licealistów i studentów zapraszamy na korepetycje z angielskiego, dzięki którym będziecie mieli możliwość opanowania języka, poprawienia swoich wyników w nauce, a także zaliczenia egzaminu maturalnego z wysoką notą, co pozwoli na kontynuowanie nauki na wymarzonym kierunku studiów.

Szkoła języka angielskiego zaprasza też na zajęcia osoby dorosłe, pracowników i kadrę zarządzającą firm, przedsiębiorców prowadzących własne biznesy. W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko znajomość języka, ale także ciągłe jego doskonalenie, co jest wielkim atutem na rynku pracy. Możliwość swobodnej komunikacji jest doceniana przez kontrahentów biznesowych, budzi zaufanie do naszych działań, a my sami mamy poczucie bezpieczeństwa mogąc ze szczegółami omówić działania z naszymi partnerami.

Korepetycje z niemieckiego w MOOSE Centrum Języków Obcych

Alternatywą lub dodatkiem do kursu języka angielskiego może stać się kurs kolejnego języka obcego. Jednym z najchętniej wybieranych w naszym kraju jest kurs języka niemieckiego. Nic dziwnego, Niemcy to potęga gospodarcza międzynarodowego formatu i jeden z najważniejszych partnerów biznesowych Polski. Znajomość języka naszego sąsiada daje nam możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami zza naszej zachodniej granicy.

MOOSE Centrum Języków Obcych – Marki i okolice

Dlaczego warto uczyć się języków obcych w MOOSE Centrum Języków Obcych w Markach? Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w niewielkich liczebnie grupach. Nasi klienci mogą też wybrać nauczanie indywidualne. Małe grupy sprzyjają efektywności nauczania, ponieważ nauczyciel ma możliwość śledzenia postępów każdego z kursantów. Podczas lekcji indywidualnych może poświęcić uczniowi całą swoją uwagę. W przypadku każdego rodzaju korepetycji możliwy jest też dojazd lektora do Uczniów, co oznacza możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka