Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła językowa w Tarnowskich Górach

MOOSE CJO to największa szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim, posiadająca niemal 100 oddziałów w różnych miastach. Działamy od 1994 roku i współpracujemy z ponad tysiącem wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy z dużymi sukcesami nauczają języków obcych dzieci i dorosłych w każdej grupie wiekowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Proponujemy szeroki wybór kursów na wszystkich poziomach zaawansowania oraz indywidualne korepetycje z niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Prowadzimy także specjalistyczne i branżowe szkolenia dla firm oraz pomagamy przygotować się do każdego egzaminu. Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i ucz się języków obcych z MOOSE.

Kursy i korepetycje z angielskiego i innych języków obcych dla każdego

MOOSE to szkoła języka angielskiego, niemieckiego i innych dla osób w każdym wieku. Nasi lektorzy mają przygotowanie pedagogiczne, aby uczyć najmłodszych, starsze dzieci i młodzież oraz wszystkich dorosłych. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej, aby lekcje były ciekawe, a nauka sprawiała przyjemność. Zakres materiału i tematyka dopasowywane są do indywidualnych potrzeb ucznia, co pozwala każdemu realizować swoje cele.

W MOOSE pomagamy wszystkim się rozwijać, możesz u nas zacząć naukę od podstaw i sukcesywnie doskonalić swoje umiejętności na każdym etapie, aż osiągniesz biegłość językową. Oferujemy naukę połączoną z zabawą dla przedszkolaków od lat 4, korepetycje z angielskiego i innych języków obcych dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy także do dowolnego egzaminu, np. ósmoklasisty, matury i międzynarodowych certyfikacji typu CAE, FCE, DALF. Dla chętnych, szkoła języków obcych MOOSE oddział Tarnowskie Góry proponuje indywidualne zajęcia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Uczymy między innymi: specjalistycznego języka branżowego, żargonu technicznego oraz negocjacji handlowych z obcokrajowcami.

MOOSE – szkoła języka angielskiego i innych dopasowana do Twoich potrzeb

Jeśli potrzebne Ci skuteczne korepetycje z angielskiego w Tarnowskich Górach, aby przygotować się do matury, konwersacje z lektorem przed podróżą do Włoch albo intensywny kurs języka niemieckiego przed wyjazdem do pracy – to szkoła językowa MOOSE jest najlepszym wyborem. Wiemy, że każdy ma inne tempo nauki oraz różne oczekiwania co do efektów, dlatego naszym uczniom proponujemy indywidualny program nauczania, który przyniesie im maksymalne korzyści w relatywnie krótkim czasie.

MOOSE szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje zajęcia online lub z dojazdem lektora pod wskazany adres, dzięki czemu uczysz się w miejscu, które najbardziej Ci odpowiada. Bardzo elastycznie podchodzimy także do dyspozycyjności naszych kursantów, żeby mogli pogodzić naukę języka obcego z codziennymi obowiązkami. Możesz wybrać długość i ilość lekcji w tygodniu, która pozwoli zrealizować Twoje cele, a także dopasować godziny zajęć do swojego planu dnia. Wybrany kurs lub korepetycje z niemieckiego, angielskiego i innych języków obcych możesz zacząć w każdej chwili – wystarczy zapisać się za pomocą formularza na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo. Zacznij naukę w MOOSE już dzisiaj i w ciągu 14-dniowego okresu próbnego sprawdź, czy spełnia ona Twoje oczekiwania.

Wszystkie korepetycje w Tarnowskich Górach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka