Korepetycje z hiszpańskiego - rozwijaj się z Moose!


Korepetycje z hiszpańskiego pomagają osobom, które chcą zdać egzaminy na studiach lub maturę na wysokim poziomie, mają trudności z opanowaniem materiału lub po prostu interesują się nauką języków obcych. Wielu naszych kursantów wiąże swoją przyszłość z językami, np. wybierają kurs języka hiszpańskiego, by w przyszłości zostać tłumaczem czy przewodnikiem wycieczek, lub po prostu chcą lepiej poznać kulturę danego kraju.

Lektorzy ze Szkoły Języków Obcych Moose zawsze biorą pod uwagę potrzeby i oczekiwania ucznia, a później opracowują plan, który pomaga im osiągnąć zamierzony cel. To ogromne ułatwienie, a nauka pod okiem doświadczonego lektora pozwala na szybsze osiąganie efektów w nauce i zdawanie egzaminów na satysfakcjonującym poziomie.

Naucz się hiszpańskiego!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe lub interesuje Cię nauka od podstaw? Szkoła Języków Obcych Moose to miejsce idealne do tego celu. Nasi wykwalifikowani lektorzy prowadzą korepetycje z hiszpańskiego, a także kursy na różnych stopniach zaawansowania. Od ponad 25 lat organizujemy zajęcia językowe, na które warto się zapisać. Dlaczego?

  • Nasi lektorzy zawsze przygotowują indywidualny program, dostosowany do potrzeb ucznia, jego umiejętności i oczekiwań. Na każde zagadnienie poświęcają dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz.
  • Kurs języka hiszpańskiego w Moose może odbywać się indywidualnie lub grupowo, stacjonarnie lub online — stawiamy na elastyczność!
  • Lektor języka obcego dojeżdża do klienta, dzięki czemu nasi kursanci oszczędzają czas i mogą uczyć się we własnym domu, co sprzyja ich komfortowi oraz skupieniu podczas zajęć.
  • Przygotowujemy naszych uczniów do matury i egzaminów różnego typu, także tych kończących się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka. Taki dokument stanowi ogromny atut na rynku pracy!
  • Znajomość języka angielskiego to coraz częściej norma i pracodawcy poszukują osób znających „nietypowe” (w polskich realiach) języki — hiszpański może okazać się strzałem w dziesiątkę, a dla wielu naszych uczniów stał się pasją i motywacją do dalekich podróży.

Hiszpański online dla dzieci i dorosłych - cena

Wiesz, że możesz rozwijać swój hiszpański przez internet? Dotyczy to zarówno kursów dla dzieci, dorosłych, jak i korepetycji dla młodzieży. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem Skypa lub innego komunikatora i są pełnowartościowymi lekcjami języka obcego, które można odbywać we własnym domu. Dzięki temu nie tracisz czasu na dojazdy lub wożenie dziecka na zajęcia, a młodzież z pewnością doceni wygodę, jaką dają korepetycje z hiszpańskiego w zaciszu własnego pokoju.

Naukę online doceniają także osoby mieszkające na wsi lub w małej miejscowości. Dzięki nauce zdalnej każdy ma dostęp do wykwalifikowanych lektorów i może podjąć zaawansowany kurs języka hiszpańskiego lub rozpocząć naukę od podstaw. Obecnie rekomendujemy naukę zdalną ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo uczniów oraz lektorów.

Jeśli interesuje Cię kurs języka hiszpańskiego, z pewnością chcesz wiedzieć, ile za niego zapłacisz. Po prawej stronie witryny znajdziesz wygodny formularz, w którym możesz zaznaczyć swoje miasto, częstotliwość zajęć, liczbę uczestników i preferowany tryb zajęć. Po podaniu wszystkich danych wyświetli się cena. Zajęcia indywidualne wahają się w granicach 65-75 zł, koszt lekcji grupowych jest niższy w przeliczeniu na osobę. Możesz uczestniczyć w zajęciach ze swoimi przyjaciółmi (do 10 osób) i wybrać standardowy tryb — jedną lekcję tygodniowo lub intensywną naukę — nawet kilkanaście zajęć w ciągu miesiąca. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Kliknij zakładkę Kontakt na belce u góry strony i zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy dodatkowych wskazówek i odpowiemy na Twoje pytania. W końcu jesteśmy tu dla Ciebie! Rozpocznij kurs już dziś, a za rok z dumą stwierdzisz, że było warto. Nauka języków to przygoda na całe życie i szansa na lepszą pracę. Czekamy na Ciebie!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę