Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Oborniki Śląskie.

MOOSE Szkoła Języków Obcych istnieje na rynku od 1994 roku. Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych, dzięki autorskiemu programowi. 20-letnia historia firmy przekłada się na skuteczność nauczania, czego dowodem jest tysiące zadowolonych kursantów każdego roku.

Oferujemy szeroki zakres usług i autorski program nauczania, dopasowany indywidualnie do Ucznia. Nasi lektorzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą poprzez zabawę najmłodszych. Przygotowujemy także Uczniów do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego czy FCE, CAE czy DELE etc. Uczymy języka biznesowego, żargonu lekarskiego, technicznego czy prawniczego na unikatowych kursach biznesowych. Bez względu czy chcesz podnieść kwalifikacje czy wyjechać za granicę nasi lektorze będą skutecznym narzędziem do nauki języka.

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Obornikach Śląskich i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji