Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Pruszków

MOOSE Centrum Języków Obcych w Pruszkowie – uczysz się i zdobywasz wyższy level językowy.

Koniec z nudnym materiałem, którego nie rozumiesz. Koniec z uciążliwymi terminami lekcji, z programem, który nie jest dopasowany do Twojego poziomu. Czas zacząć uczyć się efektywnie, czas skorzystać z usług Centrum Językowego MOOSE w Pruszkowie.

Czy wiesz, że zatrudniamy ponad 1000 lektorów języków obcych i działamy już w ponad 100 miastach w Polsce? Czy wiesz, że u nas język angielski i język niemiecki można opanować idealnie w krótkim czasie?

Jesteśmy liderem usług nauczania języków obcych w Polsce. Nie powiemy, że jesteśmy najlepsi. Nie musimy tego robić, to nasi uczniowie są na to najlepszym dowodem. Prowadzimy kursy z takich języków jak angielski, niemiecki czy francuski dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, my mamy narzędzia, które umożliwiają dopasowanie toku nauki do specjalnie stworzonego dla Ciebie programu nauczania.

Uczymy osoby prywatne i firmy, podnosimy umiejętności językowe naszych uczniów w krótkim czasie i oferujemy im jakość, której nie może zagwarantować nikt inny. Rozbudowana oferta i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków sprawiało, że jesteśmy już w całej Polsce: w Częstochowie, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie. Zarówno w dużych, jak i w małych miejscowościach udowadniamy, że języki obce to pestka, trzeba tylko wiedzieć jak się ich uczyć.
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji