Poznaj nasz oddział Moose


Świat staje się globalną wioską. Bez znajomości języków obcych coraz trudniej jest o dobrą pracę. Znając angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski znacznie łatwiej jest podróżować, poznawać ludzi i nowe kultury. Coraz więcej form podejmuje współpracę z kontrahentami zagranicznymi. Natomiast pracodawcy, mając do wyboru dwóch potencjalnych pracowników o identycznych kwalifikacjach, wybierają tego, który posługuje się językiem obcym. Znajomość języka obcego może być też naszą kartą przetargową, gdy negocjujemy lepsze warunki zatrudnienia.

MOOSE – najlepsza szkoła językowa w Obornikach Śląskich

MOOSE Szkoła Języków Obcych została założona w 1994 roku. Ponad dwudziestoletnia historia firmy przekłada się na skuteczność nauczania, czego dowodem są tysiące zadowolonych kursantów każdego roku. Oddział MOOSE Oborniki Śląskie korzysta z autorskiego programu.

Nasi lektorzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą poprzez zabawę najmłodszych. Przygotowujemy także Uczniów do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego czy FCE, CAE czy DELE etc. Uczymy języka biznesowego, żargonu lekarskiego, technicznego czy prawniczego na unikatowych kursach biznesowych. Bez względu czy chcesz podnieść kwalifikacje czy wyjechać za granicę nasi lektorzy będą skutecznym narzędziem do nauki języka. W ciągu naszej działalności w Obornikach Śląskich i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Korepetycje z angielskiego w Obornikach Śląskich

Czy warto uczyć się języka angielskiego? W dzisiejszych czasach jest to pytanie retoryczne. A odpowiedź na nie wydaje się oczywista. Znajomość tego języka, nazywanego dziś współczesną łaciną, pozwala nam przede wszystkim z łatwością odnaleźć się na rynku pracy. Znając mowę Szekspira możemy napisać maila służbowego, odczytać fax, przeprowadzić rozmowę telefoniczną z zagranicznym kontrahentem. Możemy także liczyć na podróże służbowe. Nauka angielskiego pozytywnie wpływa na rozwój mózgu, poprawia pamięć, poszerza horyzonty i sprzyja większej otwartości na świat.

Korepetycje z angielskiego w naszej szkole językowej prowadzone są autorską metodą, pozwalają na dostosowanie materiału do możliwości i potrzeb ucznia. Z pewnością warto jest zainwestować w kurs, bo to wspaniały kapitał na przyszłość. Uczniowie i studenci, którzy opanowali język w szkole mają możliwość wyjazdu na zagraniczne stypendia oraz podjęcia studiów a granicą. Dzięki temu można w dalszej kolejności podnosić swoje kwalifikacje.

Zastanawiasz się, która szkoła języka angielskiego będzie dla Ciebie najlepsza? Zapraszamy do MOOSE, przekonasz się tu, jak dobre rezultaty daje zindywidualizowany program nauczania, możliwość wyboru formuły zajęć i wysoko wykwalifikowana kadra lektorów.

Kurs języka niemieckiego w MOOSE

Mówią, że każdy dodatkowy język, którego się uczymy to jakby kolejne przeżywane przez nas życie. Z pewnością jest w tym wiele prawdy. W MOOSE Szkoła Języków Obcych uczymy nie tylko angielskiego. Nasi kursanci mają możliwość poznania również i innych języków zachodnich, m.in. hiszpańskiego i francuskiego. Zapraszamy na korepetycje z niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego. Lekcje prowadzone są dla klientów indywidualnych lub w grupach. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta i zajęcia w domu.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka