Poznaj nasz oddział Moose


Moose Centrum Języków Obcych w Pruszkowie – uczysz się i zdobywasz wyższy level językowy

Koniec z nudnym materiałem, którego nie rozumiesz. Koniec z uciążliwymi terminami lekcji, z programem, który nie jest dopasowany do Twojego poziomu, z nudnym powtarzaniem materiału w tempie innych uczniów lub presją nadążania za grupą. Czas zacząć uczyć się efektywnie — czas skorzystać z usług Centrum Językowego Moose Pruszków.

Czy wiesz, że zatrudniamy ponad 1000 lektorów języków obcych i działamy już w ponad 100 miastach w Polsce? Czy wiesz, że u nas język angielski, język niemiecki i inne można opanować idealnie w krótkim czasie? To wszystko dzięki indywidualnemu podejściu, dostosowaniu do naszych uczniów oraz doświadczeniu zdobywanemu przez długi czas — działamy na rynku już od ponad 25 lat.

Moose Pruszków — szkoła językowa z doświadczeniem

Jesteśmy liderem usług nauczania języków obcych w Polsce. Nie powiemy, że jesteśmy najlepsi. Nie musimy tego robić, bo nasi uczniowie są na to najlepszym dowodem. Prowadzimy kursy z takich języków jak angielski, niemiecki czy francuski dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, my mamy narzędzia, które umożliwiają dopasowanie toku nauki do specjalnie stworzonego dla Ciebie programu nauczania.

Uczymy osoby prywatne i firmy, podnosimy umiejętności językowe naszych uczniów w krótkim czasie i oferujemy im jakość, której nie może zagwarantować nikt inny. Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Rozbudowana oferta i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków sprawiało, że jesteśmy już w całej Polsce: w Częstochowie, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, a teraz także w Pruszkowie. Zarówno w dużych, jak i w małych miejscowościach udowadniamy, że języki obce to pestka, trzeba tylko wiedzieć jak się ich uczyć, a wtedy można szybko osiągać oczekiwane efekty.

Nasi lektorzy prowadzą angielski dla dorosłych (w ofercie także inne języki, m.in. niemiecki, francuski) dostosowany do potrzeb klienta. Czasami nasi uczniowie chcą poznać tylko podstawowe zwroty przed wyjazdem za granicę (w celach turystycznych lub zarobkowych). Innym razem ich celem jest nauka języka biznesowego lub żargonu charakterystycznego dla danej branży (np. słownictwa medycznego, budowlanego, prawniczego). Dzięki temu, że lekcje odbywają się indywidualnie, lektor może poświęcić Ci 100% swojej uwagi i uczyć Cię tego, co jest Ci naprawdę potrzebne.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wybór miejsca, w którym mają odbywać się zajęcia. To Ty decydujesz, czy będzie to nasza sala zajęciowa, czy też lektor ma przyjechać pod wskazany adres (do Twojego domu lub firmy). Dzięki tej drugiej opcji masz szansę zaoszczędzić sporo czasu i uczyć się tam, gdzie chcesz.

Dla osób, które często przebywają poza miejscem zamieszkania lub cenią sobie komfort, prowadzimy zajęcia za pośrednictwem Skype’a. Ten wariant nauki chętnie wybierają osoby, które dużo podróżują np. w celach służbowych. Aby uczyć się z naszymi lektorami, potrzebujesz tylko dostępu do internetu!

Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Moose Pruszków

Nasi lektorzy z wykształceniem pedagogicznym prowadzą zajęcia Moose Kids, czyli angielski dla dzieci. To świetny sposób na naukę języka i rozwijanie kreatywności Twojej pociechy. Nasi najmłodsi uczniowie mają 4-5 lat i chętnie uczestniczą w angażujących zajęciach, opartych na grach, zabawach, konkurencjach, śpiewaniu piosenek i odgrywaniu scenek. Zajęcia są świetnym sposobem na spożytkowanie energii dziecka i zadbanie o jego rozwój. Dodatkowo lektor może przyjechać pod wskazany adres, by poprowadzić zajęcia w domu, więc odpada problem czasochłonnego dowozu malucha na lekcje.

Młodzież szkolna chętnie korzysta z korepetycji z języka niemieckiego, angielskiego i innych. Zajęcia z naszymi lektorami pomagają im opanować materiał zadany przez nauczyciela, poprawić wyniki w nauce oraz dobrze przygotować się do testu ósmoklasisty, matury lub międzynarodowych egzaminów (m.in. FCE, CAE, DELE, DALF, ZD). Niekiedy uczniowie z wyprzedzeniem poprawiają swoje umiejętności językowe, by przygotować się do studiów — np. na kierunku filologicznym lub kierunku z obcym językiem wykładowym.

Szkoła językowa Moose to placówka, której zaufały tysiące osób prywatnych, wiele firm oraz instytucji. Nasi klienci cenią możliwość wyboru terminów zajęć, ich częstotliwości, a nawet długości trwania lekcji (60, 90 minut lub więcej). Dzięki takiemu elastycznemu podejściu naszych lektorów, z łatwością dostosujesz naukę języka do swoich codziennych obowiązków i planu dnia, a za kilka miesięcy będziesz mógł pochwalić się nową umiejętnością, przydatną w szkole, na studiach, ale przede wszystkim — na rynku pracy i w codziennym życiu (np. podczas podróży).

Skontaktuj się z nami

Henry Ford powiedział: „Nie można sobie zapewnić reputacji tym, co ma się zamiar zrobić”. To prawda! Dlatego skontaktuj się z nami — telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w Biurze Obsługi Klienta — i umów się na pierwsze zajęcia. To krok do spełnienia marzeń, zdobycia ciekawszej pracy, rozwoju osobistego i realizowania własnych ambicji. Warto sięgnąć po sukces!

Wszystkie korepetycje w Pruszkowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka