Poznaj nasz oddział Moose


Nauka angielskiego MOOSE Morąg

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę MOOSE Centrum Języków Obcych w Morągu – witamy Cię!

To dla Ciebie od ponad 25 lat stale się rozwijamy. Jesteśmy największą szkołą w Polsce, prowadzącą indywidualne nauczanie języków obcych. Nasi lektorzy mają doskonałą wiedzę pedagogiczną, która sprawia, że uczysz się skutecznie, szybko i przede wszystkim w ciekawy sposób. Znajomość języka angielskiego otwiera wiele możliwości ciekawej pracy, awansu zawodowego i podróży zagranicznych bez lęku czy bariery językowej. Umożliwia zawieranie ciekawych znajomości i służbowych kontaktów międzynarodowych. Ofertę kursów kierujemy do osób indywidualnych, grup biznesowych, dzieci, młodzieży oraz studentów.

Dla każdego szkoła języka angielskiego!

Prowadzimy kursy indywidualne lub w małych grupach (1–10 osób). Nasi lektorzy dobierają model nauki uwzględniając Twoje preferencje oraz stopień znajomości języka. Indywidualny kurs języka angielskiego lub kurs języka niemieckiego w MOOSE z lektorem to najszybsza i najefektywniejsza forma zdobycia nowych umiejętności językowych. Z nami możesz nauczyć sięrównież języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego czy rosyjskiego.

Stworzyliśmy autorski program języka angielskiego w biznesie, który uczy słownictwa branżowego oraz prowadzenia rozmów biznesowych. Znajomość języka angielskiego to bardzo cenna umiejętność, która podnosi kompetencje w każdej pracy. Kurskierujemy do firm: od najmniejszych działalności gospodarczych do międzynarodowych korporacji, właścicieli firm, kadry kierowniczej oraz pracowników. Jesteśmy otwarci także na klientów indywidualnych, dbających orozwój zawodowy w swojej branży, podnoszących kwalifikacje lub zmieniających pracę. Jeśli Twoje oczekiwania to: płynne konwersacje, opanowana gramatyka, tworzenie zapytań ofertowych dla kontrahentów czy też pisanie e-maili biznesowych w wybranym języku, to szkoła językowa w Morągu jest dla Ciebie. Cenimy Twój czas, dlatego oferujemy elastyczny grafik kursów oraz dojazd lektora do Twojego biura lub miejsca pracy.

Nasi lektorzy przygotowują uczniów do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego oraz międzynarodowego egzaminu językowego FCE i CAE. Prowadzą również korepetycje zjęzyka angielskiego lub korepetycje z języka niemieckiego, dopasowane do potrzeb każdego ucznia. Ta forma w krótkim, określonym czasie pozwala poszerzyć umiejętności, poprawić wyniki w nauce czy nadrobić zaległości. Dla trochę młodszych, czyli dzieci od 4. roku życia, mamy program MOOSEKIDS. Łączy on naukę języka angielskiego z zabawą, tańcem, śpiewem czy odgrywaniem scenek. Lektorzy są doskonale do tego przygotowani, a zajęcia odbywają się indywidualnie, w małych grupach lub w domu, w naturalnych warunkach, oszczędzając czas rodziców na dojazd. Dla dzieci nauka angielskiego w czasie codziennej zabawy to najlepszysposób przyswajania wiedzy.

Wystarczy Twoja decyzja, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania

Szkoła języków obcych MOOSE oferuje najwyższy poziom nauczania – programy tworzymy indywidualnie dla każdego ucznia uwzględniając jego wiek, poziom zaawansowania oraz cel nauki języka. Proponujemy krótkie korepetycje z angielskiego w Morągu oraz indywidualne kursy językowe z lektorem bądź w małych grupach. Zapewniamy bezpłatny dojazd pod wskazany adres i naukę w przyjaznym otoczeniu, abyś mógł zaoszczędzić czas i pieniądze. Dla twojego komfortu i bezpieczeństwa prowadzimy również naukę przez komunikator Skype – wystarczy dostęp do internetu, a miejsce może być dowolne. Grafik, czas i liczbę lekcji w miesiącu dopasowujemy do potrzeb ucznia w zależności od tego, jak intensywnie chce się uczyć.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka